Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hushuydshydfyhdfyhfg

kto poleci jakis dobry film dokumentalny?

Polecane posty

Gość hushuydshydfyhdfyhfg

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeew213r343134441231
Musicie wiedzieć że teraz dużo ludzi szpieguję przez internet(mogą to być wasi znajomi). Po liniku do danego topicu mogą daną osobę namierzyć - ustalić jej adres zamieszkania, nazwisko...mogą teraz zbierać na wasz temat informację. Chciałbym was ostrzec przez ludźmi szpiegującymi przez internet. Teraz dużo osób to robi. Spotkałem się z tym nie tylko w miastach ale i na wsi. Np. mieszkańcy mojej wioski non stop szpiegują innych i mnie przez internet. Mają ruch sieciowy z całej polski(każdy komputer) i dalej - mogą czytać wasze maile, rozmowy na forach, rozmowy z komunikatora, odwiedzane strony www. Szpiegują przez internet i robią donosy na milicję albo plotkują. Mają specjalny software od ISP-dostawca neta. Mogą namierzać nawet wasze położenie z adresem zamieszkania. Wiedzą co wpisujecie do wyszukiwarki itp itd. dosłownie wszystko. ------- mówię o tym ponieważ niektóre osoby piszą o sobie zbyt wiele i potem ci co szpiegują się podniecają..... dajecie swoje fotki itp.... fsdjkfwe93238942893492342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hushuydshydfyhdfyhfg
lubie każdego rodzaju dokumenty byle by były dobre: historyczne o zwierzetach,biografie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebelhexe;)
Zajrzyj na www.kinomaniak.tv .jak nie nasz tego serwisu Tam też jest dział z dokumentalnymi filmami.Może coś znajdziesz dla siebie. Polecam taki odbiegający od tych co podajesz,ale też ciekawy-"Czekając na sobotę" Przy okazji zapytam czy możesz mi polecić jakieś filmy dokumentalne jak będziesz się kojarzyć czy się orientować związane z XVII wieczną historią Szwecji/ lub innych krajów skandynawskich/ .Na necie nie udało mi się nic wyszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hushuydshydfyhdfyhfg
nienomalni to o jakims psychiatryku o co tam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o ludziach chorych umysłowo, których uważamy za nienormalnych, a okazuje się, że mają takie same pragnienia i uczucia jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hushuydshydfyhdfyhfg
nie interesowałem sie ta kategoria filmów dlatego polecic nie moge ale jesli nie znasz tej strony to poszukaj tutaj filmydokumentalne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.ted.com niezupełnie filmy dokumentalne, ale wykłady na najróżniejsze tematy ludzkie szczęście, moralność, sztuka, kultura, nauka, rozrywka, inspiracja... jak nie znasz angielskiego to nie przejmuj się, duża część jest przetłumaczona na wysokim poziomie na polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebelhexe;)
Dzięki za info o tej stronie.Nie znalazłam nic ale warto wiedzieć ,że coś takiego jest:) Znalazłam jeszcze coś takiego www.filmin.pl z dokumentalnymi filmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Delicja
A masz może N ? Jak tak to same dobre na VOD teraz są, ale najbardziej to polecam Różę, W Ciemności i Musimy porozmawiać o Kevinie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanka_roro
Alicja, chyba Ci sie coś pomyliło :P jak dokumentalny to tez na ence jest 80 milionow, tzn. on nie jest taki do konca dokumentalny, ale oparty na prawdziwej historii i w sumie fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam film mojej roboty :) film dokumentalny "Tożsamość" facebook.com/settlersstudio youtube.com/watch?v=CBDMMe5vhpw - zwiastun youtube.com/watch?v=CB2NSkTOPuc - film dodam że co miesiąc wychodzi nowy odcinek :) miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Wiara czyni czuba'' polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekWawka32
Dużo filmów dokumentalnych znajdziecie na dokumentalne.net Największy zbiór filmów dokumentalnych online za darmo! Sprawdźcie sobie sami: dokumentalne.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska324
Potwierdzam na www.dokumentalne.net jest tego najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×