Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

Gość julcia25

Ciągle się zastanawiam nad kupnem któregoś ale nie mam próbek i nie znam nikogo kto by mo coś polecił. Jestem ciekawa czy naprawdę pachną tak samo jak oryginały bo niestety na podróbkach Bi es bardzo się zawiodłam.. Lubie słodko kwiatowe zapachy:) poison diora ten nowy też mnie interesuje a nie wiem czy Fm ma je w swojej ofercie pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frutella123
No, ja też jestem ciekawa. Tylko dodam, że proszę o opinię osoby które kupiły FM, a nie dystrybutorów tych perfum!!! Też zawiodłam się na Bi-es, i na La Rive również, od czasu do czasu trudno z bólem serca kupuję oryginał.... ale straszne jest że oryginały są wciąż w Polsce tak drogie!!! No, ciekawa jestem tych FM tylko trochę się boję.... no bo mimo wszystko podróbki to podróbki jakby nie patrzeć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mieszkacie? nie macie zadnego dystrybutora? niemozliwe:)zaraz sie znajda podajcie miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... niemożliwe, że nikt tam nie sprzedaje u Was :) skąd jestescie mam swoich ludzi to tu to tam :) i chetnie wezmę nowych pod skrzydełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sprzedaję te perfumy ponieważ używałam ich przez pół roku wczesniej i bylam zachwycona ich trwałością. Powiem tak, zapachy są podobne lecz nie są identyczne - jak zapewnia tu Hrabia... Moj ulubiony Chanel Chance w wersji FM jest inny niz oryginał i juz mi się tak nie podoba... Ale znalazlam full innych super zapachow ktore kupuję dla siebie i je uwielbiam, true star hilfigera albo rush gucciego. Najlepiej jet powąchac testery a nie tak w ciemno.... Ale trwałość 6-8 godzin gwarantuję! Tez mam juz za soba Bi-esy i Avona i tzw rozlewajki nigdy wiecej. Jakby cos, ja jestem z Wrocka, mogę się umowic np. w Galerii dominikanskiej i przyniesc testery, jesli ktos chce. pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś przetestowałam próbkę od Hrabiego i na mnie pachnie równe 8 godzin :) ale to zależy od wielu czynników, np. słyszałam, że jak ktoś ma tłustą cerę to się go dłużej zapach trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Rush Gucciego, Hrabia mi doradził :) Zapach cudny i wielu osobom się podoba. No i trwałość też świetna. Trzyma się na mnie cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nieufna lecz ciekawska, więc wypróbowałam ostatnio Very Valentino z FM. Przekonały mnie swoją trwałością :) Byłam w ciężkim szoku kiedy wzięłam do ręki swetr, który miałam na sobie 2 dni wcześniej i okazało się, ze pachnie jak nie wiem :) Zamówiłam sobie następne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko25--> orientujesz sie moze co do perfum fm o zapachu Dolce&Gabbana Light Blue? czy pachnie niemal identycznie? aha - ktory zapach polecilabys bardziej- Gucciego Rush czy tez True Star T.H.? chce zamawiac ktorys z tych zapachow, ktory jest ladniejszy?:) wiem, ze trudno tak oceniac.. Hrabio--> rowniez mozesz sie wypowiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga dariano --> niestety nie wiem czy perfumki dolce&gabbany w wersji FM sa podobne do oryginalu.... przykro mi :-( mam po prostu okolo 100 próbek zapachów i byloby to technicznie niemozliwe by wszystkie sprawdzic..... Perfumki D&G light blue w wersji FM sa jakies dziwne, wręcz jakby męskie (?). Czuc nutkę cytrusową ale rowniez cedr, co jest dziwne w damskich perfumach. Az musialam jeszcze raz spojrzec czy nie wzielam przypadkiem meskich perfum... Nie polecam.... Co do True star i Gucciego... sa to bardzo rózne zapachy. Dziwny zbieg okolicznosci, ja tez mam Rush Gucciego :-) A wiec: Rush jest super na zimę (lub latem na wieczor), jest to raczej cięższy zapach, zmysłowy, lekko slodki, ale wcale nie mdly. Lekko taki orientalny...kojarzy mi się z Treselle z Avonu - to sa takie klimaty. Bardzo dlugo trzyma sie na skorze. Co do True Star. Zapach w typie \"świeżych\". W pierwszej chwili na skórze czuć jakby cytruski, a z biegiem czasu zapach nabiera kwiatowej słodyczy. Jest na prawdę sliczny i kobiecy ale kupilabym go raczej na lato. Polecam tez zapach Very Valentino o ktorym pisze fizia mizia. Jest bardzo kobiecy, nowoczesny, z kategorii słodkich... zależy czy ktos takie lubi. Wlasnie sobie rozsmarowalam na lapce - mnie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nadia denki
ja jestem z Rzeszowa i znam konkretną osobę która sprzedaje te perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nadia denki
do Nadia denki mój mail: kaczy81@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oj teraz mam mieszane uczucia:/ Hrabia pisze, ze taki sam a znowu kobietka25 nie poleca za bardzo:-o (kobietko bardzo dziekuje za podzielenie sie wrazeniami co do wszystkich zapachow;) ) a co powiecie o Gucci Envy? sorki za te ciagle pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariano--> nie szkodzi ze pytasz, my po to tu jestesmy :-) Co do Gucci Envy Me, to juz duuuzo lepszy zapach niz light blue... Moim zdaniem bardzo uniwersalny, zdecydowanie na każdą porę roku. W pierwszej chwili sprawia wrażenie zapachu świeżo-kwiatowego, mam wrażenie że czuc w nim nutke zielonej herbaty. Z czasem robi się bardziej kwiatowy, bardzo przyjemny. Tu akurat znam oryginał (kiedys byla probka w gazecie, taka pachnaca strona:-) ) no i jest podobny. Kurcze, troche rożnia sie te zapachy, ale sa baaardzo podobne! A moze bys powiedziala jakiego typu zapachy lubisz? Kwiatowe, owocowe, świeże, klasyczne, piżmowe?... Byloby latwiej cos wybrac. A najprosciej to byloby umowic sie z ktoryms z dystrybutorów z Twojego miasta i powąchac testery! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko25--> dzieki🌻 lubie zapachy slodkie, ale nie mdłe, kwiatowo-pizmowe, jednak nie za ciezkie.. zastanawiam sie teraz nad: Gucci Rush,Gucci Envy Me, True Star T.H. oraz nad..Very Valentino;) na razie prowadzi Rush, moze polecisz mi cos?;) nie wiem, czy sie przyda:jestem romantyczka o artystycznej duszy, ale twardostapajaca po ziemi;) ciemne wlosy, jasna cere, lubie chodzic wlasnymi drogami.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobietka
ligh blue jest meski !!! wiesz wstydz sie ze sprzedajesz perfumy , nie kazdy lubi slodkie kleiuchy dej se siana dziołcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertareczka
a czy są z tej All abaut eve Joppa? uwielbiam ten zapach ma go robesspiere sa super ale bardzo mnie uczulają chetnie kupilabym innej firmy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam stalych klientów :) a tacy są najwazniejsi :) nowych zawsze staram sie przekonac do tych produktów ( oferuje gratisowe próbki ) :) sprzedając na allegro , biorac pod uwage opłaty za aukcje , prowizje od sprzedazy i to ,ze dopłacam do przesyłek raczej sie nie da dorobic :) ale zawsze to wiecej osób a i duzo z klientów zaczyna sprzedawac samemu :) wiec rośnie mi grupa ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
hej:) nie odzywałam się bo mnie niestety nie było:). jestem z Rybnika i dalej jestem zainteresowana :) co tydzień jestem też we Wrocławiu i w galerii chętnie się umówię:). Oryginał Envy me też mi się bardzo podobał więc może coś z tego bedzie. Co do Avonu to zapachy mają naiektóre bardzo fajne ale niestety Bi es to koszmar:) może nie wszystkie... dobra to kto się ze mną chce umówić:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
a jakie masz:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
no to już czekam na próbki:) żeby sobie coś kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
ehh jak jestem to nie ma Hrabiego ani nikogo innego;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
sorki nie zauważyłam drugiej strony ale ze mnie gapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dariany --> prosilas bym wybrała cos odpowiedniego dla Ciebie i napisalas ze najbardziej lubisz perfumy kwiatowo-orientalne. Zastanowilam się i myslę ze typowym kwiatowo-orientalnym zapachem jest wlasnie Gucci - Rush. Tego typu zapachy z reguly są ciut cięższe dzięki zawartosci piżma lub drzewa sandalowego lub np. wanilii. Rush zawiera wlasnie dodatek drzewa sandałowego i wanilii co nadaje mu zmysłowości, ale głowną nutę stanowią na pewno kwiaty co sprawia ze nie jest taki cięzki. Myslę ze taki ciepły kobiecy zapach swietny jest za zimę. Z innych tego typu zapachów fajny jest też Very Valentino, tez należy do kwiatowo- orientalnych (zawiera piżmo i ambrę) ale jest nieco lżejszy niz Rush Gucciego. Też śliczny, w sumie to bym sama kupiła ale poprzestane na 2 buteleczkach ;-) W opisie zapachu mówią ze zawiera nutkę lilii, mandarynki i magnolii i rzeczywiscie tak jest. Myslę ze na poczatek polecilabym Ci wlasnie ten zapach, a jesli bedziesz chciala cos cięższego to wtedy Gucci Rush. Przepraszam ze tak dlugo czekalas na odp. ale w sobote to raczej ciezko zobaczyc mnie przy kompie :-) czasem trzeba wyjsc ze znajomymi :-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×