Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Która mama mi pomoże dobrac rozmiary ubrań na prezenty dla trójki dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Mam 3 dzieci do obkupienia bo u nas prezenty dostają tylko dzieci. wiem że od babc i rodziców dostaną zabawki więc ja kupie po 2-3 ciuszkach. Chcialam wszystko zamówic z 5-10-15 bo najwiecej sama tam kupuje tylko nie wiem jak dobrac rozmiar na wyrost troche (tak aby miały na wiosne bo moja córka ma 14msc dopiero. Więc tak: 1.dziewczynka szczupła przy końcu siatki centylowej z wysokością, ma 20 miesięcy 2 chlopiec 3,5 roku średniaczek z waga i wzrostem 3 dziewczynka 2l 3miesiące z wagą i wzrostem przy górnych centylach ale wygląda normalnie tylko duża jest. Myslałam tak: 1. 98 2.110 3.104 Będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyrazie wiosnę miał byc nawias) , do ciuszków dorzuciłabym po opakowaniu kinderczekoladek chyba będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dla dzieci numer 1 i 3 te rzeczy nie będą duzo za duze. Nie mozesz zapytac mamy jaki teraz rozmiar noszą? Moj syn ma dwa lata i miesiąc wzrost okolo 88 cm. Jest raczej rowny z rowiesnikami . Rozmiar 92 jest lekko przyduży, czasami trzeba zawijac nogawki i rekawy. A 86 jest dla niego na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz...moja corka ma 14 miesięcy i ma 83cm gdzie rozmiar 86 na styk a 92 lekko luźny ale normalnie już może chodzic w nim. Dziewczynki też są wysokie, ogolnie jest tak u nas że corki braci męża są wszystkie wysokie. Bo wszystcy bracia(4rech) i mój mąż mają ponad 190cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce pytac bo znów to samo-"Nic nie kupuj!!". jak moge nic nie kupic skoro szwagierki dla mojej też kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jesli macie wysokie dzieciaki w rodzinie to się nie zastanawiaj tylko kup takie jak napisalas. Ty wiesz najlepiej bo przede wszystkim widzialas te dzieci. Jak beda triche5 za duze nie zaszkodzi. Lepiej tak niz bylyby za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a myślisz że te maluchy ucieszą się z ubranek?? Od kupowania ubrań są rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie lepiej zapytać bo różnie bywa. W zeszłym roku pytalam i tez okazalo sie za male bo rozmiar rozmiarowi niestety nie rowny i wtopa wiec lepiej wieksze niz mniejsze. Moze zapytaj jej siostry czy kogos jak nie chcesz bezposrednio - tez nie lubie pytac bo ten sam tekst. Mam jeszcze jedna opcje jak dzieciaki beda u ciebie spojrz na metki;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zapytaj wprost rodziców o rozmiary. Moje dziecko urodziło się duże i kazdy mi przynosił ubrania na rozmiar 74 jakbym wielkoluda urodziła. Syn nosil rozmiar 74 dopiero na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy sie uciesza czy nie ale powiedzialam babcie i rodzice własnie kupują zabawki wiec ja kupie ubranka plus slodycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, moja 2,5 latka by się ucieszyła. Najbardziej z czegoś, co ma aplikację hello kitty :), ale z innych rzeczy też. Uwielbia nowe ubrania. Btw, nosi rozmiar 92. Jest szczupła, wzrostu ma ok 89 cm. Myślę, ze 98 będzie nosić dopiero latem, a jak miała 20 miesięcy nosiła 86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 12.47 uwierz mi lepiej takie ubranka za duże niż za małe. A przynosi się większe bo na ogół rodzice mają już jakiś zapas ubranek na 62 czy nawet 68, inni goście też mogą przynieść mniejsze ubranka, więc dziecko nie skorzysta z tego. A są dzieci ktore 74 noszą na 6/9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko moje dziecko urodziło się w lecie. Dostałam letnie ubranka na 68 i 74. Wtedy potrzebowałam sweterków i kurtek, a nie krótkich spodenek i sukienek na ramiączkach z bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiarówka - rozmiarówce jest nierówna. Moim zdaniem lepiej zapytać się rodziców dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×