Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Który wózek dla bliźniąt wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Mam 3 typy w tym 2 tandemy i 1 szeroki: BabyActive Twinni Bebetto 42 Euro-Baby Freestyle Twins Zaznaczam, że zależy mi na 2 niezależnych gondolach i to takich prawdziwych, a nie żadnych wkładkach dla niemowląt. Nie mam też ambicji żeby przepłacać za zachodnie wielkie marki, więc ograniczam się do naszej krajowej oferty. Nie to że mi się nie podobają takie dajmy na to Koelstry, EasyWalkery i Bumbleridy, jednak nie chciałabym się rujnować na wózek. Ktoś może zna i korzysta/-ł z któregoś z tych 3 wymienionych modeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbadziej mi pasuje ten trzeci, jednak nie wzielabym go ze wzgledu na szerokosc wozka. Moglabys miec problem z wjazdem przez niektore drzwi. Wg mnie nr 2 najlepszy, ale najlepiej pochodzic po sklepach jesli masz tka mozliwosc i sprwadzic na zywo jak sie wozek prowadzi. Podwojny jednak jest znacznie ciezszy niz pojedyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko w którym sklepie są wózki bliźniacze, a już na pewno nie mało wiodących marek. Osobiście nigdzie nie spotkałam. Ale dzięki za opinię. Też mi się najbardziej podoba ten 3, szczególnie w czarnej tapicerce i z białą ramą (tylko odkleiłabym tą naklejką z napisem)m no ale szerokość mnie niepokoi(bite 82 cm jak nic). Nr 1 ma strasznie krótkie gondolki, za to standardowej wielkości stelaż, który można by potem wykorzystać jako pojedynczy wózek, natomiast nr 2 ma długaśny stelaż i chyba nie ma możliwości przerobienia go na pojedynczy. Trudna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zdecydowałabym na żaden z wymienionych. BabyActive Twinni ma malutkie gondolki, Bebetto 42-drugi dzieciak jest bardzo nisko i ma kiepskie widoki, a Euro-Baby Freestyle Twins po prostu mi się nie podoba. Zdecyduj najpierw, która opcja ci bardziej odpowiada ; jeden obok drugiego czy jeden za drugim. Mi zależało na samodzielności i wybrałam jeden za drugim i nie mam problemu by gdziekolwiek wjechać. No a kwestie finansowe, no cóż, nie zawsze oznaczają przepłacanie. Pamiętaj, że trochę tym wózkiem pojeździsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jeden za drugim to jest jeszcze gorsza opcja od mojego numeru 2, bo tam jedno nie zasłania drugiemu jak są już ciekawe świata i jadą frontem do ulicy, a w klasycznym tandemie dziecko siedzące z tyłu widzi plecy i głowę rodzeństwa. Dla mnie kwestia finansowa ma znaczenie, dlatego nie szaleję z kosztownymi zagranicznymi rzeczami. W końcu przede mną jeszcze tona podwójnych wydatków. Biedna nie jestem, ale nie mam też trzosy bez dna. Wózek to nie wszystko, a jest jeszcze przecież tyle innych ważnych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się z Tobą nie zgodzę : wózek to bardzo ważny zakup. Lepiej zaoszczędzić na łóżeczkach i tych innych pierdołach, ale wózek kupić porządny. w przypadku modeli jeden za drugim trzeba się dobrze przyjrzeć jak montowane są gondole i spacerówki. Bodajże joggerze też jest to słabo rozwiązane-dzieciak leży bardzo nisko. w niektórych wózkach spacerówkach dzieci są prawie na tym samym poziomie i można je ustawić twarzami do siebie. Lepiej kupić dobrą używkę niż nowe gó... Na kiedy masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Joggerze nie ma opcji montowania 2 gondoli. Poza tym nie widzę sensu płacenia za markę. Większość z nich nawet nie ma zresztą gondolek tylko wkładki, a u mnie wkładki odpadają (na zachodzie maja widocznie lżejszy klimat). Nie mogę się zgodzić, że na wózku nie ma co oszczędzać, tylko na innych rzeczach, bo akurat niektóre z tych innych rzeczy muszą być musowo lepszej jakości, żeby zdały egzamin w praktyce przy dwójce (laktator itp). Nie będzie czasu na latanie za nowymi, a chłopaka potem samego nie puszczę, bo przywiezie nie to co trzeba. Zresztą prawie wszystkie wózki z oddzielnymi 2 gondolami są właśnie polskie lub niemieckie, ewentualnie holenderskie, więc jak mam płacić za używane polskie, to wolę zdecydowanie nowe. Potrzebuję mieć już wszystko gotowe na październik/listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto nie wszystkie polskie rzeczy to są g... Tak się utarło przed laty, kiedy naprawdę nie było u nas technologii i produkty były marne i brzydkie, ale to się powoli zmienia. Może niektóre polskie wózki nie są oszałamiająco atrakcyjne wizualnie, ale są coraz częściej trwałe, wygodne, lekkie i bezawaryjne. Nie wszystkie, ale jest ich co rok więcej. Niektóre są nawet porównywalnie ładne do zagranicznych, a zdarzają się nawet ładniejsze od niektórych znanych marek. Może te moje upatrzone nie są powalająco ładne, bo nie ma zbytniego wyboru wśród podwójnych modeli, za to widziałam wiele pojedynczych, które są naprawdę bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze rzuci okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma sprzedaje właśnie ten eurobaby. Miała parkę i ponad 2 lata używali a wygląda jak nowy. Oprócz niego mieli podwójna parasolkę na wyjazdy. Wózek dla bliźniaków zawsze będzie ważył, cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! Też się właśnie najbardziej ku niemu skłaniam, jednak waham się jeszcze nad Bebetto (układ siedzisk i gondoli zerżnięty z drogiego Baby Joggera). Nie wiem tylko czy dam radę takie coś podbijać i uniknąć przepukliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest drobna i niewysoka a dawała radę;-) miała ten czarny w kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem drobnej budowy i do tego niska. :) Podbudowałaś mnie trochę. Moje typy to gładkie czarne tapicerki bez aplikacji (osobiście nie cierpię pstrokatych tapicerek), ale to kwestia drugorzędna. Najważniejszy jest stelaż, amortyzacja i lekkie mechanizmy, żeby się z niczym nie siłować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×