Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mop z wiadra

ktos kto ma prawko

Polecane posty

Gość gość
Kolejnosc pojazdow to 2,1,3. Skrzyzowanie rownorzedne, obowiazuje metoda prawej reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwsss
to skrzyżowanie równorzędne więc obowiązuje reguła prawej ręki. Autobus ma samochód nr 1 ze swojej prawej strony więc mu ustepuje.. najpierw pojedzie 1 potem autobus, a na końcu auto nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wszystko rozumiem regula prawej reki ale w 2jka skreca w lewo wiec wedle kodeksu " 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do skrzyżowania, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pojazdowi nadjeżdżającemu z prawej strony, a jeżeli skręca w lewo – także jadącemu z kierunku przeciwnego na wprost lub skręcającemu w prawo" powinna ustapic autobusowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innych przykladach jest ta sama sytuacja i jest tak jak mysle czyli pojazd skrecajacy w lewo ustepuje pierwszenstwa temu z naprzeciwka dlaczego tutaj tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kolejnosc pojazdow to 2,1,3. gosc dlaczego skoro pojazd 2 skreca w lewo ? to powinien ustapic autobusowi bo ten jedzie z naprzeciwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym obstawiała, że mają na myśli, że: 3 pierwsza i skoro odjedzie to zostaje już tylko 2 i 1. I to 1 ustępuje wówczas 2 a nie 3. Nic innego wymyślić nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dojeżdża do środka, puszcza autobus i dopiero 1. Wiec odpowiedz TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubek z kawa tez juz tak myslalam tylko w takim razie te pytania sa troche nielogiczne, bo skoro stoimi to znaczy ze ustepujemy pierwszenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm teoretycznie rusza 2 bo nie ma nikogo z prawej a reszta ma. Ale to jest taka sytuacja, że pewnie mignełabym światłam, żeby kogoś puścić, i potem już jedzie ten co ma z prawej pusto :) dziwna odpowiedź na to pytanie, bo teoretycznie 1 ma ten autobus z lewej wiec puszczać go nie powinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie ma bo sa filmiki z realnych sytuacji na drogach, ale rozwiazywalam akurat ten test i chce zrozumiec dlaczego odpowiedz jest blędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo gdyby prawidłowo to miało być to 2 rusza do środka i staje puszczajac autobus, autobus nie rusza, bo ma 1 z prawej, wiec jedynka rusza i skręcając w lewo wali w 2 :D ktora czeka aż autobus przejedzie. I wtedy już nikt nie jedzie, bo kraksa na środku skrzyżowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 - jedzie na prosto, więc ma pierwszeństwo 2 - bo nie ma nikogo po prawej stronie 1- na samym końcu x to jest poprawna odpowiedź - znalazłem płytę z testami, kiedy to ja zdawałem i tam również taka kolejność jest prawidłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tłumaczę ci przecież nieco wyżej. 1 nie musi puszczac autobusu bo ma go z lewej Ale i tak nie może przejechac. 2 może jako pierwsza wymusic przejazd, bo autobus ma nadal 1 z prawej, Teraz 1 bo już nikogo z prawej nie ma I na koncu autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 jedzie prosto to ma pierwszeńtwo???????No jakim cudem skoro ma 1 po prawej???? A skrzyżowanie równorzędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze slysze, ze jak ktos prosto na skrzyżowaniu rownorzędnym ktoś prosto jedzie to nie patrzy czy ma prawa wolna i jedzie :D:D:D I nie gadaj ze gdzies tak napisane, pała!!!! egzamin oblany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy 2 i 3 postaw sobie znak STOP 1 nie ma wcale kto ma pierwszeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jesli 1 nie ma, to 3 a potem 2 Ale jedynka JEST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jesli jedynki nie ma to 2 stoi bo skreca w lewo ale jedynka jest. To rozumiem ze kolejnosc jest ta - 2 stoi bo skreca w lewo i musi przepuscic autobus - autobus musi przepuscic 1 bo ma ja po prawej - 1 jedzie pierwsza 1,3,2 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mój chłopak i mówi, że odp. NIE jest prawidłowa, bo puszcza się każdego kogo się ma po prawej i tu nie ma kolejności :) Bo jakby byl samochód nr 4 to byłoby zamknięte koło i nikt by nie mógł ruszyć, bo kazdy miałby kogoś z prawej. Także NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale 2jka nie ma nikogo po prawej a i tak nie moze przejechac pierwsza bo skreca w lewo i kodeks nakazuje jej ustapic autobusowi , bo ten jedzie z naprzeciwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 nie jedzie pierwsza bo ma 2 z prawej. Jedynym samochodem ktory początkowo nie ma nikogo z prawej jest 2, wiec teoretycznie moze wymusic przejazd, bo autobus musi poczekać potem 1 a na koncu 3 czyli 2 (lekko wymuszająca) 1, a na koncu autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby nie było że wkręcam, jeżdżę od 20 lat i wypadków póki co nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×