Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto mi wytłumaczy ten fenomen biedy?

Polecane posty

Gość gość

wystawiłam naprawdę bardzo ładne, w bardzo dobrym stanie ubranka dla dziecka jakiś miesiąc temu za 40zł na tablicy: trzy swetry, dwie bluzy, 5 pajaców, trzy pary spodni i 6 bluzek. nikt nie chciał. po dwóch tyg. obniżyłam cenę do 20zł. dalej cisza. teraz zamieniłam na za darmo i poszłam z dzieckiem na spacer. KILKADZIESIĄT osób się do mnie dzwoniło, pisało i nawet pytało o wysyłkę. kurde. toś nie ma 20 zł na ubranka ale na wysyłkę 15 zł to już ma? o co chodzi? ja też raczej nie kupuję nowych ubranek córce. głównie dostaję od bliskich w prezencie albo też kupuję używane przez internet. mamy 3 000 zł na trzy osoby i gdybym zobaczyła ogłoszenie takie jak moje to bez wahania wzięła bym za te 20zł. a nie juczyła na darmochę i prosiła o wysyłkę. dodam, że mieszkam w bardzo dużym mieście i na bank nie jednej rodzinie by się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sorry za błędy, których znalazłam multum, więc nie będę ich nawet poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie oszczędzają na czym się da i marza by mieć chociaż 2 tyś na 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrozumiałam twojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzadko coś sprzedaję przez internet ale siostra wystawia na allero i udaje jej się wszystko sprzedać. 40 zł za tyle rzeczy to mało ale cóż ludzie już tacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeglądaja tylko ogłoszenia za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam kiedyś sprzedać na allegro ubranka po moim dziecku i dosyć marnie to szło :o jedynie kurtki sprzedałam korzystnie bo za połowę ceny za którą kupiłam, a kupowałam np za 250 i sprzedawałam za ponad sto...ale tylko kurtki, inne ubranka musiałaby, sprzedać za grosze a mowy nie ma żebym ciuch za 150 sprzedawała za 5 złotych skoro wygląda jak nowy. wolę już wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam to, dlatego niczego nie sprzedaję przez internet, nawet za darmo już nie oddaje, bo k***ica mnie bierze za przeproszeniem, jak wystawiałam to bardzo tanio, nie jestem chciwa, to bywało, że dla ludzi to nadal było za wiele i najlepiej jeszcze żebym pokryła koszt przesyłki, a jak wystawiałam za darmo to owszem, byli chętni, oczywiście i najlepiej żebym dowiozła sama (np jakiś mebel - hahaha i co jeszcze, na barach wniosę jeszcze) + ewentualne wszelkie inne koszta z przesyłką na mój koszt, już wolę wyrzucić do/pod kosza/kosz lub do konteneru na odzież, o ile to jest odzież oczywiście :) Ludziom się w d****h poprzewracało już kompletnie.. dobra rada, jak znasz kogoś osobiście, kto potrzebuje tej faktycznej pomocy, tej konkretnej rzeczy, to tylko takim oddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie tak teraz pomyślałam, że jak następnym razem nikt nie będzie chciał kupić to osobiście przejdę się do jakiegoś domu samotnej matki i tam je zostawię. i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest specjalny portal gdzie ludzie w dziale dla dzieci oddaja za darmo ubrania dla niemowląt, masa pajaców, koszulek, skarpetek, czapeczek itd itp ludzie maja to popakowane we worki i wiadomo że dzieci rosną, taka matka weźmie a później jak coś będzie jeszcze ładne to poda w obieg nie rozumiem takich wrednych zachłannych bab jak wy , forsa forsa, żeby zarobić oczekują kasy bop czyste bo tamto nie wiecie pewnie o takich portalach specjalnie dla matek i uważacie że jesteście takie wielce dobre :O moja siostra wyjechała za granicę i zostałaiła chyba z 30 ubrań w rozmiarze 36 w szafie i nie chciała tego a ja to zapakowałam do torby i dałam samotnej matce która miała córkę 14 letnią bo chciała po co mam wyliczać, zarabiać, pracuję większość dnia jestem zajęta i jeszcze będę wyceniać, wpisywać, robić zdjęcia i srać sie z tym a tak przynajmniej komuś pomogłam , osobie która była mi wdzięczna bo nie miała w co corki ubrać na zakończenie roku a wy byście sie posrały żeby cos komuś oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było dac siostrze do sprzedania ludzie boja sie kupowac przez internet i kupuj tam gdzie jest dużo pozytywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie ma problemu z ubraniami i wszędzie tego pelno więc nie jesteście jakimiś boginiami że łacha wystawiacie, kiedyś, 18 lat temu z ciuchami był problem ale teraz ? w lumpie można wyszperać worki firmowych ciuszków dla dzieci teraz sa inne czasy w wy chyba jeszcze tkwicie w 1998 roku że myslicie że to taki dobrobyt i luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.18 ale ja wcale nie chciałam oddać tych ciuchów za darmo i robić z siebie jakiegoś super bohatera. gdybym tego chciał to bym to zrobiła od razu. poza tym wystawiłam na tablicy (a nie na allegro) gdzie ludzie z regionu mogą przyjechać i bez problemu obejrzeć towar. w przeciwieństwie do ciebie, nie pracuję. jak dziecko podrośnie to będę szukać pracy i nawet taką za 1500 na rękę się zadowolę bo wiem że leprze to niż nic. ale tak jak ktoś już prędzej napisał. moja oferta naprawdę była korzystna. a nie przesadzajmy że 20 zł to zaraz nie wiadomo ile. ja za to kupię paczkę pampersów a kupujący ma super zestaw ciuchów za 2 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:18 Tez taka jestem , jak przyjeżdżam na urlop to ciuch w których nie chodzę pakuje i biorę ze sobą bo mam młode kuzynki i wszystkie jestesmy rozmiar 38 lub oddaje dziewczynom sąsiadki w bloku u rodziców . Tez nie będę latała i " srała " sie z tablicami , allegrami itp.:) A ciuchy mam CH, michael kors , Armani jeans , escada także dziewczyny zadowolone :D i zawsze pytają mamy kiedy przyjadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach dzieci mają Ci, których stać na dziecko i nie oszczędzają a na pewno nie na dziecku więc się tematem nie interesują - reszta wpadek zbiera po rodzinie. Jest też sporo matek cwaniar które że żerują na dobrym sercu ludzi i dostają ubranka za darmola a potem handlują nimi gdzie się da... Dlaczego matek? Bo weszły w ten "biznes" dziecki swoim dzieciom i zamiast brać tyle ile potrzebują to biorą na handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×