Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoczka

które podpaski są najlepsze wg was

Polecane posty

Gość wysoczka

swoje zdanie powiem, jak przeczytam kilka notek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze kupuje
pomaranczowe lub czerwone Belly. koniecznie bez skrzydelek, których nie znosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibaa
bez skrzydełek, o nie, koniecznie z belle zielone, a na noc ciemnozielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadneeeeee!! podpaski to najgorsze co moze byc niehigieniczne i nie estetyczne dobrze ze ktos wymyslil tampony ktore poleca a gwarantuje ze jak raz zalozysz tampona to juz podpasek wiecej nie kupisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka..
tez zielone belle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my idea
ja lubie najbardziej Always, chłonne zatrzymuja zapach, wygodne(o ile podbaski moga byc wygodne) i teraz weszły Always Sensitive-naprawde delikatne-polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparampa
taaaa..tylko ciekawe co tam tez sie wyrabia nad tym tamponem w srodku...tampon jest dobry jak juz masz koncowke menstuacji i np idziesz na basen, bo z takimi krwawieniami jakie mam ja to tampon na nic sie zda...a co do podpasek to Always zielone Koniecznie!!!! ze skrzydelkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tampon dobry na koncowke???????????????????????????? tampon jest dobry caly czas a nie wiem czy wiesz ze są bardziej chlonne i te mniej chlonne tak ze mozna sobie dostosowac do rodzaju okresu :O:O:O:O:O a podpaski fuj!!! ble:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
uwierz mi...mam tak silne krwotoki i na dodatek ze skrzepami,ze w moim wypadku tampon naprawde odpada na poczatku menstruacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
a poza tym przy tamponie nie ma doplywu powietzra i latwo o jakies swinstwo grzybiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qcyk daj sobie na wstrzymanie bo ja np. nie wyobrażam sobie jak można chodzić z takim \"czopkiem\" w pochwie z wystającym sznureczkiem. Poza tym boje się tamponów. Najlepsze podpaski to Libresse - cieniutenkie i super chłonne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieraczka - jesli bedziesz czesto wymieniac tampony oczywiscie w zaleznosci od krwawienia i koniecznosci zmiany to wierz mi ze od tego nikt nie umarl a i wstrzasu toksycznego sie nie nabawil chyba 5% kobiet ze 100%:O no ale coz.. lepiej chodzic z podpaską i miec tą swiadomosc ze ta krew i tak dalej jest w listu \" na wierzchu\" mnie to obrzydza po prostu jest niehigieniczne i niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tampony sa higieniczne?? no nie wydaje mi sie, ze krew ktora nie wyplywa tylko\"siedzi\" wewnatrz jest fajna... jak ma sie podpaske to moze jest to mniej wygodne ale na pewno bardziej higieniczne trzeba tylko czesciej sie podmywac!! tampony niestety nie wchlaniaja zluszczajacej sie blony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tampony tanpony i jeszcze raz tampony.....nikt mi nie powie że podpaska może go zastapic. A jak dbasz o higiene to żadne paciarajstwo typu grzybica nie przypałęta się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
mozesz mi powiedziec jak dbac o higiene w tak glebokim miejscu , gdzie dociera tampon?...bo chyba sobie nbie wkladasz kolka z gabka:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereferka - bije brawo na stojaco normalnieee!!! :] ja widze ze kobiety tutaj nie nosily chyba tamponow ja sobie nie wyobrazam przerzucic sie na podpaski... bleeee:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
owszem ,ale zdrowe dla organizmu jest to ,gdy krew wyplynie na wierzch..kiedys probowalam uzyc tampon w 2 dniu i prawie odlecialam takie mialam mroczki przed oczami.....i nie mowcie mi ,ze tampony sa bardzie higieniczne,,owszem dla wlasnego poczucia komfortu tak,,,ale do diabla nie dla samego organizmu poza tym jezeli sie podmywasz kilka razy dziennie to wybacz ,ale ja sie siebie nie brzydze,,czuje sie pomimo tego ,ze mam podpaske czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieraczka - po pierwsze moja krew jest bardziej ciekla i praktycznie nie ma w niej taakich skrzepow a co jest to wsiaknie jednak:) o higiene dbam normalnie podmywam sie i ani razu od kilku lat nie mialam zadnego stanu zapalnego bo ja umiem o higiene dbac:) nosilas kiedys tampony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat uzywam tamponow na zmiane z podpaskami i chociaz sa wygodniejsze to niestety zatrzymuja zluszczona blone w srodku i tzreba wtedy ponosic podpaske zeby to wszytsko wylecialo... no chyba ze Wy lubicie jak cos Wam gnije w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieraczka - probowalas uzyc tampon???:D:D:D:D:D:D czyli nie nosilas na dluzszą mete??? bo do tego trzeba sie przyzwyczaic:) a wybacz nie sprzedawali by czegos co jest szkodliwe dla zdrowia zwlaszcza jesli dotyczy to menstruacji u kobiet:O nikt od tego nie umarl i nikt przez to nie zachorowal!! to jest normalne kazda kobieta ich uzywa i wszystkie czuja sie rewelacyjnie a nie jak masz podpaske i sie martwisz czy nie widac pod cienkimi spodniami czy sie nie odznacza czy cos w tym stylu... a z reszta z kim ja bede rozmawiac jak nie nosilas na dluzszą mete tamponow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
nosilam i to nie raz....ale tak jak zaznaczylam w koncowce i tylko wtedy kiedy wymagala ode mnie tego sytuacja.... masz sczescie ,ze masz slabe krwawienia,,pewnie dlatego ci latwiej mowic o korzysciach z uzywania tamponow.... i tak jednak uwazam ,ze wszystko powinno sie toczyc naturalnym torem i krew powinna wyplynac na wierzch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
a co do sprzedawanyhc "zdrowych" produktow w sklepach...wybacz,ale sie nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgthsa
naturella i always. Naturella nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również noszę na zmianę..... jeśli jestem w domu to staram się chodzić w podpaskach (Libresse, Always Sensitvie ) natomiast jak wybieram się na jakąś imprezę, albo mam wyjście na kilka godzin, to zakładam tampon.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chola
ja tak jak Kffiatuszek nosze tampony (ob - normal i light flow) na zmianę z podpaskami (always tylko i wyłącznie night,bo mam dośc obfite krwawienia, oraz bella perfecta niebieska) . z podpaską męcze się w domu,kiedy nie musze nigdzie wychodzic, a tampon zakladam jak gdzies wychodze. chociaz nie zawsze-nie zakladam np do szkoly na te 6, czy 8 godzin,bo jak go HIGIENICZNIE zmienic w szkolnej toalecie,ktos mi powie???? :( i tu mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qucyk Podpaski sa nie estetyczne? To kobiety chodza z podpaskami na wierzchu,z e CIebie to tak razi? Ja myslalam, ze to sie do majtek przykleja i tego nie widac, no ale coz. No i druga sprawa, dabanie o higiene osobista kobiety, a stan zapalny arczej nie maja zbyt wiele wspolnego, moze grzybica pochwy tez jest z brudu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehee.... zdrowe tampony ,a to dobre. Tampony tak jak i podpaski się chloruje. Dzieki temu są takie białe. W alwaysach mozna nawet wyczuć ten chlor dlatego ich nie uzywam. No to niech ktos sobie pomysli ,że taką własnie chlorowaną rzecz wklada sobie do intymnych miejsc... A producentów to wali. Ponadto razdko jakie tampony mają aplikator i trzeba użyć palca (nie musze wspominać o tym ,ze w takim wypadku długie paznokcie są nie na miejscu?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zastanawiam, czy niektore tu sa slepe. Czy ktos tutaj zadal pytanie \"Tampony czy podpaski?\" ? NIE. Pytanie brzmi \"które podpaski są najlepsze wg was\" Nie wiem dlaczego zjawiaja sie tu osoby, ktore udaja nawiedzone i probuja przekonac inne do uzywania tamponow, jako ze sa bardzo higieniczne (gowno prawda). Tyle mialam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko
A ja przez pierwsze 2 dni noszę razem tampon i popdaskę. Dla mnie najlepsze Always dry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×