Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kulki Gejszy czy nie bolicie ze sie urwie sznurem

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie ostatnio żoną chcemy teki kopić mam parę pytań: Czy nie boicie się ze się snutek****ie podczas wyciągania? Jakie są najlepsze i najbezpieczniejsze? Jak to jest jak je używacie, jakie odczucia? I czy pomaga ich noszenie podczas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ostatnio żoną chcemy teki kopić mam parę pytań: Czy nie boicie się ze się snutek****ie się podczas wyciągania? Jakie są najlepsze i najbezpieczniejsze? Jak to jest jak je używacie, jakie odczucia? I czy pomaga ich noszenie podczas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam kulek i bardzo sobie chwalę. Sznurek się nie urwie, spokojnie. Nie wiem jakie są najlepsze i w ogóle jakie są rodzaje bo używałam dwóch- jedne większe, drugie mniejsze :D W czasie seksu raz próbowałam ich użyć ale niezbyt mi się podobało- podejrzewam że to kwestia wielkości kulek i rozmiaru pochwy i penisa. Dla mnie było niewygodnie i boleśnie, penis się już zwyczajnie nie mieścił a jak facet go w końcu włożył to przesunęły się do końca pochwy i uderzyły o szyjkę macicy- natychmiast je wyjęłam :o natomiast są genialne do zabaw solo. Lubie je wsadzać do pochwy, robić coś w domu, one się wtedy obijają i sprawiają przyjemność, a mięśnie "same" się ćwiczą. Potem wystarczy mi już niewiele żeby dojść i mieć mega orgazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ok, a ja długa je nosisz chodzi mi po jakim czasie już uczuwasz? no i jakich ty używasz my zastanawialiśmy się nad smartballs od Fun Factory. A żel do aplikacje jest potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez chodzi czy wzmacniając mięśnie kegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj juz spokój, dostałeś odpowiedzi na poprzednim temacie, ile jeszcze założysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno wzmacniają, chociaż wydaje mi się, że podczas noszenia kulek napięcie mięśni nie jest zbyt duże. Ćwiczę głównie na "sucho", ciężko mi więc powiedzieć co akurat ma wpływ na moje mięśnie. Firmy w ogóle nie pamiętam, jedne dostałam od mojego eks, kupił w jakimś sexshopie, drugie sama kupiłam na allegro. Używam trochę żelu do pielęgnacji intymnej, nie lubrykantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćmaamć
A jak się nawet sznurek****ie to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak je wciągniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śrubokrętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacja pomysłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy można używać kulek gdy ma się założoną spiralę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×