Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deli24

kto pracuje w leader school?

Polecane posty

Gość deli24
nikt?moze słyszeliscie coś o tej szkole i zajeciach w niej prowadzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ff
hej! wlasnie tez czegos szukam, dowiedzialam sie ze w moim miescie maja zalozyc cos takiego ( to jakies studium ?) a ja jestem absolwentką polonistyki i slyszalam ze tam moge znalezc prace.. tylko problem ze nigdzie nie ma tej szkoly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
mi już zaproponowano wspópracę z nimi,mam prowadzic zajęcia z programu Leonardo.w moim miescie zajecia te będą prowadzone w centrum edukacji.Jestem z zachodniopomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostałam taką propozycję - tylko że najpierw musisz skończyć u nich 4 kursy - każdy za 180 zł. Umowa - zlecenie i sama musisz sobie organizwać grupę. W sumie to oni dają tylko zaplecze techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
tak o kursach wiem,pierwsze mam w sierpniu.Z tego co wiem bedę chodzić na początku na wywiadówki do rodziców (mają mi wskazać szkoły podstawowe, z którymi mają podpisaną umowę) i przedstawiać program Leonardo.W utworzeniu grupy mają mi pomagać- tak przynajmniej mówili...ciekawe jakie moze byc wynagrodzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ff
oooo, uuuuuuuu, a ja juz myslalam ze to cos lepszego.. ze jesli mnie zatrudnią to na 100%, na stanowisko nauczycielki a po tych kursach na 100% zatrudniają? najgorsze jest to, że może sie nei udać złożyć takiej grupy.. jeśli nikt nie bedzie zainteresowany to straciłaś pieniądze an kursy i nie zatrudniają cię, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
w sierpniu jest pierwszy kurs,potem od wrzesnia chodze na te wywiadówki i pomagają mi stworzyc grupe,grupa ma liczyc do12 osób,wiec chyba z całego miasta się tyle uzbiera.A przez cały rok uczestnicze dalej w tych kursach ale prowdze juz zajecia,jak mi powiedzieli bede sie uczyc razem z dziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ff
hm, do mnie sie nie odezwali jeszcze.. wyslalam Cv i LM w odp na ich oferte , poki co sie zastanawiam czy sie oplaca, do DELI24 :) nie wiesz czy to oplacalne? skoro na kursy musisz chodzic caly czas ( pisalas ze pozniej tez) a wyplata? nie wiadomo jaka? i czy sie to wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ff
a jesli moge spytac.. jakie masz wyksztalceie? tzn zastanawiam sie kogo szukają m lic czy mgr itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
mgr pedagogiki.Nie mam pojęcia jaka wypłata,ale nie licze na duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ff
dzis dostalam maila ze zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną ( kur... wtedy mam zaplanowany juz wyjazd wakacyjny :/ ) czego sie moge spodziewac na tej rozmowie? ja mam lic. z polonistyki.. nie wiem czy sie oplaca , jesli te kursy trzeba oplacac to jaka musi byc ta wyplata zeby sie wrocilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
jeden kurs ma kosztować 180zł,wydaje mi sie,ze ta wypłata bedzie chyba większa niz te 180 zł :) jakas dziewczyna mi kiedys napisała,ze 20zł od godziny na początek.Mnie pytali,zebym opowiedziała o sobie i o praktykach dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ff
a nie wiesz ile godzin tygodniowo pracujesz? mowili Ci cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Ja też dostałam od nich propozycję pracy jako prowadząca program Leonardo. Niestety nie pracuję nigdzie indziej i nie mogę też u nich bo oni nie dają umowy zlecenia dla osób bezrobotnych. Nie opłaca im się płacić ZUS-u a na czarno to ja nie chcę pracować a taką dostałam propozycję. Dla mnie to niezłe cwaniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
o kurcze,nic mi nie mówili,ze to nie jest dla bezrobotnych...a mówiłam im,że nigdzie nie pracuje...mają do mnie zadzwonić ok15 sierpnia to muszę to wyjaśnić.Mówili mi o2godzinach 2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ff
uuuuu... to dobrze ze zrezygnowalam... 4 godz w tyg to 16 w miesiacu czyli zarabiasz, mowilas DELI ze z 20 za godz , zarabiasz 320 zl.. hahaha... i za kursy im jeszcze plac... uffffffffffffff.... dobrze ze zrezygnowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ff
slyszalam ze to szkolenie to 1 raz ale w Łodzi aż! mieszkam prawie nad morzem wiec daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
ja mam szkolenia w swojej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
no w czwartek idę do nich rozmawiać o szczegółach.Mam nadzieję,ze dostane jakis świstek,ze ukonczyłam takie a takie kursy,zawsze się to może przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHALA
jA BYŁAM WŁAŚNIE NA ROZMOWIE Z WŁAŚCICIELKĄ W HUCIE. NIE POLECAM. CHCĄ WYROBNIKA ZA MARNE PIENIĄDZE.PANI WŁAŚCICIELKA JEST PO FILOLOGII I NIKT NIE JEST LEPSZY:((( ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoTakTak
A ja prowadzę angielski w Leader School Gniezno od kilku lat i mogę śmiało polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byłam na rozmowie mieszkam blisko Warszawy -mam odbyć kurs w łodzi za ....1500 zł !! -raczej się nie zdecyduje bo nie mam gwarancji czy i kiedy zwrócą mi się te pieniadze czy jest ktoś kto skończył taki kurs i pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich:) Od 14.08 do 21.08 byłam na szkoleniu Leo English w Łodzi. Ta przyjemność kosztowała mnie 1500 zł (nocleg i wyżywienie w cenie plus przekąski w Centrali: kawa, herbata, ciastka, cukierki do woli:)), ale nie żałuję. Kurs był genialny, świetni wykwalifikowani trenerzy, super zajęcia, fajna atmosfera, super ludzie (wieczorami się integrowaliśmy;p). Będę pracować w Krakowie, 30 zł netto/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Nie polecam tej szkoły pod kątem pracy. Najpierw zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną którą przeszłam pozytywnie i już miałam piękne wizje współpracy z tą szkołą pod jednym warunkiem: ukończeniem kursu w Łodzi. Proszę sobie wyobrazić, że za szkolenie trzeba było wyłożyć z własnej kieszeni (ok. 300zł), jak również samemu zorganizować wyjazd tam, zakwaterowanie i wyżywienie. Samo szkolenie męczące i trwające cały weekend. Certyfikatu nie dostałam, podobno szkoła sobie wywiesiła go u siebie na dowód tego jakich to nie ma z******tych lektorów. O dalszej współpracy nie ma mowy, pani dyrektor nagle zapadła się pod ziemię. Żenada, nigdy więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×