Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktory wozek wybrac? pomozcie zadecydowac....

Polecane posty

Gość gość

Rozwiazanie juz za miesiac a ja jeszcze sie nie zdecydowalam czy kupic tutek grander czy graco symbio? Moze potraficie doradzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co jest dla ciebie ważne. Musisz wnosić wózek wysoko? To patrz na wagę i lekkość składnia. Jakie są u was drogi i chodniki? Jak dziurawe to koła muszą być duże i pompowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam między bugaboo cameleon 3, a abc Design 3tec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlkarlkarla
Tutek jest nawet ładny, ale graco piękny - nowoczesny, lekki, ładny kształt. Tutek jest strasznie ciężki (wagowo i wzrokowo), jak się patrzy na te dwa, to graco daje taką ulgę, lekkość. Nie wiem czy to dobra interpretacja, ale takie jest moje zdanie. Poza tym graco to firma sprawdzona przez wiele mam, więc między tymi dwoma bym się nie wahała, bo graco na pewno spełni twoje oczekiwania, jest wygodny i bezpieczny dla dziecka. Będziesz zadowolona z tego wyboru, już nie zamartwiaj się który, tylko wybierz ten, pierwszy wybór zawsze jest najlepszy i trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco ma nie fajną spacerówkę, strasznie wąska i odkryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam teraz u nas zimy i tak prawie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tak tego nie przezywała, takiego wózka i tak będziesz uzywac 4-5 miesięcy a potem warto kupić fajną lekką spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wziela symbio dlaczego? Kuzynka ma tak sie nim fajnie jezdzi ze szok, bardzo skretny i wygodny. A to ze spacerowka kubelkowa.... mala spi w nij tak samo jak w lozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie tak samo jak w lozeczku, bo pozycja w kubelkach nie jest naturalna. to pozycja jakby krzeslo pod katem obrocic. na pewno niedobre na stawy dziecka. ja chcialam najpierw kubelka ze wzgledu na design ale wygoda i zdrowie dziecka sa na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty piszesz ze kubełki sa niewygodne- mnie nawet pediatra powiedziała że sa dobrze wyprofilowane pod względem kręgosłupa dziecka. Moje dziecko jeździ w Symbio teraz i wygląda na całkiem zadowolone. Ja bym brała Symbio- z głębokiego tez byłam bardzo zadowolona jak i teraz ze spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty glupoty piszesz, bo kubelki to wozki dla lanserskich mamusiek wiesniar bo dla nich zgrabny wozeczek jest wazniejszy od zdrowia dziecka. poczytaj opinie fizjoterautow. pozycja jak w foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa dzieci ktore uwielbiaja kubelkowe siedziska. Np moja corka przesypia w nim 3 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może któraś wie cos więcej na temat wózków Peg Perego? jest bardzo mało opinii na ich temat.... i już sama nie wiem czy się decydować... utworzyłam nowy wątek, ale też bez odzewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo poobal sie Tutek,ale.odpuscilam sobie ze wzgledu wlasnie na wage i dosc mala gondole. Kupilam Camarelo Carmele,sliczjy zakardowy material+eko skora. Do tego jeden z lzejszych wozkow i ma najwieksza gondole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam tutka. Kupiłam go i żałowałam bo się nie nadwał. tandetne materiały. kiedys opisywałam tutaj swoją opinie na ten temat poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego nie ma odzewu bo pytasz o firmę, a nie o konkretny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lekarz potwierdzi ze kubelkowe sa niezdrowe na kregoslup, tak samo jak nosidelka, kregoslup jest zle ulozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o firmę, bo tak naprawdę wszystkie ich wózki są bardzo podobne do siebie, a właśnie wydawało mi się, że jak zapytam ogólnie to ktokolwiek coś o nich będzie w stanie napisać. A zagłębiając się w szczegóły to pytam o Peg Perego Book S Pop Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na oku Symbio akurat z racji przekładanej rączki i tych większych kółek , jak nie kupię używanego to nowy na pewno , ale model już na stówkę ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też brałam pod uwagę graco ale po przeczytani wielu opinii, na pewno go nie kupię, ma więcej minusów niż plusów, jest wiele innych wózków, które go przewyższają funkcjonalnością, wygodą i są też tańsze, wygląd wózka to nie wszystko A tu link do opinii http://www.bangla.pl/opinie/p6395/graco-wozek-symbio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten symbio ma tan wiecej pozytywnych niż negatywnych tych opinii to chyba świadczy na jego korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny ten symbio i opinie same dobre, też nie widziałam jakiś negatywnych , a te kolory czarno-srebrny - mój ideał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetanka654
Fajny wózek, bardzo fajny. Moja przyjaciółka ma Symbio i jak urodze biorę go od niej, wózek ma prawie 3 lata a wygląda jak nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Riko Brano i jestem zadowolona. Jest to ładny wózek wielofunkcyjny. Ma dużą gondolę, co bardzo się przydało, bo mój synek urodził się bardzo duży i szybko rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała Tutka i go sprzedała bo uznała że jest za ciężki i nie mieści jej się w bagażniku, teraz ma jakiś model Bebetto, ja za to za nim kupiłam wózek sporo się rozglądałam i przemyślałam właśnie sprawę wagi wozka, wymiarów itp i w końcu kupiliśmy model Ecco Mondo z Expandera, ja jestem bardzo zadowolona z tego wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wybralabym zadnego z wozkow przez Ciebie zaproponowanych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, ktore proponujesz nie sa funta kłaków warte. Sama stwierdzilam, ze doloze troche kasy i kupimy cos konkretnego- stanelo na murze z maxi cosi. Moze rozejrzyj sie tez za czyms porzadniejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Polecam Camarelo Carera lub Carmela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×