Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto żałuje ze został chrzestnym,chrzestna

Polecane posty

Gość gość

kto z was nie ma wlasnych dzieci i załuje ze został chrzestnym/chrzestna? Ja jestem chrzestna corki mojej kolezanki, na poczatku bardzo sie cieszyłam z tego faktu, jednak teraz żaluje ze dałam sie tak uwiazac, mieszkamy od siebie daleko, dziecko widze raz na rok, jestem uwiazana zeby utrzymywac z nia kontakt, sama swoich dzieci nie mam i nie wiem czy bede miec, do tego oni zyja na troche innym poziomie niz ja, nie przelewa im sie, zawsze kupuje cos dla jej dzieci jak ta jade, zazwyczaj cos do ubrania lub zabawki, ogolnie to nie mamy za bardzo tematow do rozmow, ona tez nie pracuje wiec ma tez inne priorytety w zyciu, takze gdybym mogla cofnac czas to bym sie nie zgodziła, czy ktos tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja załuję bo rodzice mojego chrześniaka co roku robią mu urodzinki :-( i co roku muszę jechać 50 km tylko po to aby posiedzieć tam 2 h i dać porządny prezent:-( Co to za durna moda z tymi urodzinami dla dzieci???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby moi znajomi robili urodziny to przynajmniej bylaby to okazja do spotkania a tak to nie widzialam juz dziecka 1,5 roku bo mi sie tam nie chce jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×