Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

ktos tu grywa na ps3 czy juz wszyscy bogacze ps4

Polecane posty

ja grywam w diablo 3 battlefield 3 call of duty 4 przymierzam sie do dragon age 1 lucznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogacze nie kupują konsoli tylko pc z GF 1080 Ti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKIMUSZKI2
Mnie ta obecna generacja konsol rozczarowuje. mialem ps3 , 360. Teraz mam one i w sumie większych zmian to ja tutaj nie widze to samo w sumie - jesli chodzi o gry. grafika taka jak na starszych generacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pc juz nie kupuje nawet 1080 tf, glownie dlatego ze dzisiaj pc kupuje sie do gier online, za ktore trzeba placic abonamenty a ktore sa strata czasu bo updaty w grach zazwyczaj ulatwiaja gre, z dnia na dzien gra sie robi coraz latwiejsza, dwa z z******tej gry mmo robi sie masowa w ktora trzeba nolifowac zeby cos miec, trzy nienawidze systemu myszka i klawiatura. Do tego nienawidze firmy intel a microsoftu tez nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up no tak jest ale co dzisiaj jest na rynku wszystko zaczelo sie od monopolu microsofta, albo sie korzysta z produktow 3 korporacji albo nie masz nic, to ja wybieram sony. W ps3 mnie rozwala ze bf3 mi dziala plynnie choc podobno ps3 60 fps nie ciagnie. Dzisiaj sie malo robi gier to i konsole do dvpy bo dzisiaj sie robi gre online i wszyscy w nia graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz bo nie ma, miala powstac pierwsza czesc ale nie powstala a dzisiaj jest 3, na xbox360 jest wiedzmin 2 ale pisze to jak do osla do ktorego nie dociera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sony też jest korporacją i nie widzę różnicy między tą firmą, a microsoftem. Każdy gra na czym chce, a gry na pc i konsolach gry są w zasadzie prawie takie same. Gry online też są na ps4/xone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sony jest korporacja bo dzisiaj tylko na sprzecie korpo mozna grac a komputer personalny powstal do robienia roznych rzeczy a inne firmy zaczely pisac gry na windowsa. I kiedys powstawalo mnostwo gier. Z pc nie powinno sie dziennie korzystac jak dwie godziny a pokaz mi dzisiaj gre online w ktora jak bede gral 2 godziny dziennie to cos bede mial. Zeby cos miec trzeba grac conajmniej 10 godzin dziennie i to ma byc zdrowe hahah, ja z playstation mam kontakt od malego. Do tego na pc sobie nie pogram lezac w lozku jak na konsoli. Wiec pytam kupno komputera za 10000zl, co mi oferuje. Ze se moge w league of legends pograc i sprzedawac sie na twitch.tv buahah. To ja juz wole konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gram na pc w 4k 60 fps mam kartę palit gtx 1080 ti gamerock wszystko śmiga na ultra w 4k ale każdy gra na czym lubi, jeśli ktoś lubi/woli konsole to też spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że gram właśnie na kanapie nie przy biurku bo mam monitor 40 cali 4k powieszony na ścianie w salonie, da się w ten sposób z pc zrobić domowe centrum rozrywki, wiadomo że konsola podłączona do takiego monitora też spełni swoje zadanie ale lubie mieć te 60 fpsów w każdej grze :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanuszWmetalowychMajtach
ja na PS7 juz gram wiesniaku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pochwal sie w co ciekawego grywasz na tym drogim sprzecie, temat jest o sprzecie do grania a nie o centrum multimedialnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat 1080 Ti to opłaca się tylko pod 8K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co, gry to kwestia gustu, ja na takim sprzęcie grywam we wszystko, ostatnio odświeżałem sobie hity blizzarda czyli diablo 2 oraz warcfafty 2 i 3, męczę też fallouta 4 i forzę horizon da się grać we wszytko a centrum multimedialne to właśnie sprzęt dr. evil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi diablo dziala na pececie za 20 funtow wiec granie w ta gre na czyms za 2000 funtow to kompletna glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedle twojej logiki powinien sobie do diablo 2 kupić starego kompa a na nowym grać w nowe gry:D no nie błysnąłeś teraz inteligencją i to wybitnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor evil
wg twojej logiki wydawanie 10000zl na kompa i granie na niej w diablo 2 ma sens :O. Chwalisz sie ze grasz na niej w stare gry blizzarda, ja gram w stare gry blizzarda na kompie za 100zl. Tak to jest jak sie pisze z pecetowcem najpierww bedzie sie jaral ze ma niewiadomo co za sprzet a potem mi napisze ze gra na nim w diablo 2 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gość ma racje wyżej, bo sugerujesz że posiadacz drogiego peceta by pograć w starą grę musi kupić starego peceta, albo posiadacz drogiego peceta nie może grać w stare gry, to jest sorry ale pokrętna logika, nie wolno grać komuś w stare gry bo ma nowy drogi sprzęt? wtf??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda gadać ten doctor cwelvil to jakiś tępak po podstawówce, normalny człowiek tak nie pisze jaok on btw. jestem konsolowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam sie co oferuje mi kupno pc za 10000zl. Gosciu mi mowi ja gram w stare gry blizzarda na kompie za 10000zl. A ja pisze mi stare gry blizzarda dzialaja na kompie za 100zl. Oczywiscie 2 na mnie i jak zawsze wiekszosc bredzi smuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kon3kt3
ps4 pro wlasnie kupilem. i fifa 18 gratis byla w ME, wiec pelnia szczescia. na raty mozna wziac i wcale nie trzeba byc bogaczem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupisz fifę w media expercie to masz jeszcze zniżkę bo brałem tak nowego pada wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OO! akurat jeden mi padł. przyda się mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zloz sam komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grafike gtx jakiegos minimum 2 gb core quda albo core i7 i wyzej i z 16 gb ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
procka z 3 ghz 4 ghz jak cie stac 4.6 rdzeniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×