Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasik-87

kto chce zarabiać pieniadze nie wychodzac z domu?

Polecane posty

Gość Kasik-87

Chciałbyś zarobić 2.000 - 5.000 na miesiąc? żadne pieniądze na rozpoczęcie nie są potrzebne. Będziemy szkolić. To jest zabawne, proste i zajmuje jedynie kilka godzin dziennie. Ustalasz własny rozkład. Jeżeli masz komputer i dostęp do Internetu, to jesteś gotowy do pracy. Skontaktuj się Kasik-87@tlen.pl PS: ja tez kiedys niewierzyłam ze mozna zarobic w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cutero2.pl
mozesz mi przesłać info, choć zapewne to bullshit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buvik
a potem handlujesz adresami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik-87
Dokładne informacje przesyłam na meila, droga meilową udzielam także odpowiedzi na pytania zwiazane z ta praca. wolałabym ni opisywac szczegułów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik-87
ta praca polega na merketingu internetowym droga meilową, wypisujac szczegóły na forum działam nieregulaminowo. Jeżeli ktos jest naprawde zainteresowany pracą przez internet która czesciiowo polega na kontaktowaniu sie z innymi poprzez poczte elektroniczną. to prosze o meila na wyzej podany adres. To nie jest piramida finansowa. tu zaczynamy biznes bez zadnego wkładu własnego. pojawia sie pierwsi klienci to pojawi sie pierwsza kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam napisać z ciekawości... ale nie chce mi się :) Jeśli ktoś robi takie tajemnice znaczy nie jest to nic dobrego ani legalnego. Kolejne naciągactwo. Zajmij się dziewczyno czymś pożytecznym bo tak ani ty nie zarobisz ani nikt inny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik-87
Ja nikogo nie naciagam, po prostu zamiesciłam tu ogłoszenie. chętni napiszą. a ja osobiscie nie mam potrzeby zajmowania sie czym innym bo pieniadze które w ten sposob zarabiam starczja mi na utzymanie i wiele przyjemnosci. dziekuje, to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian_marchel
Powiem szczerze, że w ogóle nie wierzyłem w takie rzeczy jak zarabianie w necie, dopóki nie wpadłem na stronkę www.callputoptionsonline.com/pl . To jest prawdziwy hit!! Kupujesz, sprzedajesz, zarabiasz, wszystko online, wygodnie i bezpiecznie. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna ściema, nie ma co się nabierać na takie rzeczy. Kasik-87 jest chyba oderwana od rzeczywistości, jeśli wierzy w to, że na Kafeterii nałapie frajerów którzy jej w to uwierzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zauważ to dziewczyno że nie masz prawa sobie pisać do obcych osób na maile prywatne z ofertami reklamowymi - mo że byc to odebrane jako spam, po drugie trafisz kiedys na goscia mściwego jak ja i zapytam skd masz mój adres i tak pociagne sprawe ze dojde do ciebie o wytocze proces z powodztwa cywilnego. wbrew pozorom to nie takie trudne. jeden juz mi tak spamowal. poradzilem sie w GIODO co mogę zrobic, namierzylem firme któr reklamował, złozylem do prokuratury która od nich zarzadała danych tej osoby i sprawa wisi w sadzie :P cóż kozaczył że moge mu skoczyć i bedzie pisać do kogo chce i co chce to się przekonał że reprezentujac firme nie ma takiego prawa i beknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty el camillo tez jestes frajer i gosc oderwany od rzeczywistosci. Ale przynajmniej mozna sie posmiac z twoich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jesteś oderwany od rzeczywistości tępy mlm-ku. Możesz się śmiać ale prędzej czy później wylądujesz w wariatkowie ;) Jakim frajerem i naiwniakiem trzeba być, żeby wierzyć w jakieś złote mercedesy i sekciarskie pseudo biznesy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja nikogo nie naciagam, po prostu zamiesciłam tu ogłoszenie." Bo szukasz sobie konkurencji, czy jak? Ale na forum nie... bo nie :D Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie może napisać otwarcie, że to MLM bo już zupełnie nikt nie zainteresowałby się tą sprawą. Te żebraki bardzo wstydzą się firm, w których "pracują" i bardzo niechętnie o tym wspominają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to biznes przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRA1
Akwizycja i MLM to jest straszny dramat! :/ Ja wiem o co chodzi bo siedziałam w tym kilka lat temu.. Nic przyjemnego. Teraz pracuję już w domu i o wiele lepiej mi z tym bo zarabiam dobre pieniądze siedzę z moim dzieckiem pomagam mu w lekcjach itd no i ogólnie jest na prawdę całkiem przyjemnie. Mam tutaj stronkę z kursemhttp://getall.pl/p,100,6444,f88ac6,298.html który trochę odwzorowuje moją historię. Motywacja przede wszystkim to moje hasło przewodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie dorabiam do pensji w programie partnerskim Nova Cash, polega on na polecaniu produktow finansowych, nie jest trudne a pieniążki fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko pieniadze mozna tez zarobic na inwestowaniu w pozyczki pozabankowe. ja jestem z klubie inwestorow i zwroty z tych inwestycji sa naprawde spore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2idj22
Nasza firma reklamowa z Lublina projektuje strony www, począwszy od projektu graficznego, do wykonania całej strony. Zapraszamy nowych klientów do współpracy. https://reklama-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrhbh1
Priorytetem naszej działalności jest tworzenie i projektowanie stron www w Lublinie. Jest to nasza pasja i głównie temu poświęcamy się w pracy. https://reklama-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×