Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamężna Panna

Który znak zodiaku?

Polecane posty

Gość Zamężna Panna

Osoby z jakim znakiem zodiaku mają według was najlepszy charakter i dlaczego? PS. W horoskop nie wierzę, ale w pewny zbiór cech u osób spod danego znaku wierze i zauważam to (chociaż wiadomo że wychowanie też ma wpływ), a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Spod znaku świnki morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie miesnego jeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, dobra. jak macie ochotę robić sobie z wszystkiego jaja to załóżcie sobie jakiś specjalny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamężna Panna
O, a ze względu na jakie cechy wg CIebie barany i skorpiony? Bo ja mam wlasnie takie doswiadczenia ze to ciezkie charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpiony masakra. Pamietliwe, zazdrosne. Sama jestem i znam kilka. Wszystkie takie są. Ale też wesołe i maja poczucie humoru. Pracowite, gdy mają pasj***ardzo się jej poświęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna jest ok, ale najgorsze znaki to Lew, Skorpion, Koziorożec :p uparci, dążą do celu, czasem i po trupach, nieraz egoistyczni do bólu, są to jednak osoby o mocnych/silnych charakterach, zawzięci, lubią rządzić i mieć rację, nie lubią sprzeciwu, ale jak ochłoną, da si z nimi pogadać i dojść do jakichś kompromisów, pracusie głównie, jeśli są na wysokich stanowiskach lubią dać w kość, ale też potrafią nagrodzić za ciężką pracę itp Cóż, sama jestem skorpionicą, więc coś na ten temat wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia spod jakich znaków są moi znajomi. Nie pytam o to. Zresztą co innego oceniać charakter po "znajomości" a mieć z kimś permanentny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ja koziorożce znam z zawziętości i są b uparte, ale tez honorowe i można na nich polegać. Męża mam bliźniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spod panny i często słyszę: masz paskudny charakter. Jestem złośliwa, uszczypliwa, krytykuję, wiercę dziurę w brzuchu, potrafię się czegoś uczepić i nie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo wierzysz albo nie wierzysz w horoskopy to jest się w ciąży albo nie jest bo według horoskopu to charakter odpowiada planety kture sa miliony km od ziemi i morderców pedofilów trzeba wypuscic z wiezienia bo to wina planet a nie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kture?? nie ufni?? z pod??? Ludzie jak Wy piszecie? Jaki to język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? ja znam kilka Panien, są pracowite, oddane, serce by oddały na talerzu normalnie, prawdomówne, pogodzą się chyba ze wszystkim :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:28 no ja właśnie niestety też ,ale z drugiej strony jestem za to b. lojalna, szczera, niezależna, mam duże poczucie humoru, troche za bardzo wszystko analizuje i zbyt dokladna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka mi tak zwłaszcza mówi i chłopak. To zależy od człowieka, nie od znaku. Jestem też mściwa, ale pomagać lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie jesli chodzi o mezczyzn to strzelec. Mój tata to strzelec, mąż mojej siostry też i sa fajnymi męzami, zaradni, obrotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mąż bliźniak ma super charakter, jest wlaśnie b zaradny, pracowity, samodzielny, nieostrożny to rzeczywiście, opryskliwy też, ale bardzo pomocny wobec wszystkich, super poczucie humoru, luz, czułość,szalony, tylko raz gada tak a raz siak, ale ja moge zawsze na niego liczyc, porywczy jest, ale niepamiętliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×