Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blkolo

Kto ma ślub 23 września?

Polecane posty

Gość blkolo

Hmm,jak tam przygotowania na 23 wrzęsnia,czy macie stresik, i czy wszystko pozałatwiane,porezerwowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
jaaaaaa! czym bliżej tym gorzej, zaczyna brakować czasu na załatwianie spraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez.... dopiero dzis bylam u pierwszej spowiedzi przedslubnej w piatek jade na miare sukienki....ale do zalatwienia jest jeszcze troche spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkolo
Jak ja mam być szczera,nie wiem,jak u was,ale u mnie ostatnio,jakieś między mna i moim przyszłym mężem, są jakieś nerwy, może czasami nieporozumienia, już nie wiem,jak mam to sobie tłumaczyć, czy to tak przed weselem,czy tak już będzie, doradźcie mi, co mam mysleć, bo zaczynam błądźić, jaką decyzję mam podjąć. Zaczynam się obawiać, czy już tak ciągle będzie. Też mamy sporo jeszcze załatwiania, ale sądzę, że wyrobimy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam spiecia dlatego postanowilismy ze do slubu ja zostane u rodzicow a moj narzeczony mieszka w naszym mieszkanku w warszawie widzimy sie przez 3 dni w tygodniu wiec nie mamy czasu sie klocic hehehe a mysle ze te nieporozumienia to przez stres i nerwy bo przeciez my yc bez siebie nie umiemy......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkolo
Dziekuje, Olccia,za wsparcie, ja też tak uważam, że to wszystko przed ślubem, my sie nigdy nie kłócimy, tylko jakoś przed tym ślubem sa nerwy, napięcia. A tak poza tym, wszystko w porządeczku. już nie mogę się doczekać, tego dnia...... :) Pozdra. Jeszcze mamy sporo załatwiania,ale mam nadzieję ,że się wyrobimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×