Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktora z was ma porzadny czarny zarost lonowy

Polecane posty

Gość gość

Ciekawi mnie czy sa wsrod was jeszcze kobiety naturalne, dojrzale, nie ulegle absurdalnym trendom golenia c**ki na lyso? Ile macie lat? Dlaczego nie uleglyscie trndom golenia? Miasto/ Wies? Dziekuje za wasze zaangazowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boadupczyciel
20 latek Dziwnie czuję się bez włosów na jajach Warszawa Proszę bardzo kochasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boadupczyciel
a po minecie trochę tych kłaków zostaje mi między zębami ;) Ale to mały problem bo mi już tylko kilka zębów zostało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synku ja nie pytalem ktory, tylko ktora!! Moze to dla ciebie mala roznica skoro dajesz d**y na kazdym kroku!! O zarost jaki roztacza sie wokol twoich cuchnacych jaj nie pytalem. Motto dla ciebie na przyszlosc: "Milczenie jest zlotem". A po co ja ci to pisze, jak ty i tak tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnicaisaura0700
17 lat a gdzie robaki mają mieszkać wieś loffciam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepa123
22 lata lenictwo, poza tym jak prytne i gaz pójdzie do przodu to dłużej trzyma miastowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuj jak można się tam nie golić obleśne max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy facet lubi jak kobieta ma wygoloną myszkie , ja swojej nie golę a mam duży zarost mój maż kubi nim się pobawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można tam chodować kłaki. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego konsumujecie włosy a nie robicie przyjemność kobiecie. Takie coś można przyrównać do chłopa wpuszczonego do biura :) wejdzie i wypije atrament. Kobiecy zarost jest bardzo podniecający, ale nie dzieci co nawet nie wiedzą po co i na co on tam miał by być. Mnie on kręci i sprawia wiele radości i doznań. Samo ocieranie małym po tych włosach elektryzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie trzeba lizać włosów. Wystarczy rozsunąć wargi zewnętrzne i tam w środku, na łechtaczce i wargach mniejszych włosy nie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gole tylko co jakiś czas, jak już urosnie bujna czuprynka :) mam 21 lat, miasto; kiedyś golilam dosyć systematycznie ale włoski bardzo się wrastaja i w ogóle jest to mało komfortowe, poza tym spotkałam mojego ukochanego, który uwielbia moje włoski :) i wszyscy są zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto masz po prostu zdrowe i normalne podejście. Niektóre myślą że po wygoleniu są inne i zadbane a to niekiedy nie jest tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc9
gośc 10.22 - masz rację, to ze nie jesteśmy wygolone nie oznacza ze nie dbamy o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że jesteście zadbane :) dlatego też mi takie się bardzo widzą. Na ogolonej widać i czuć różne cuda, drapią te odrosty i jest dziecinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze mam bujny zarost i bardzo mokra szpareczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Twoim wielbicielem :) jeśli to prawda. Mam ochotę się z Twoją pięknie zarośniętą zabawić, popieścić. Oj Wy kochane kobietki wiecie jak nas podejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jakis czas temu golilam systematycznie, teraz jestem w III trymestrze i gole tylko na wizyte bo brzuszek przeszkadza. ale chyba po porodzie przestane bo zauwazylam ze mojemu to nie przeszkadza a wrecz go to podnieca. tylko bede przycinac bo jak mam za dlugie to swedzi troche ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
mam 28lat i nie golę, ueielbiam kiedy mąż (czy tez nie mąż) sadzi mnie w tyłek i szarpie za grzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miło to poczytać że jeszcze takie kobiety są. Oj bym też Cię wytarmosił kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
Na samą myśl mi cieknie po nogach. Nadziac sie na takiego twardziela, az po same jaja.. mrauuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna że już jest twardy :) No to gadanie o tym zaroście to już ... :) pulsuje w nim krew. Cudownie się wbijać po tych włoskach w ciepłą cupcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
O tak, z całych sił i rypać aż będę piszczała. A potem do buzi, pomasowac migdałki, tak bym się krztusiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Aśka się rozkręcasz :) Miała byś co potrzymać jest sporo tego żywego mięsa. Dziurkował bym Ciebie jak tylko byś chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
ostro bym chciała, tak byś mnie zniewolił . ebał z całych sił , szarpał, drapał, bił i gryzł. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mówisz,ale tu się mówi o zaroście u kobiet i top czarnym. Załóż nowy temat to Cię przelecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ktorzy zarost lonowy uwazaja za niehigieniczny, ze niby jakies nieprzyjemne zapachy, to musze wam powiedziec ze to wielka bzdura. Mialem wiele kobiet w swoim zyciu wygolonych i zarosnietych. Wygolonym czesciej sie zdarzalo byc nie tak czystzo wymyta jak kobietom z wolosiona c**eczka. Chyba bardziej dbaja o czystosc z uwagi na wloski. ponadto wiekszosc dojrzalych i czesc malolatow uwielbia ta okrase narzadow kobiecych. Nie golcie kobiety, bo z wloskami jestescie bardziej atrakcyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie ! Mam coraz więcej kumpli którzy lubią zarost i takie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie ma takich kobiet za wiele choć :) Może któraś dzisiaj się do nas odezwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 9
jest nas zapewne sporo ale nie kazda musi sie tym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×