Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kumpel i jego laska

Polecane posty

Gość gość

mam przyjaciela, znamy się od wielu lat. Znałem wszystkie jego panny i wiem kiedy był zakochany. Ostatnio opowiadał mi o jednej, z którą pisze. W zasadzie ciągle z nią gadał, widział się z nią kilka razy. Na początku widać było, że się mega zauroczył. Potem jakby mu przeszło i zaczął tęsknić za byłą. Tamta nic o tym nie wiedziała, przyszedł z nią do mnie na impreze. Było miło, nawet spodobała mi się, ładna, uśmiechnięta, inteligentna. Nawet zaimponowała mi tym, że nie pozwoliła mojemu kumplowi się obmacywać, trzymała na dystans. W pewnym momencie kumplowi odbiło, zaczął się na nią drzeć, że ma stulić mordę, że nie będzie mu podskakiwać taka c*pa. Laska zdębiała, była w takim szoku, że uciekła zapominając nawet torebki. Szkoda mi się jej zrobiło, kumpla znam od lat a ją raz widziałem. Ja pierdziele nie sądziłem, że napiszę na jakimś forum ale powaga, nie wiem jak postąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po cąłej akcji szybko wróciłem do domu i zaczałem się masturbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już jej zabrała taka jedna, która też u mnie była i ponoć ją trochę zna. Kurde ale ona tez nie jest święta, zanim on wybuchnął to go też zjechała za coś ale nie bardzo wiem o co poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A torebki juz jej oddales jesli nie to zadzwoj do niej i porormawiaj z nia to wywnioskujesz co bylo grane. A moze da sie zlapac na twoj chaczyk to zorganizuj dyskretne spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ma się łapać? przeciez nie będę z nią kręcić. A co się działo to może w końcu się dowiem od kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś to czyta w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu masz coś robić? Mamusiujesz kumplowi? Zachował się jak prostak i powinna go rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co? niby czemu mam uważać że jestem fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przelecisz kolesiowi ta laske to bedziesz mial duzy PLUS u mnie i dam ci namiary na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez Ci dam swoje namiary jak ja bzykniesz ,nie bedziesz zalowal bo mam cycuszki duze I jedrne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze bys mnie dala na siebie namiary za dwa tygodnie jade do hiszpani na urlop narazie jeszcze solo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubisz dlugowlose blondynki? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×