Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lactovaginal II

Kto stosuje Lactovaginal ???

Polecane posty

Gość Lactovaginal II

Dziewczyny, wiem, że takich tematów jest wiele, ale na żadnym nie ma jednoznacznych opinii na temat Lactovaginalu... Ja teraz stosuję, wzięłam już 4 globulki i widzę, że upławy są mniejsze, bezwonne...a czy Wy też jesteście zadowolone z tego leku ? Pozdrowienia z Bydgoszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lactovaginal II
Lactovaginal jest bez recepty, kosztuje ok. 26 zł i jak dla mnie jest skuteczny. Nie działa zewnętrznie, jak Clotrimazolum, tylko wewnętrznie, przez co ma chyba lepsze działanie. Spróbuj, ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka223
janet31 jest najlepsza ;d dopochowe brała doustnie ;p lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzinek
ewelina85 Może masz uczulenie na któryś z tych środków? A co do lactovaginalu... - PRZEŻYTEK! Lekarze zapisują go już tylko z przyzwyczajenia. Zastanawiam się, czy czytaja o nowościach, o najnowszych badaniach i czy idą z duchem czasu. Lacto nie ma nawet szczepów oznaczonych, więc to nie jest probiotyk! Nie można go stosować w czasie kuracji - bez sensu, bo po kuracji już może być za późno. Mówię Wam, dziewczyny, poczytajcie trochę o probiotykach kobiecych. Naprawdę warto, bo wiedza niektórych lekarzy jest porażająca. Mi dopiero te wszystkie różnice wyjaśnił mój gin, zapisując Lacibios femina, a potem dopiero przeszperałam net i okazało się co się okazało. Że robią nas czasem w niezłe bambuko, bo bez oznaczonych szczepów, to nic o działaniu preparatu nie mozna powiedzieć. Trzymajcie się. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszujał
ups, łyknąć lactovaginal:) to nie lacibios femina, że się go łyka;) ale jak mocno ci to nie zaszkodzi, bo to pałeczki kwasu mlekowego., więc spoksik. Co do samego lacto, to ja też uważam, że są zdecydowanie lepsze środki, jak wspomniany lacibios femina, który się łyka właśnie;) No i ma oznaczone szczepy, tak jak to wyjaśniła biznek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja2
Lactovaginal jest nie tylko do leczenia profilaktycznego ale również na prawdziwą nadżerkę, czyli taką która jest początkowa, mała, dopiero się rozwija. Niedawno lekarz przepisał mi ten lek właśnie na to. To nie prawda że jest nie skuteczny, czytałam wiele na temat tego leku i pomógł wielu kobietom. Mam nadzieję że mi też pomoże. Pozdowienia :-) Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam Lacibios femina - mimo iż jest do łykania, dużo lepiej \"kolonizuje\" pochwę pałeczkami kwasu mlekowego, a przy okazji działa też przecież na jelita. Na sobie testowałam jedno i drugie i zdecydowanie Lacibios wygrywa. I jeszcze jeden plus - z powodu sposobu przyjmowania tych kapsułek, okres nie stanowi już żadnej przeszkody więc nie trzeba robić wtedy przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdIK
Czy na pewno nie koliduje z tabletami anty? niechciała bym zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakraaaa
EdIK pałeczki kwasu mlekowego nie kolidują z tabletkami antykoncepcyjnymi. NA PEWNO. tagusia lepiej kup lacibios femina zamiast męczyć się z nieskutecznym (wg mnie) lactovaginalem. nie będziesz miała takich dylematów :P poza tym lepiej idź do lekarza jak masz taki silny już stan zapalny... Meg25 można się kochać jeżeli nie masz infekcji i masz go brać profilaktycznie. jeżeli masz stan zapalny to nie powinnaś się seksić, bo seks może nasilić dolegliwości. zresztą może jestem jednotematyczna ale przy doustnym probiotyku też tutaj jest mniejszy problem, bo nic nie wypływa, a takie globulki niestety potrafią nawet kilka godzin wylatywać i zbyt przyjemnie nie jest... zwłaszcza jak się facet do ciebie dobiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagatka85
ja teraz stosuje Lactovaginal i narazie jest dobrze, a Lacibios femina wcześniej brałam i nie podziałało. To chyba zależy od organizmu. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktaku
czy może mi ktoś powiedzieć :D jak krok po kroku stosować lactovaginal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktaku
czy może mi ktoś powiedzieć :D jak krok po kroku stosować lactovaginal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebraaza
floragyn i miliony bakterii muszą zginać, :P że się tak paskudnie posłużę pewnym sloganem, to właśnie spotka te bakterie kwasu mlekowego które będzie się trzymać cały czas w temperaturze pokojowej. Popieram, to je też wole łyknąć lacibos femina. Z lodówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mam pytanie, lekarz kazał mi stosować Lactovaginal przez tzry miesiące, a zgubiłam kartkę na której zapisał jak to dawkować i teraz nie wiem czy mam to stosować codziennie, czy wybrać się do niego jeszcze raz i upewnić? Może któraś z Was była w podobnej sytuacji? Z góry dziękuję za odp. A tak wogóle gdybym przez trzy miesiące codziennie stosowała Lactovaginal to chyba zbankrutuję:) Pozdrawiam!! I czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poreq
przez 3 miechy lactovaginal? no faktycznie się nie opłaca, bo to co najmniej 2 razy dziennie, to już lepiej się przerzuć na lacibos femina, bo tylko jedna kapsułka, poza tym wygodniej bo łykasz i z tego co piszą dziewczyny na forum większa skuteczność i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten lek
lacibios femina pomaga na nieprzyjemny zapach z pochwy. zapach ten pojawia sie przed okresem i w polowie cyklu. po ilu tabletach mozna sie spodziewac poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierra
Ten lek (lactovaginal) ma identyczny skład jak i zwykłe kapsułki z bakteriami kw. mlekowego stosowane doustnie (np. Lacidofil, Triflora), a jest ponad 2 razy droższy. Lepiej sobie kupić tańszy odpowiednik i stosować dopochwowo, nie zaszkodzi na pewno. A pomóc może, jest dobry do zakwaszania środowiska pochwy i ładnie zapobiega infekcjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminima
a ja mam po tym leku rano zawsze cała bielizne mokra...jak bym sie osikała....wczesniej braam inne tabletki dopochwowe i wiadomo ze rano czesc wyplywa ale tak jak po lactovaginalu nie mialam...czy ktoras z was ma tak samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienia41
Mam bardzo ważne dla mnie pytanie. otóż, przez cały tydzien mam brać ten lek codziennie, czy to znaczy ze mam powstrzymac sie na ten czas od stosunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia A.
nawiązując do pytania poprzedniego, jak długo można brać lactovag. profilaktycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleczka
witajcie kochane;-))) ostatnio mialam zapalenie oskrzeli i dostalam antybiotyki-amoksycyline...wyleczylam sie ,ale co innego zaszwankowalo;-( okazalo sie ,ze mam na majtkach bialy,kwaskowaty twarozek...wystraszylam sie i poszlam do ginekologa.okazalo sie ze amoksycylina zachwiala kwasowosc pochwy i mialam wszystkie mozliwe bakterie w pochwie..dostalam lactovaginal i inne lekarstwa..nie narzekam--wszystko wrocilo do normy,takze polecam lactovaginal. POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dalejpomocy
Ja od jakiegoś tygodnia zaobserwowałam,że mnie pochwa piecze jest bardzo czerwona i strasznie mnie boli gdy idę siusiu lub myję się. W zeszłym tygodniu kupiłam sobie vagical gałki dopochwowe z nagietkiem. No i nie pomogło..a dziś kupiłam lactovaginal...smaruje wargi maścią na odparzenia i potem tormentiolem...Na szczęście trafiłam na ten portal.Jestem na bezrobotnym i nie stać mnie na prywatna wizytę.A do takiego ginekologa państwowego czeka się bardzo długo tutaj. Jakie tabletki lub maści mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola1222
Ja jestem po antybiotyku i zauwazylam taki grudki zamiast sluzu po kilku dniacz czy laktowaginal mi pomoze dzis zastosowalam 1 dawke laktowaginalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam nietypowe pytanie. mieszkam w anglii i nie moge tu nigdzie dostac globulek probiotycznych jak lactovaginal czy floragyn. chcialam poprosic kogos z rodziny o przeslanie mi tych srodkow poczta, ale nie wiem czy wytrzymaja. czy te z was, ktore stosuja te specyfiki, moglyby zerknac dla mnie na opakowanie i napisac cos o sposobie przechowywania tych globulek? czy jest zalecenie zeby trzymac je caly czas w lodowce? dzieki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 83
hej! Mój ginekolog polecił mi stosować zamiast leku lactovaginal jogurt naturalny. Należy zanurzyć palec w jogurcie i włożyć głęboko do pochwy. Sposób o wiele tańszy, a skuteczność ta sama. Próbowałam i polecam. Sprawdza się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsajiowaw
floragyn, ecovag NIE muszą być przechowywane w lodówce. Lactowaginal-tak 2-8stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia14
hejka ja w sprawie lactovaginal czy on sie ropuszcza w pochwie???prosze o szybko odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia14
szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpuszcza się, ale się nie wchłania całkowicie, dlatego rano wycieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×