Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto ma maszyne i szyje

Polecane posty

Gość gość

cos mnie wzielo i chcialabym sie nauczyc szyc na maszynie. jako dziecko szylam, bo moja mama miala. czy to takie trudne? ile kosztuje taka maszyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem krawcową i służę radą. Maszynę kupisz już za 500zł. A jeśli chcesz szyć to nic prostszego :D wejdź sobie na stronę papavero.pl Są tam gotowe już szablony fajnych ciuszków które trzeba wydrukować na zwykłej domowej drukarce, potem posklejać, wyciąć i szyć :D Warunkiem jest to że musisz się zalogować, żeby móc drukować szablony. Powodzenia i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku szyla bym cos prostego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam maszynę i nawet coś tam ćwiczyłam, ale chyba nie mam serca do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podchodziłam do tego z entuzjazmem, zainspirowała mnie teściowa która szyje fenomenalne rzeczy (z tym że ona ręcznie szyje równie dobrze). Tyle że... moja maszyna mnie nie lubi, mąż się ze mnie śmieje trochę, bo jak tylko siadam to łamie igły (pobiłam rekord chyba), plącze nitki... przy tych samych ustawieniach siada fachowiec od maszyny- szyje pięknie, jak po sznurku, ja przy nim próbuję- jest ok. Ledwie zostaję sama, od początku to samo... Entuzjazm opadł, ale mam zamiar i tak się zapisać na kurs szycia- u mnie w mieście są darmowe i nauczyć się tego porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu mam przygodę z szyciem. moja mama pracuje w zakladzie krawieckim i tam wymieniali maszyny i mozna bylo kupić po taniości takie http://www.hillob.pl/index.php/kategoria_164 profesjonalne i ja sobie kupiłam i moge szyc oryginalne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki polecacie overlok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam maszynę do szycia i szyję sobie drobne rzeczy, raczej hobbystycznie. Ale jak trzeba wstawić zamek, skrócić spódnicę, spodnie czy coś to ja bardzo chętnie. Mam zaufaną firmę http://zaszywarki.pl u której kupuje nici. Oni też mi kiedyś naprawiali maszynę. Robią to bardzo szybko i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szycie to fajny sposób na spędzanie wolnego czasu i co ważne można nauczyć się tego samemu tu jest fajny blog dla osób, które lubią szyć i szukają inspiracji: www domowyazyl blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×