Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skuterka

kto z Was pije zielona kawe?

Polecane posty

Gość skuterka

Kupilam zieloną kawe i zaleca sie zaparzac niemielone ziarna. Czy ktos z Was taka kawę czy raczej rozgniata ziarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaaa
witaj :) słyszałam, że to jest jedna wielka ściema jest :) podobno to są niewypalone ziarna zwykłej kawy i wcale nie odchudzają, tak jak zwykła kawa nie odchudza. ja pije chi cafe, która zawiera błonnik, a jak wiemy błonnik sprzyja trawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuterka
Mi zależy na pozbyciu sie paru kilogramów; -) w cuda nie wierze! Smak taki byle jaki jak herbata zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłem na cafezinho.pl zieloną kawę i faktycznie coś w niej jest. Co ciekawe, nawet niezmielona kawa zielona odnosi skutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na zieloną kawę w tabletkach, bo słyszałam, że duży problem z jej zmieleniem jest :) Nie narzekam, wręcz przeciwnie- choć nie twierdzę, że sama kawa odchudza:) Traktuję ją raczej jako suplement diety i naprawdę mogę polecić- mi pomaga!!!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie tabletki z zieloną kawą bierzesz? bo ja od kilku miesięcy jestem wierna be slim zielona kawa, naprawdę działają :) chociaż na początku też próbowałam pić parzoną zieloną kawę, ale nie mogłam przełknąć tego ohydztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie tabletki z zieloną kawą bierzesz? bo ja od kilku miesięcy jestem wierna be slim zielona kawa, naprawdę działają :) chociaż na początku też próbowałam pić parzoną zieloną kawę, ale nie mogłam przełknąć tego ohydztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że bez diety i ćwiczeń żadne tabletki ani inne cuda nic nie zdziałają, aczkolwiek u mnie zielona działa daje kopa nie tylko energetycznego ale też pobudzającego metabolizm, ja piję napar i biorę tabletki be slim zielona kawa, a i jeszcze z pozostałych rozbitych ziaren robię sobie peeling, daje świetne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×