Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Która z was używała Lactovaginal?

Polecane posty

Gość gość

Mi przepisał te kapsułki lekarz, jednak nie jestem do nich zbyt przekonana. Nie wiem czy ta biała osłonka kapsułki aby na pewno się rozpuści..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście stosuje invag, poleciła mi go rok temu pani ginekolog przy leczeniu grzybicy pochwy, od tamtej pory przy problemach intymnych zawsze go stosuje, szybko przynosi mi ulgę, jestem z niego zadowolona. Biała osłonka przy tym probiotyku rozpuszcza się bez problemu, zakładam globulkę na noc, rano jej nadmiar wypływa. Nie martw się, skoro polecił Ci te globulki lekarza to je stosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam lactovaginal..osłonka rozpuszcza sie bez problemu...nic nie wypływa...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie osłonka na pewno się rozpuści, a jak założysz ja odpowiednio głęboko to rano nie powinno nic wypływać ale na wszelki wypadek lepiej założyć wkładkę. Probiotyk jest bardzo skuteczny, stosuje go od dawna, też z polecenia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy probiotyk ma taka osłonkę, która swobodnie ulega rozpuszczeniu w sprzyjających warunkach, Lactovaginal również. Możesz go nawet delikatnie zwilżyc wodą przed założeniem, ułatwia to umieszczenie kapsułki w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stosowałam ten probiotyk-nie miałam problemu z kapsułką, rozpuszczała się choć czasem wypływa jakaś resztka.Na wszelki wypadek zawsze zakładam wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×