Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamakarolinka

kto z was brał/bierze zapomogi z mops-u?

Polecane posty

Gość mamakarolinka

Witam,jestem lewa w tym temacie,dostaje na dwoje dzieci z opieki tylko zasiłek jednak gdy podchodze do kasy to słysze ze niektóre babeczki dostaja zapomogi pieniezne,niech mi ktos powie jak sie mozna o to starac,jakie to sa mniej więcej kwoty?Dodam ze mąz tylko pracuje i mamy 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mops daje w ogóle
jakieś zapomogi? Wiem tylko że z mopsu dostaje się rodzinne na dziecko i zasiłek wychowawczy (podczas urlopu wychowawczego) jak dochód nie przekracza 504 zł na osobę w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhuytykjhk,
możesz iśc do mopsu po zapomogę np na opał opłaty żywność i inne, dochód na 1 osobe w twojej rodzinie nie może przekroczyć 504 zł moja kumpela korzysta i co miesiac dostaje prawie 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz napisać podanie, w którym muszą być informacje o stanie rodzinnym i majątkowym, napisz na co chesz przeznaczyć pieniądze; po złożeniu podania dostaniesz informację o tym kiedy przyjdzie do Ciebie do domu pracownik socjalny zebrać wywiad, po wywiadzie dostaniejsz decyzję, czy zapomoga została przyznana, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze stoisz przy okienku
to nie zapytasz a na kafe sie chcesz dowiedzieć? Napisz jakies podanie ,opisz swoją sytuacje i poproś o jakąś kase na święta na opał itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopr jak juz
daja ale to trzeba sie na chodzć i naskładac tych papierkow czasami nawet przychodzi do domu babka lub facet z tego mopru i ocenia twoja sytuacje patrzac co masz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolinka
nie kazdy ma zanse pracowac,córka chodzi do przedszkola,teraz obecnie jest chora i musze sie nia zajmowac,w naszej miescicnie nie ma złobka i nie mam z kim zostawic 2 latniego synka a na opiekunke nas nie stac.Rodzina mieszka daleko od nas,poza tym obie babcie nadal pracują.dodam ze dochód nie przekracza 504 zł.a w mopsie nie pytałam zeby z siebie idiotki nie zrobic,wolałam zapytac kogos kto to brał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pójdziesz do pracy, to będzie Cię stać na opiekunkę i na pewno zostanie jeszcze trochę kasy, a Ty zdobędziesz doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah ostatni wpis jest jak z
kosmosu, kochana dasz mi taka prace zeby mi na opiekunke starczylo?? biore wciemno niezlaeznie co to za praca :D:D na razie mi proponuja tylko prace po 1100-1400zl a opiekunka chce 1600 :/ tym sposobem albo zostane opiekunka albo tak jak autorka bede zastanawiac sie czy mops mi da zapomoge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, że opiekunka chce 1600zł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska co ma ktoska
jagoda jakbys wiedziala jak ty innych denerwujesz to bys chyba nie uwierzyla lampucero patologioczna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda to sucz
więc nie słuchajcie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz od tego jest zeby na mnie pracowac. a wy podejzrewam pewnie wszystkie w mopsie siedzicie. leniuchy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hally w kazdym wiekszym miescie tyle tj 1600zl dla opiekunki to startowe poczytaj chocby na forum nianie na kafe :D w kcach dobra opiekunka chce od 15zl za godz wzwyz, pierwsza lepsza z bzregu min 7-8zl :( rok temu placilam opiekunce 1300zl a ja zarabialam 1450 :/ wiec... a mialam 1 dziecko teraz mam dwoje i niestety ale do pracy za 1500 nie oplaca mi sie isc :( lepeij isc na zasilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystałam
ja korzystałam z mopsu i aby dostać zapomogę to dochód na osobę nie może być większy niż 391zł a nie 504 jak do zasiłków rodzinnych!!!zapomoga jest dla najbardziej ubogich rodzin a zasiłki rodzinne są na dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda to sucz
jagoda sama jesteś leniuch i do tego śmierdzący! Bez amtury oczywiście pracy nie znajdziesz. Zero doswiadczenia na późniejsze lata. Czeka Cię tylko mieszanie w garach. Jak mąż od ciebie odejdzie to jesteś skończona, niezaradna istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aekiii
to skoro nianie takie drogie, to dziecko do przedszkola a młodsze do żłobka, na pewno będzie taniej i z wypłaty coś zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aekii a ty czytac umiesz?? baba pisze ze nie ma w jej miescie zlobka! i nastepna madra, kuzwa dzis dzwonilam do zlobka gdzie zapisalam swojego syna jak bylam w 3mcu ciazy :/ jest 77 na liscie rezerwowej a jzu prawie rok minal od zapisania :/ latwo gadac idz do pracy ale gdzie za ile i co z dziecmi zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a wy podejzrewam pewnie wszystkie w mopsie siedzicie. leniuchy jedne" w zasadzie jagody nie komentuję, ale wyzywanie od leniuchów przez osobę, która mieszka na kafeterii i nawet robotą w domu się nie przemęczy, przy jednym dziecku to chyba jakiś żart ;P Jagoda, ile godzin pracujesz dziennie, żeby pomóc w utrzymaniu rodziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik mops
kryterium uprawniające do pomocy z MOPS wynosi 351 zł na osobę w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjadzka
twoje przepisy to jakaś żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wtracic slowko, ja pracuje caly dzien - jestem gospodynia domowa. Kazda kobieta ktora zajmuje sie domem wie ile w niego trzeba pracy wlozyc. A to ze mam czas na kafe to tylko dlatego , ze jestem swietnie zorganizowana. A co zal dupke scisnal ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolibertos
odezwala sie gospodyni domowa jagoda:D:D:D:D kretynko,a jak myslisz kobieta, ktora chodzi do pracy nie prowadzi domu? nie gotuje, nie sprzata,nie robi zakupów??? jestes smierdzaca leniwa cipą i dlatego siedzisz w domu zamiast ruszyc dupe do roboty szczegolnie ze matka ci pomaga przy dzieciaku... no i dlatego twoj maz zapierdala a nasi mezowie pracuja..:D:D:D bo twoj utrzymuje pasożyta ktory jest dumy ze siedzi w domu i gotuje szczawiowa na kosci:D:D:D:D:D godne podziwu jagoda, naprawdeeeeeeeeeee:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
ja korzystałam z mopsu i aby dostać zapomogę to dochód na osobę nie może być większy niż 391zł a nie 504 jak do zasiłków rodzinnych!!!zapomoga jest dla najbardziej ubogich rodzin a zasiłki rodzinne są na dzieci!! Ani 504, ani 391. Dochod nie moze byc wiekszy niz 351 na osobe. Kwota 504 dotyczy zasilku rodzinnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×