Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskawkowa malina

kupno pracy licencjackiej lub magisterskiej. Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość Truskawkowa malina

Moja koleżanka ostatnio powiedziała, że zamówiła sobie w internecie prace licencjacką, bo sama nie ma czasu pisać. Niby ją rozumiem, bo pracuje, musi zając się dzieckiem, domem, mąż nie pomaga za bardzo. Dziewczyna jest zdolna, z egzaminów i kolokwiów nigdy nie dostała ponieżej 4. Ale czy myslicie, że to sie nie wyda? Trzeba przeciez podpisać oświadczenie, że samemu napisało się prace, prawda? Czy ktoś z Was tak robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu z krwi i kości
ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłe oszustwo. Zastanów się, co by było, gdyby postąpił tak inżynier. I potem taki niedouczony "fachowiec" zaprojektowałby most, po którym codziennie musiałabyś jeździć do pracy. Takich ludzi należy tępić z całą surowością, nawet gdyby praca dotyczyła bajek Braci Grimm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca licencjacka i magisterska to tez egzamin. Najwazniejszy, bo końcowy. Skoro samodzielnie nie potrafimy go zdać, to tytul nam sie nie nalezy, a kiedy sprawa wypłynie traci sie nie tylko dyplom, ale i wykasowane zostają oceny ze wszystkich lat studiow. Niestety, mało kto sie tym przejmuje, wiec proceder kwitnie w najlepsze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ale nie dziwicie sie poźniej, ze wartosc dyplomu spada i wiekszosc osób po studiach to bezrobotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo i ohyda. Skoro nie jest w stanie napisac pracy, nie powinna byla podejmowac studoiw. Szlag mnie trafia, wlozylam tyle wysilku w moja, a potem ludzie, ktorzy kupili dyplomy, dostaja papierek ukonczenia studiow i dostaja na tej podstawie prace! A moze sie zdarzyc ze osoba, ktora studia uczciwie skonczyla tej pracy nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazde oszustwo powinno byc scigane i karane - samodzielne napisanie prycy dyplomowej to oficjalny wymog, aby uzyskac dyplom ukonczenia wyzszej uczelni. Jezeli ktos nie umie albo organizacyjnie nie jest w stanie (dzieci, praca) tego wymogu spelnic, to OK, nie kazdy musi miec dyplom. Takie oszustwo to jednak uderzenie w twarz kogos, co pomimo trudnosci mobilizuje sie i sam prace pisze, zaslugujac w ten sposob na dyplom i zwiazane z tym korzysci. Mysle ze opiekunowie prac i komisje egzaminacyjne sa coraz lepsze w wychwytywaniu takich oszustw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu z krwi i kości
Niby tak, ale pisanie pracy licencjackiej najczęsciej wygląda tak, że student bierze książki na dany temat do ręki i zmienia co trzecie czy czwrte słowo, unikając w ten sposób plagiatu (tak prace napisałomi=oich kilku znajomych z akademika). Czy to też nie jest w jakiś sposób oszustwem? Przecież to nie jest ich własna praca tylko czyjaś. Więc moim zdaniem pomiędzy jednym a drugim jest nikła różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadaniem promotora (bierze za to dosyc pieniedzy) jest w obu przypadkach sprawdzenie i weryfikacja pracy, a co za tym idzie bezwzgledne odrzucenie plagiatu, oszustwa i wszystkiego, co nie spelnia formalnych wymagan aby uzyskac tytul naukowy danej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 15:23, napisałeś "Mysle ze opiekunowie prac i komisje egzaminacyjne sa coraz lepsze w wychwytywaniu takich oszustw." W jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) oszustwo 2) bałabym się kupować, że plagiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nikt w sumie nie odpowiedział na pytane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat, nie powiem, ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, jak przyjdzie z gotową pracą do promotora, to zaraz się kapnie że tego nie pisała. Pracę się pisze tak, że piszesz jedną stronę, potem to czyta promotor i mówi ci czym dalej się zająć. W kupionej pracy tego nie będzie. Druga sprawa, to to raczej będzie plagiat, bo ktoś co to sprzedaj nic nie traci jak złapią studenta, więc kopiuje i sprzedaje. Po co się ma męczyć z pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas promotor chciał pierwszy rozdział, tak jakbyśmy chcieli go już wydrukwać, jakby według nas był już skończony i dopięty na ostatni guzik i dopiero wtedy on go sprawdzał i mówił gdzie trzeba poprawić. Stwierdził, żeby nie przynosić mu cząstkowych części pracy, bo nie będzie miał czasu na takie czytanie. Więc wszytsko zależy od promotora. Wiadomo, że nikt nie pójdzie po miesiącu z całkowicie skończoną praca licencjaka czy magisterską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ludzi zamawia prace magisterskie u zawodowców, znam osobiście jednego i ma z tego niezłe utrzymanie. Ostatnio napisał pracę magisterską ok 200 stron w trzy dni podczas których zaliczył jeszcze dwie imprezki po czym wpadło mu do kieszeni na czysto kilka stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaA
Nie no moim zdaniem kupno pracy akurat nie ma sensu, lepiej napisać ją samodzielnie, a jak już sobie człowiek nie radzi to z pomocą. Ja również nie miałam za wesoło i ciężko mi było napisać całość pracy, ale skorzystałam z pomocy - http://www.iprace.pl/zarzadzanie-i-marketing/ i udało się napisać i obronić w terminie. Można?Można :) Dla chcącego nic trudnego, a o pomoc zawsze można prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRZEDAŻ  PRAC  DYPLOMOWYCH
sprzedam : - prace dyplomowe - prace zaliczeniowe - prezentacje w programach komputerowych powerpoint ( slajdy ) i adobe reader ( pdf. ) - materiały opracowania , wykłady , zestawy pytań i odpowiedzi - książki naukowe - ściągi wszystko to ze studiów z następujących kierunków : - prawo - administracja - bezpieczeństwo wewnętrzne - historia - socjologia - politologia - ekonomia - i inne głównie humanistyczne choć nie tylko cały wykaz oferowanych materiałów i ich ceny znajduje się na stronie internetowej prace-magisterskie.pl.tl kontakt telefon . 6 9 1 3 4 6 5 9 1 e - mail . 981473@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DumnaAnna
kupić w całości? znam osoby, którym ten pomysł się sprawdził, naprawdę nie mieli czasu napisać jej sami, koleżanka tak zrobiła, dostała 4, pracę kupiła na http://www.pracedyplomowe.edu.pl/ , ja z tego serwisu korzystałam z poradnika i kupiłam wzór pracy o podobnej tematyce. pozwoliło to nabrac odpowiedni kierunek mojemu pisaniu. pracę napisałam sama, jestem z tego dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kilka lat minęło jak skończyłam studia i jak sobie przypomnę ile mnie kosztowało nerwów i straconego czasu pisanie mojej pracy magisterskiej to mnie szlag trafia, gdybym mogła cofnąć czas to nawet przez chwilę nie zastanawiałabym się nad tym. Temat miałam z góry narzucony jak wszyscy z grupy, po prostu panu promotorowi akurat potrzebny był opracowany taki materiał. Porażka, bo to żadna weryfikacja wiedzy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRZEDAŻ  PRAC  DYPLOMOWYCH
sprzedaż : - prac dyplomowych - prac zaliczeniowych - prezentacji w programach komputerowych powerpoint ( slajdy ) i adobe reader ( pdf. ) - materiałów opracowania , wykłady , zestawy pytań i odpowiedzi - książek naukowych - ściąg wszystko to ze studiów z następujących kierunków : - prawo - administracja - bezpieczeństwo wewnętrzne - historia - socjologia - politologia - ekonomia - i inne głównie humanistyczne choć nie tylko cały wykaz oferowanych materiałów i ich ceny znajduje się na stronie internetowej prace-magisterskie.pl.tl kontakt wejście na stronę - http://www.prace-magisterskie.pl.tl/ telefon - 6 9 1 3 4 6 5 9 1 e - mail - 981473@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejni pseudo-magisterki, tępaki, którzy nawet pracy nie potrafią napisać, DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkm
Uwaga! Portal Sprytna Bestia to oszusci ! Po wplaceniu 300zl zaliczki, zwodza cie przez jakis czas, po czym wysylaja 3 strony skopiuj wklej z internetu i licza ze wplacisz kolejna czesc pieniedzy... Kilkadziestiat (przynajmniej) osob juz oszukanych... http://pisanieprac.sprytnabestia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxniezn

Nie polecam Pani Mirosławy Błaszkiewicz! Pani deklaruje się ze prace napisze w terminie po czym praca nie jest napisana w terminie dodatkowo jeśli czegoś nie potrafi napisać , urywa kontakt i nie można się z nią w żaden sposób skontaktować. To samo było z moja koleżanką taki sam przypadek. Odradzam wszystkim ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×