Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaa28

kucharki na wesele -okolice Kielc

Polecane posty

Gość aniaaa28

W przyszłym roku planuję zorganizować wesele. Mam już zarezerwowany termin w domu weselnym i szukam sprawdzonych kucharek, które zorganizują impreze na 200 osób, bo tyle planujemy zaprosić. Proszę o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelinka
okolice kielc? a dokładniej? moze bede mogla ci jakos pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelinka
okolice kielc tzn? moze moglabym ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa28
wesele bede miała w mąchocicach kapitulnych (to jest gmina masłów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa28
Moon... dziękuje za kontakt, dzwoniłam przed chwilą do tej pani i niestety powiedziała, że termin, którym ja jestem zainteresowana ma już zarezerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agababajaga
Hej ho! Ja też szukam sprytnej kucharki na wesele. Interesuje mnie ktoś z okolic Miedzianej Góry, Mniowa, Piekoszowa... Znacie kogoś godnego polecenia? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam nowy lokal ANIOŁ WITA. Bardzo mili i sympatyczni właściciele ,konkretni i otwarci na sugestie osób wyprawiajacych przyjecie. Zespół młodych i eleganckich kelnerów oraz wspaniały zespół kucharzy którzy na ogół tam gotują. Naprawdę polecam, jedzenie smaczne, a dodatkowo pięknie podane. Szacunek dla Pana kucharza i kucharek. Pozdrawiam i mam nadzieję, że każdy zamierzający wyprawiać wesele nie zawiedzie się. Gość weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widze ze napisala osoba ktora zazdosci tego miejsca i tego co zastala na miejscu , jest tam super i polecam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc weselny
bylam na weselu jest super pod kazdym wzgledem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos z was wie czy mają tam stały zespół kucharzy czy zmienia sie co imprezę. Pytam bo może będę chciala zrobic tam wlasna impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam na sylwestra było fantastycznie. Nie wie ktoś może gdzie można zobaczyć zdjęcia z imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Witam, polecam nowy lokal ANIOŁ WITA. Bardzo mili i sympatyczni właściciele ,konkretni i otwarci na sugestie osób wyprawiajacych przyjecie. Zespół młodych i eleganckich kelnerów oraz wspaniały zespół kucharzy którzy na ogół tam gotują. Naprawdę polecam, jedzenie smaczne, a dodatkowo pięknie podane. Szacunek dla Pana kucharza i kucharek. Pozdrawiam i mam nadzieję, że każdy zamierzający wyprawiać wesele nie zawiedzie się. Gość weselny." bardzo nachalna i naiwna reklama. Skąd gośc weselny może wiedzieć, jacy są właściciele i czy zespól kucharzy jest stały czy nie? Zastanawiam się, jak ktokolwiek może jeszcze pytać o opinię na kafe, skoro 3/4 to prymitywne autoreklamy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos zna fajna zespolk na wesele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smartfonikus
Witam Kasia to ma chyba problemy emocjonalne zmierzajace ku mitomanii. Tez bylem na tym sylwestrze, jak to na sylwestrze czlowiek dobrze zjadl , obsluga normalna nie siedzialem ani glodny ani w poczuciu ze nikt o mnie nie dba. Wszystko bylo ok, a policji i tych sytuacji opisanych przez Ka.. nie bylo to jakis zart niesmaczny w dodatku. Ja z czystym sumieniem polecam nie mialem zastrzeżeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie tam zarezerwowalam jeszcze w listopadzie termin na przyszły rok . Bardzo podoba mi się wystrój w środku, żeby wszystkie domy weselne tak wyglądały. Do tego śliczna okolica iogrodzony pparking.co do właścicieli nie wypowiadam się, bo zalatwilam z nimi tylko pierwsze formalności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazje być na sylwestrze w Anioł Wita, bardzo mi się podobało, obsługa, jedzenie i orkiestra na najwyższym poziomie. Świetna organizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anioł Wita też tam byłem, jadłem, piłem i się dobrze bawiłem, o nic się nie martwiłem, bo obsługa o mnie dbała, a muzyka do tańca porywała. Kiedyś się na wsi stare baby zbierały i o sąsiadach plotkowały, teraz naszła era komputera i smaruje każdego obywatela. Więc na wpisy nie reagujcie idźcie sami i spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ragnar 33
Sylwester w Anioł Wita uważam za bardzo udany,byłem ze Znajomymi bawiliśmy się przy super muzyce do rana i uważam że Właściciel tego lokalu naprawdę stanął na wysokości zadania, wszystko było dopięte na ostatni guzik a pokaz sztucznych ogni robił wrażenie na każdym w okolicy,jedzenie pyszne o czasie i podane przez miłą obsługę,dawno tak się nie wybawiłem ze Znajomymi którzy podzielają moje zdanie.Mam nadzieje że będę Miał okazje nie raz jeszcze bawić się w tym Moim zdaniem naprawdę na poziomie lokalu,Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana 22
Witam wszystkich,skoro już rozgorzała widzę dyskusja na temat lokalu pod Łysicą to byłam tam już na weselu i sylwestrze hmm i powiem że jest godny polecenia jak najbardziej i z czystym sumieniem mogę polecić,pozdrawiam Wszystkich Uczestników Sylwestra oraz Właścicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie, widze sporo negatywnych opini ale sa tez te dobre. Prosze o namiary na kucharzy ktorzy oranizowali tego sylwestra. Planuje w przyszlym roku wesela I moze skorzystam. Bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jesli chodzi o zabawe to szczeze polecam. Bylismy na Sylwestra i bawilismy sie do samego rana. Muzyka tak porywala do tanca,tak zabawiala,ze jeszcze o piatej nad ranem polowe gosci wirowala na parkiecie.Swietne kawalki polskiej,dobrej muzyki przy ktorej wszyscy spiewali i swietnie sie bawili. Brawo dla orkiestry. Jedzenie smaczne pieknie podane, sztuczne ognie rozblysly na niebie. Mam nadzieje, ze za rok znow sie tam bedziemy bawic. Poprostu Super.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizowałem tam swoje wesele i śmieszą mnie opinie, że ktoś się tam nie najadł. Mieliśmy około 140 gości i nikt nawet złego słowa nie powiedział o tym lokalu, a wręcz przeciwnie. Piękne widoki, zwinna obsługa i jedzenie rewelacja. Z kelnerami trzeba rozmawiać i najlepiej się z nimi spotkać przed imprezą i wtedy będzie wszystko Ok, a nie tak jak większość pośpieszać i zachowywać się jak SS. Sam jako młody proponowałem im kielicha i za każdym razem odmawiali bo są w pracy więc ktoś tu na tym forum wprowadza opinie publiczną w błąd. W razie pytań i wątpliwości chętnie pomogę adcho2@o2.pl. Pozdrawiam Pana Leszka i Panią Dorotkę i potencjalnych gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizuje w tej sali slub, przerazily mnie te opinie, sama slyszalam co nieco od innych o kelnerach, ze nie wyrabiaja się i goscie dostaja zimne dania, badz kucharz, który mial byc dwa dni, nagle został zmieniony nastepnego dnia, tak szczerze oczekuje od tego lokalu profesjonalizmu, ze wzgledu na ich cene 6 tys za obsługe to jest bardzo duzo, wiec takiego typu zachowania, nie powinny miec miejsca, a za 3 tysiace spokojnie znalazlabym sobie zwarty zespoł, który dałby rade, ale niestety nie wolno, bo niby ci kelnerzy pracowali w najlepszych hotelach, choc wcale nie jest prawda. Mam nadzieje ze własciciele czytaja to forum i cos z tym zrobia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. W sprawie lokalu nie będę się wypowiadał, bo tam nie byłem. Powinni się wypowiedzieć, ci co byli, a nie ci co coś tam słyszeli. W sprawie kucharek - korzystałem 2 lata temu z usług p. Małgorzaty z Niwek, mieszka trochę na uboczu. Przygotowywała mi przyjęcie komunijne. Była sama, jestem bardzo zadowolony i mogę polecić z czystym sumieniem, wszystko było jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wypowiedzi o klenerach to te wieśniaki które się na ich temat wypowiadja to chyba sami nie wiedzą ile kosztuje profesjionalna obsługa bo 6 tysięcy to za samą sukienkę i auto do ślubu się płaci a profesjionlną obsługę za 1000 zł jeśli chcą to oczywiście znajdą pod szkołą "gary" dzieci które w d....ie byli i g.....no widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chopaki którzy tam pracują sam znam niektórych i oczywiście znam i naprawdę pracują lub pracowali w świętokrzyskich lokalach, a prawda jest taka że wsiory przychodzące do takiego lokalu myślą że kelner to bedzie każdemu d...pe lizał bo wśiór przyszedł na sale i myśli że mu wszystko się nalezy bo wcześniej w niwkach daleszyckich robił wesele i kuchorki za 2500 z obsługąpryszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lipca mieliśmy wesele w lokalu Anioł Wita w Krajnie Drugim. Pragniemy z całą pewnością napisać ze zarówno właściciele,obsługa jak również przygotowanie sali pod kontem technicznym było na najwyższym poziomie. Pragniemy złożyć ogromne podziękowania dla właścicieli sali przesympatycznych, sumiennych oraz ugodowych. Ogromne podziękowania dla szefa kuchni oraz jego załogi za przygotowanie prze smacznych posiłków dla naszych gości (jak dowie się o was Pani Gesller to będzie chciała was ściągnie do siebie). Obsługa kelnerów super bardzo sprawnie roznosili posiłki z odpowiednia temperaturą zachowując przy tym poziom równy kelnerom pracującym w hotelach znajdujących się w czołówce hoteli Europy. Para młoda dziękuje za najwspanialsze wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daneczka
POLECAM LOKAL ANIOŁ WITA, BYŁEM GOŚCIEM WESELNYM 12.LIPCA I W PEŁNI ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ WYŻEJ NAPISANĄ. WŁAŚCICIELE SYMPATYCZNI OBSŁUGA BARDZO FACHOWA UWAŻAM ŻE LEPSZEGO LOKALU W ŚWIĘTOKRZYSKIM NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem ostatniej soboty na weselu w tym lokalu. I powiem wam nie wiem jak jest na ogół z kelnerami, wyglądało tak jakby po raz pierwszy obsługiwali w tym lokalu ogólnie pooopłoch. Jedni stawiali talerzyki i sztućce na zakąski a inni biegali z daniem gorącym i nie mieli jak postawić i znowu zbierali talerzyki ha ha. Oczywiście co do alkoholu to nie chcieli wypić proponowanego kielicha bo jak mówili ,,Jestem w robocie ,ale nalej mi w szklankę to naleje coli ....' HaaaHaa niezłe jaja . Co do lokalu naprawdę piękny obiekt, właścicie sympatyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dotychczasowych doświadczeniach z lokalem Anioł Wita wypowiedziałem się w innym wątku: http://f.kafeteria.pl/temat/wesele-w-kielcachco-polecacie-p_2880665/221 Pozwolę sobie przekleić tu jedynie fragment wypowiedzi, który dotyczy tego miejsca (od razu zaznaczam, że będą to jedynie pozytywne rzeczy). Anioł Wita w Krajnie (choć wg mnie Święta Katarzyna) – od razu zaznaczę, że jest to sala, którą ostatecznie wybraliśmy (dlatego też zapewne najwięcej o niej napiszę). W mojej ocenie jest to najlepsza propozycja z Kielc i okolic dla każdego, kto chce zrobić wesele na 120-160 osób. Oferta tego lokalu ma jedną, bardzo ważną wartość dodaną – właścicieli. Przekonali mnie do siebie i wierzę, że się nie zawiodę na współpracy z nimi. Widoki (w dzień) faktycznie bardzo ładne. W okolicy bogata oferta noclegowa (około 35 zł/osoba – można znaleźć tańsze), dodatkowo kilka pokoi jest w ośrodku. Ceny przystępne (a jeżeli sprawdzi się to, co obiecują właściciele, to będą bardzo przystępne – jednak w tej materii będę mógł się wypowiedzieć dopiero za rok, na pewno to zrobię). W sieci, w zasadzie jak i o każdym miejscu, można znaleźć różne opinie, jednak znam osobę, która była tam na imprezie i wypowiadała się pozytywnie. Dodatkowo udało mi się w internecie znaleźć kontakt do dwóch par, które organizowały w tym miejscu wesele. Jedna wystawiła pozytywne (nawet bardzo) rekomendacje, natomiast druga najpierw odpisała „bez szalu można by wiele pisac”, by po mojej prośbie o rozwinięcie tematu dodać jeszcze „kelnerzy zal…..radze znaleźć kogos by ich pilnowac!!!!!!”. Tu korespondencja się urwała. Podchodzę dość sceptycznie do tej opinii - ciężko ufać komuś, kto ma problem z wyrażaniem swoich myśli za pomocą zdań złożonych . Dodatkowo, podczas podpisywania umowy, wydawało mi się, że ma ona jedną, dość sporą, wadę (niestety, właściciele – w odróżnieniu do przedstawicieli hoteli – nie byli przygotowani na głębokie modyfikacje w umowie). Jednak dziś, gdy umowę skonsultowałem ze znawcą od prawa cywilnego okazało się, że wada…. stała się ogromną zaletą. Wiele spraw jest nieuregulowanych i „przerzuconych” na kodeks cywilny, natomiast kodeks cywilny równomiernie dba o interesy obu(!) stron; a już szczególnie o te, na których mi najbardziej zależało. Jest to więc kolejny powód, by wesele wyprawić w tym miejscu. Na chwilę obecną, o „Anioł Wita”, mógłbym pisać jedynie w samych superlatywach. Z dotychczasowej współpracy jestem zadowolony. Zapomniałbym dodać, że właściciele są cierpliwymi osobami. Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Jeżeli nie chcą się na coś zgodzić (w moim przypadku były to wcześniej wspomniane głębokie modyfikacje w umowę; na mniejsze zgodzili się bez problemu), to walą „kawę na ławę” dlaczego i przedstawiają swoje argumenty (nie kręcą, nie opowiadają „bajek”, co niestety w kilku innych miejscach się zdarzało). Mam świadomość, że bardziej cenna jest opinia osoby, która przyjęcie w danym miejscu już wyprawiła, niż tej, która dopiero podpisała umowę, dlatego po weselu dogłębnie zrecenzuje to miejsce i postaram się dać obiektywną ocenę. Na chwilę obecną mogę jedynie zachęcić by tym miejscem się zainteresować i samemu zobaczyć „jak to wygląda”. Na pewno nie będzie to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×