Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleksandra999

KTo brał Inofolic , ?

Polecane posty

Gość aleksandra999

Czy pomół wam ten lek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banderolla
ja biorę inofem, to jest to samo. Na jestemplodna mają go w takim zestawie owulacja. już drugi zestaw sobie wzięłam. w poprzednim miesiącu nie sprawdzałam, ale w tym były dwie krechy na tescie owulacyjnym. a mam pcos!!!! staramy się o dzidziusia, więc mam wielką nadzieję, że mi pomożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny suplement który mają kupować desperatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie żaden suplement dla desperatek.zanim coś napiszesz, poczytaj lepiej co i dlaczego w temacie na www.inofem.pl. Ja też biorę Inofem i uważam, że to suplement który obowiązkowo przydałby się każdej dziewczynie z PCOS a tym starającym się o dziecko to już w ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurora911
Jak ktoś chce to nich pije Inofoic ale dla mnie to bez sensu bo Inofem jest tańszy Za 70 złotych można kupić 60 saszetek. Ja piję ten preparat od jakiegoś czasu i zaczynam czuć się lepiej. Jestem ciekawa jak tam moje wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stratosfera26
dokładnie, Inofem nie dość, że jest dużo tańszy to jeszcze lepiej smakuje :) ja piję go już od paru miesięcy i efekty w regulacji cykli są widoczne. Poza tym schudłam w końcu kilka kilogramów i ogólnie lepiej się czuję, także ja również polecam Inofem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annetee
Ja zdecydowałam się na Inofem nie tylko ze względu na niższą cenę, ale również na zawartość maltodekstryny. Pozornie, może ona wydawać się niepotrzebna w tym preparacie, natomiast doczytałam, że stanowi nośnik kwasu foliowego, dzięki czemu wiemy, że w każdej jednorazowej dawce jest równa ilość tego składnika. Maltodekstryna nie jest szkodliwa, także na pewno nie ma się co jej obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×