Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupic nowy czy odnowic

Polecane posty

Gość gość

mój narożnik w kuchni wygląda strasznie.... drewno samo w sobie jest ok ale siedziska juz dawno do niczego się nie nadają. zastanawiam sie czy lepiej mi kupic nowy narożnik czy oddac do tapicera na odnowę? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnowić dzięki temu dasz komuś zarobić i będzie to dla Ciebie taniej na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kuchni nie powinno się trzymać mebli tapicerowanych. Kup lepiej nowy bez obić albo zerwij obecne, może drewno pod spodem jakoś wygląda. Jeżeli tak to lepiej samemu zmatowić papierem ściernym i odmalować farbą do drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że tapicerka to mało praktyczny pomysł do kuchni ... Jeżeli chodzi o farby do drewna to polecam ofertę duńskiego producenta Flugger. Farby z serii Interior High Finish sprawdziły się u mnie bez zastrzeżeń - odkryłam też frajdę z własnoręcznej renowacji drewnianych mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie farb Flugger, malowaliśmy naszą kuchnię Flutex 10 :) polecam każdemu tę farbę, przy miejscowym czyszczeniu kolor nie wybłyszcza się w dodatku to ekologiczna farba w dowolnym kolorze z wzornika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tapicer :) przynajmniej wybierzesz sobie obicie jakie chcesz, w sklepie masz ograniczone możłiwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zawsze jestem za kwestią taką jak odnawianie mebli, ale może dlatego że chyba po prostu to lubię. Z tego co wiem, materiały obiciowe mozna zakupić tutaj http://www.artmeb.pl/ bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×