Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Consolida

ktoś złamał moje hasło na kafeterii więc każda rzecz którą tu przeczytacie

Polecane posty

dodawaną z mojego konta to kłamstwo. sprawe zgłosiłam i podam na policje poniewaz to jest niezgodne z prawem dodawanie treści podpisywanych jako ja. niestety moi znajomi znają ten nick i moge być posądzona o przykre tematy nie mojego autorstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie złamał hasła.. ktoś założył sobie konta o tym samym nicku tylko zamiast "l" dał duże "i" czyli "I". i dał ten samo zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pod przemka nikt się nie podszył tylko wszystkie tematy zakładał ze swojego konta 99% tematów są jego Ty nie wiesz w co się pakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka tępa dzida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podszywy zakładały te tematy tak jak ten co pod Age się podszywa Mam nadzieję że kara cię nie ominie psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pshemo pod ten nick nie ma szans się podszyć właśnie z tego nicku prawik 91 tak samo nie da się podszyć przemek prawik zazwyczaj ma koncie ponad 1000 postów to może być jego orginalne konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy to ty zakładałeś wszyscy widzieli ostrzegają Age dziewczyny na kafeterii bo jest tak naiwna jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inna ilość tematów, inne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ale z mojego konta tez były dodawane różne treści i na pewno tak tego nie zostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie tematy o biciu kobiet, kupie, masturbacji na seks kamerce i inne obleśne tematy to ty zakładałeś mam masę dowodów piszesz aga jesteś po godzinie zakładasz o że ci się ruchać chce psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zmyślasz przemek nikt nie pisał o sposobie hakowaniu kont na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty dodawałeś ze swojego konta psycholu więc nie kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEMATY PRZEMKA PRAWIKA f.kafeteria.pl/temat/f1/chce-napierrdalac-dziewczyne-metalowym-pretem-k*****-szwa-p_6675139 f.kafeteria.pl/temat/f1/zapraszam-na-moja-transmisje-na-szolap-link-p_6794783 f.kafeteria.pl/temat/f1/wszystkie-kobiety-to-k*****-nie-bojmy-sie-o-tym-mowic-p_6655837 f.kafeteria.pl/temat/f1/bardzo-ale-to-badzopragne-cipki-naprawde-p_6178277 f.kafeteria.pl/temat/f1/chcialbym-zebys-mi-possala-kuutasa-p_6800051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f.kafeteria.pl/temat/f1/agnieszka-wyslalabys-mi-swoje-uzywane-majtki-p_6779624 f.kafeteria.pl/temat/f1/ciekawe-czy-moja-ukochana-goli-ciipke-p_6799215 PISZE O TOBIE f.kafeteria.pl/temat/f1/ale-dzisiaj-jeblem-mojej-dziewczynie-az-upadla-na-ziemie-i-plakala-p_6150613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TWOJE NIE KŁAM PSYCHOLU!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pijakiem, smakoszem ty masz jakąś obsesje na punkcie smakosza, pijaka widac po tematach f.kafeteria.pl/temat/f1/pijak-22lata-idz-spac-kaleko-p_6150621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemek prawik piszę z bramek proxy jak mu zablokują jedno konto to piszę z drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej Aga zgłoś przemka prawika który wrzuca bez twojej wiedzy zdjecia, podał imie i nazwisko i pisze obleśne tematy na twój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja na pewno sie przejmie takimi bzdurami bueheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież taki nick może mieć każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×