Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KTO MI WTLUMACZY CO SIE DZIEJE MIEDZY IZRAELEM A PALESTYNA

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczysz 1 liceum to sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się. mam skończone 1 liceum a nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo uwazac na lekcjach historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nikt nie mówił, poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi leją Palestyńczyków, bo Żydzi to mają we krwi. Teraz to usuną ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zydzi ukradli im ziemie , Palestynczycy nie moga sie z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1950 którymś USA na terenie Palestyny urządziły państwo Izraelskie. Jednym głosem przepadło coby językiem urzędowym był język polski. Poważnie "D Palestyńczycy nigdy nie pogodzili się z okupacją i walczą. A Żydzi ich nienawidzą. Ogrodzili murem, którego budowy nauczyli się chyba w Oświęcimiu :( Wybiorczo dają pozwolenia pracy, nie wywożą im śmieci, Inna podstawowa sprawa= dostęp do słodkiej wody= wzgórza Golan= ciągły konflikt z Jordanią. Kraj jest piękny, ma w sobie COŚ, coś takiego, co sprawie, że stając na lotnisku już tylko marzysz żeby tam wrócić. A tam... dzieci w mundurach z kałachami robią patrole. Wszyscy przechodzą na drugą stronę, ulicy. Izrael, Święta Ziemia= piękna i magiczna jest, ale skąpana we krwi. Ma jednak magię w sobie. Ja lecę z powrotem za rok ,jak Bóg pozwoli. I ciągle modlę się o powodzenie życiowe by polecieć jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gość z 22:30. zapomniałam dopisać, że lece się tam ruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z godziny
No świetny dowcip! Żałuj, że nie wiesz jak to jest po żydowsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy osoby odpowiedzialy na powazny tamat a reszta to tylko o nocnikach i penisach potrafi pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheh "Ogrodzili murem, którego budowy nauczyli się chyba w Oświęcimiu " masz poczucie humoru , po tym wnoszę,że jesteś 100% Polka i nie znasz hebrajskiego ni w ząb(ek) czosnku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izrael czyli jedyny kraj na Bliskim Wschodzie broniący cywilizacji białego człowieka przed zdziczałymi hordami ciapatych idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pa les tyna to zie mie Izra ela od 2 tys lat w roku 70 naszej ery po upad ku pow stania barkoby rzym ianie sie w k*****ili i wygnali żyd ó w z Izraela a to co sie dzieje to jest na tle religij nym muz ułm anie real izuja polityke machometa do osób nie będących wyznawcami islamu odnosił się Ma ho met? W 2 sur ze Kor anu , werset 191 nakazuje: I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotk acie zy dó w a pot em nas kat olik ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oto świadectwo z życia Mahometa: Walid Shoebat autor książki „Dlaczego porzuciłem dżihad” przytacza hadisę, w której Mahomet wygnał wszystkich żydów z Arabii Saudyjskiej, plemiona Banu Nadir, Banu Quaryza i Banu Qunyga. „Z dumą uczyliśmy się w szkole jak Mahomet kazał ściąć głowy żydom z Banu Quaryza a kobiety wziąć jako nałożnice. Każdy chłopiec mający włosy łonowe był zabijany. Historia Kinana al-Rabi jest dobrze znana i udokumentowana z historii islamu. Był on torturowany z rozkazu samego proroka. Wydłubano mu oczy, przypalano go, aby wydobyć z niego zeznania, gdzie żydzi schowali swoje dobra. Zainspirowało to nas, Palestyńczyków do dżihadu z żydami”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałeś ten mur? Od palestyńskiej strony? I gołąbka pokoju? Wiesz o czym dyskutujesz czy tylko się nudzisz? Jestem Polką, moi rodzice twierdzą, że 100%. Znam miłośników Izraela w sensie Ziemi Świętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednej z hadisów Mohamet powiedział: Rozkazałem walczyć z ludźmi dopóki nie wyznają, że nikt nie może być czczony jak tylko Allah i że Mohamet jest Prorokiem Allaha, oraz to, że muszą ofiarować modły oraz jałmużnę, a gdy wypełnią to wszystko wówczas zachowają swoje życie i swoją własność (t. 1 nr 24). Ludzie mają zostać nawróceni lub podporządkowani przy użyciu przemocy (t. 1, str. 22). Z kolei w tomie 2 nr 495 pisze: Allah przydał prorokowi bogactw poprzez zdobycze. Dalej: Prorok powiedział: "Ktokolwiek zabił nieprzyjaciela i ma na to dowód dostanie jego łupy" (t. 4 nr 370).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, jak by dobrze poszukać to my, Polacy i pod Kremlem moskiewskim byliśmy. A na terenach bliskowschodnich jak i w Europie tereny przechodziły z rąk do rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szlag by was w cholerę! Zawsze jakiś fanatyk się znajdzie, albo Żyd, katolik, czy muzułmanin. I od razu zero dyskusji. Czy ktoś był i widział ichni mur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zadna kwestia religijna co za glupoty ktos pisze -chodzi tam o terytorium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biografia Mahometa pokazuje, że nie tylko dopuszczał on stosowanie przemocy i zabijanie wrogów, lecz także inspirował swoich wyznawców do tego rodzaju czynów. Usprawiedliwiał też posługiwanie się podstępem, jeśli miało to przynieść w przyszłości większe korzyści. Jeżeli przyjmiemy zasadę, że wyznawca danej religii powinien naśladować założyciela tej religii, aby być w zgodzie z jej założeniami, to muzułmanin może używać przemocy wobec innych, pozostając całkowicie wiernym zasadom swego wyznania. Tego samego nie można powiedzieć o chrześcijanach. Wielu z nich kłamie, niektórzy mordują, ale czyniąc to, sprzeniewierzają się naukom swojej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalom i tym co nie wiedzą o czym dyskutują i tym co wiedzą. Szalom kochani. Co robi brak szalom to popatrzcie na Ukrainę :( Szalom, szalom,szalom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×