Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was ma jakiegoś zwierzaka?

Polecane posty

Gość gość

U mnie sporo tego, pies, kotki, ptaszki :D właśnie papuga siedzi mi na ramieniu i bawi się moim uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Mam żółwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już chyba wszystkie możliwe zwierzaki, może poza jakimiś legwanami czy wężami. Najpierw był chomik, miałam może 5 lat jak się pojawił w domu. Wszystkich gryzł po palcach, tylko nie mnie, potrafił siedzieć mi na ramieniu i spać na kolanach. Później była świnka morska i królik. Królik lizał mnie po twarzy, ale taki był z niego zawadiaka, że odgryzał nosy wszystkim moim lalkom. Później był pies, który dzisiaj ma 16 lat i wciąż czuje się względnie dobrze. Zwykły kundelek, ale ma w sobie sporo krwi teriera. W międzyczasie pojawiły się też rybki, na początku bojownik w szklanej kuli, teraz mam całe akwarium z platynkami, glonojadem, kiryskami i kiryśnikiem. No i najpóźniej, bo 8 lat temu pojawił się kolejny pies, tym razem shih tzu i jest to najkochańsze stworzenie, z jakim miałam styczność. Jest uparta, ale bardzo mądra i uczuciowa. No i były jeszcze koty, co prawda nie moje, ale dziadków, zajmowałam się nimi przez wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 szczury i psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa psy i dwa koty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy psa i kanarka, jako dziecko miałam chyba wszelkie możliwe zwierzaki poza gadami i pająkami. Córka też "przerobiła" świnkę morską, króliczka, chomika, kota, rybki...chwilowo jest tylko pies i kanarek, ale mała córeczka dorasta do zwierzaków i już są rozmowy. Możliwe, że niedługo ktoś do nas dołączy. Lubię zwierzaki, ale już np. chomik czy szczur zaczyna mnie brzydzić. Wolę większe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trzy pieski i jednego kota.same kobiety i nas dwie,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traya
Ja teraz mam psa i węża mlecznego. W przeszłości przez mój dom przewinął się szczur, 3 patyczaki, niezliczone ilości rybek (mieczyki, 2 gatunki gupika, bojownik, plus do tego ślimaki i krewetki) oraz kilka dochodzących kotów z podwórka (niestety nie mogły nigdy być u mnie więcej niż parę godzin za jednym razem ze względu na alergię i astmę mojego taty). Nie liczę oczywiście różnych robali i ślimaków zbieranych jako dziecko do słoików ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
2 swoje tzw stałe psy,kota, i 6 psów (w tym 3 szczenieki) na tymczasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miało być zabawne? Kogo obchodzi zużyty flak z jakiegoś rozporka? Każdy chłop ma, a nie każdy może pochwalić się zwierzątkiem ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie przelazł dziadydze z kieszeni, bo mu się znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kota mam, a raczej kot ma mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam psa szczeniaka.Wabi się Czika suczka, ma 7 miesięcy a już ma cieczkę od 6 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 psy i 2 koty, ras dużych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×