Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spinka1979

który najlepszy podkład mineralny?

Polecane posty

lepszy z Astor , Maybelline , Loreal czy Max Factor?? no i podkład czy raczej sypki? doradźcie coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvfgdfgfdg
ja mam z astora i jest idealny:) miałam z may i nie był już taki dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kosmetyki nie maja nic wspolnego z mineralnymi :( jeden minerał w skladzie i to w sladowych ilosciach o tym nie swiadczy, polecam bardziej annabelle, gdzie sklad to 4 skladniki i kazdy mineralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annabelle Minerals bez dwóch zdań. Skład zawiera tylko 4 mineralne składniki, moja skóra już dawno go pokochała i nie zmieniam go ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaRak
Ja również używam kosmetyków z Annabelle i zawsze jestem zadowolona. Obecnie jednak mam troszkę problematyczną cerę dlatego potrzebowałam pokładu z większym kryciem. Znalazłam mój numer jeden od Earthnicity. https://www.earthnicity.pl/shop/category/podklad-mineralny Na prawdę świetnie kryje niedokonałości, wygładza cerę oraz daje wspaniałe matowe wykończenie na cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Zdecydowanie Annabelle - u mnie najlepiej się sprawdza, a odkąd go odkryłam do typowych, drogeryjnych nie zamierzam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annabelle i sypki, ja mieszam z kremem nawilzającym i nakładam na buzię, która po zastosowaniu tego podkladu jest o połowę mniej "bogatsza" w zaskórniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerrka
A gdzie można kupić ten podkład? stacjonarnie byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam przez ich esklep ale maja stacjonarny salon w Warszawie na ul.Mokotowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja równiez przez stronę zamawiam podkład, przychodzi szybciutko, także nie ma sie o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×