Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kuchnia

Kto poleci firmę-Kuchnie na wymiar Katowice

Polecane posty

Gość kuchnia

Planuję zrobić kuchnie. Może ktoś z was może mi polecić sprawdzonego fachowca z okolic Katowic? Chcę kuchnię wysoki połysk - kuchnia na wymiar- ile to może kosztować? Kuchnia ma wymiary 3m na 5m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
ja bym zajrzała do n-design, ciekawe projekty mają, zresztą popatrz na ich stronie. a o ceny nie ma co się martwić, bo dostosowują się do zapotrzebowania klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungara
czy za kuchnię płaci im sie z góry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalolek76
Ja za kuchnie płaciłam w ratach, to znaczy jak podpisałem umowę to wpłaciłem częśc pieniędzy i uslalilismy termin montarzu, co prawda oczywiscie na budowie sie przeciagnelo potem ale nie bylo problemu z lekkim przesunieciem terminu (tam gdzie mieli wolne). Potem reszte przed montarzem regulowalem. Z resztą pewnie każda firma ma swoje zasady wiec musisz pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkat88
Moją kuchnię również wykonywała firma DITTA http://www.meble-tychy.com.pl/ Jesteśmy z mama bardzo zadowolone, ludzie mili, konkretni, nie naciągają na bezsensowne i drogie rozwiązania. Dostosowali kuchnię do naszych potrzeb. Obie z mamą jesteśmy niskie i standardowe meble ze sklepu są dla nas bardzo niewygodne. Tutaj mamy wszystko tak żeby łatwo było nam sięgnąc i nie trzeba wchodzic na taborety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do swoich mebli wziąłem firmę z Czechowic http://stokan.pl/ . Dali lepszą cenę i wywiązali się w całości. Obawiałem się wykonania na odległość ale i tak dużo firm z Katowic ma warsztaty i produkcję poza Katowicami. Firmę Stokan polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjuszkowazona
Ja ci mogę polecić firmę z Tychów. Ditta polska. Wyrysowali nam dwa projekty różne, połączyliśmy oba tzn. z jednego trochę wzięliśmy z drugiego też i wyszła całość. Podpowiedzieli z praktycznego punktu widzenia co i jak. Montowali nam tą kuchnię przed samymi świętami, więc radość moja tym większa bo można było popichcić w nowej kuchni. Mnie kupili swoim normalnym podejściem (bo poprzednich dwóch stolarzy których zaprosiliśmy do siebie to jakaś żenada), a mojego męża tym że mieliśmy czarno na białym podaną wycenę, która nie uległa zmianie (jak to różnie z dzisiejszymi fachowcami bywa) i że dostaliśmy kilka wycen z różnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś poszukuje naprawdę oryginalnych i niepowtarzalnych mebli kuchennych, zaprojektowanych zgodnie z jego wymaganiami i oczekiwaniami to polecam zapoznanie się z moimi realizacjami dostępnymi pod adresem http://bors.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Podoba mi się stylistyka jaką mają w firmie Pinio ze strony www.kuchniepinio.pl . Kuchnie robią bardzo dopracowane, funkcjonalne, z nowoczesnym designem, świetnie się w takiej kuchni spędza czas – co wiem ze swojego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrela33
Ja zamawiałam meble kuchenne w Tychach. Konkretnie w studiu mebli kuchennych Torus: http://www.torusmeble.pl/ - na tej stronie możesz sobie przejrzeć ich ofertę. No cóż mogę napisać.Jestem bardzo zadowolona z ekipy ponieważ meble są bardzo ładne oraz dobrze zaprojektowane. Przyszłam do nich z projektem jaki wcześniej mi się spodobał i wydrukowałam z internetu.Pomogli mi dopasować go do mojej kuchni. Skusiłam się również na wyposażenie całego biura oraz dwóch szaf do mieszkania. Do niczego nie mam żądnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najciekawszą ofertę proponuje w Bielsku Biała firma Impet. Tomasz Sarapata to nie tylko fachowiec ale również wizjoner, który pomaga w stworzeniu funkcjonalnej zabudowy kuchennej. Jestem zachwycona nie tylko jego projektem ale również wykonaniem. Jak jesteś zainteresowany to możesz skonsultować się telefonicznie pod numerem 508  841  062.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę DITTA z Tychów. Od projektu do montażu świetny kontakt. Projekt kuchni w trzech aranżacjach z ciekawymi rozwiązaniami, z uwzględnieniem naszych oczekiwań. Meble wykonane bardzo dobrze, czysty montaż. Panowie z ekipy mili, grzeczni i staranni. Bez najmniejszego problemu przyjechali ponownie, aby zamontować okap, kiedy okazało się że ma usterkę. Gorąco polecam tę firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek S
Ja polecam firmę Libor na Górnośląskiej w Pszczynie. Robiłem u nich kuchnię.Biorąc pod uwagę ich ceny i jakości mebli to i nawet sporo km opłaci Ci się przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solski
Firma Ditta-Polska z Tychów. Polecam każdemu. Zrobili nam ładną kuchnię w bardzo małym pomieszczeniu. Jest funkcjonalna i spełnia wszystkie nasze potrzeby. Sam fakt wykonania 13 aranżacji dobrze świadczy o zaangażowaniu i podejściu do potrzeb klienta. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma meble wszelkie pod wymiar zamawiała w firmie http://www.interior-design.pl/ i nie tylko kuchenne, ale do całego mieszkania, bo zakupiła z rynku wtórnego mieszkanie, zrobiła generalny remont i u nich zamówiła. Podesłała mi zdjęcia i super to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaki101
a znacie firmę Stokan z Czechowic Dziedzic? Tu jest link do jej strony http://stokan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie Katowice, ale w Warszawie ArtCore zajmują sie meblami na wymiar i moim zdaniem to jednak z firm, która porządnie wykonuje zlecenia, bo widziałam 2 realizacje ich na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina34
Mogę polecić firmę robiącą szafy na wymiar. Dobre rozwiązania i za naprawdę rozsądną cene. http://szafylider.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę że ktoś tu zna firmę Stokan. Potwierdzam sa bardzo dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie z samych Katowic ale ze Świętochłowic firmę Adolux polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadenar
Jeśli chodzi o meble na wymiar to osobiście polecam firmę EM-Meble. Działają oni również na śląsku więc nie będzie problemu z dowozem. Sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Meble są wysokiej jakości i zostały świetnie dopasowane do mojej niezbyt dużej kuchni. Jeśli będziesz zainteresowany to zostawiam link do ich strony :) http://www.em-meblekuchenne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta12345098
Ja robiłam kuchnię lakierowaną na wysoki połysk w firmie: ModneStol.pl mają własną lakiernie i stolarnie w Radomsku a siedzibę w Katowicach i w sumie miałam bardzo dobrą cenę u nich jak porównywałam na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Świętochłowicach taka marka jak Adolux, oni robią meble na wymiar praktycznie każdego typu. Myśmy brali u nich umeblowanie biurowe do firmy i też nam wykonali parę rzeczy do recepcji. Dobry kontakt, jasne warunki, nie było nigdy problemów żeby się dodzwonić, dopytać, porozmawiać itp. Kontakt jest na ich stronie www.adolux-meble.pl tam też jest galeria mebli do podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na moją stronę www.modnesto.pl znajdziesz tam wszystko co potrzebujesz. Mam własną lakiernie więc też mam niskie ceny i krótkie terminy realizacji Pomiar i wycena zawsze gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłem na stalową, bardzo prostą i wytrzymałą kuchnię z katalogu www.meblejanas.eu , konkretnie pozycja Bar_Line 01. W kuchni gotuję i jem od razu (taka mini jadalnia). Ładnie przedzielony blat i duża oszczędność przestrzeni. Szafek mam niewiele, ale za to ergonomicznych z cichym domykiem. Niektóre z podwójnym wysunięciem i wszystko się mieści na małej przestrzeni. Kuchnia czysta. Stal się opłaciła. Projektantka z głową. Bierz, bo robią bezbłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kuchnię w takim stylu www. meblejanas.eu/produkty/stol-003/ . Tylko inne krzesła niż na zdjęciu. Ława i kuchnia zaprojektowana i wykonana w całości przez wskazanego producenta. Projektantka od podstaw oceniła przestrzeń w domu, poznała główne przyzwyczajenia domowników. W meblach na 100% nie ma chińskich, najtańszych zamienników. Wiem, bo konsultowałem się z niezależnym ekspertem budowlanym (znajomym), który potwierdził jakość mebli i bez problemu odebrałem inwestycję. Z tego powodu daję namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje meble w kuchni są zrobione od początku do końca przez ludzi z Adolux ( www.adolux-meble.pl ). U nich popytaj, mają dobre ceny. W każdym razie rok temu jak robiłam u nich zamówienie to mieli. Porządna jakość materiałów, szafki nie trzaskają, zawiasy się nie luzują, uchwyty nie odpadają, jestem zadowolona jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie sobie z zamówieniem poradzili ludzie z Adoluxa w moim przypadku. Robili mi zabudowę wnękową. Przez wiele lat mieliśmy w mieszkaniu wnękę w przedpokoju która stała w sumie bezużyteczna a teraz w końcu jest zabudowana, można nam mnóstwo rzeczy pochować. Szybka wycena, szybki projekt, firma godna polecenia według mnie. Na stronie www.adolux-meble.pl jest ich cała oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×