Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annna.

Kupowałyście buty w internecie ??????

Polecane posty

Gość Annna.

Byłyście zadowolone? Gdzie zamawiałyście? Co polecacie butyk czy e-obuwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasdasdas
ja kupowalam na allegro. tylko raz zle trafilam, ale kosztowaly 30zł, rozlecialy sie po 2 spacerze.Reszta byla ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakich butów szukasz. Ja zamawiałam buty do biegania na newbalance.pl i jestem z nich bardzo zadowolona. To doskonała marka, a ceny w sklepie są dość kuszące - sporo rabatów i promocji. Jeśli szukacie butów sportowych, to warto zajrzeć właśnie tam. W tym przypadku wybieram e-obuwie, bo taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przyjemność robić zakupy w eobuwie.pl, mają masę firmowych butów, więc spokojnie mogłam je sobie przymierzyć w normalnym sklepie, a zamawiać u nich na wyprzedaży. choć na stronie jest też fajna instrukcja jak mierzyć stopę, by kupić odpowiedni rozmiar - fajny pomysł jeśli potrzebuję butów "na wczoraj", a nie mam czasu wyskoczyć do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam buty sportowe w centersport.pl. Nie miałam problemu z wyborem, bo wcześniej miałam takie same (Nike), poza tym były dużo tańsze niż w sklepie. Coraz częściej ostatnio kupuję w internecie. Jednak różnica w cenach jest znaczna. Poza tym przekonuje mnie też wygoda takich zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie należałoby zapytać raczej czego nie kupowałam w Internecie ,byłoby szybciej;) Tak więc buty również kupowałam, i to nie jedną parę:) Ostatnio zamówiłam sobie na www.moda.pl śliczne, lakierkowe saszki - rozmiar idealny, a buciki dobrej jakości. Co mnie jednak uderzyło w tym sklepie, gdy korzystałam z niego po raz pierwszy to to, że szukając buty natknęłam się na moje śliczne saszki za niecałe 100zł zaraz obok...kozaków Gucci za złotych 600!!! :D Mają tam ogromny wybór, polecam każdemu ten sklep - jak wynika z mojego przykładu każdy znajdzie coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska wklej linka
jakie buty kupiłaś na moda.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja kupuję buty, ostatnio kupiłam szpilki zary tańsze o 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj pomyłka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłyście o link, proszę :) http://www.moda.pl/p104202,rewelacyjne-botki-na-obcasie-wywijane.html Kupiłam taki model, tylko lakierkowany - nie mogę go teraz na szybko znaleźć:/ W każdym razie jestem bardzo zadowolona, mimo wrażenia, jakie te buty mogą sprawiać są bardzo wygodne:) Same teraz widzicie, jakie buty mam odwagę kupić przez Internet :D Więc potwierdzam, że nie ma nic złego w takich zakupach. Jeszcze tak a propos...strasznie podoba mi się wyszukiwarka na tej stronie, dotąd myślałam,że to Allegro ma rozbudowaną...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kupowanie butów przez internet to zdarzyło mi się to kilka razy. Moim sposobem na kupowanie butów przez internet jest wcześniej wybrać konkretny model w sklepie przymierzyć, dobrać kolor i przede wszystkim rozmiar, a potem poszukać tego modelu w którymś ze sklepów internetowych. dzięki temu nie muszę się martwić o to, czy rozmiar będzie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_mement
Butów codziennych raczej nie kupuję w sieci, chyba, że jakieś trampki albo buty sportowe. Ostatnio w taki sposób zamówiłam ze swoim chłopakiem buty z newbalance.pl. Było łatwo, bo znaliśmy dokładnie modele, które chcieliśmy kupić, więc tylko weszliśmy na stronę i kliknęliśmy 'kupuj'. Co najmniej 2 godziny zaoszczędzone na chodzeniu po galerii handlowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia-2828
Dziewczyny czy któraś kupowała na deezee.pl ? Jakie wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam w deezee
smierdzące chińskie buty (kozaki)- wykonanie beznadziejne, obdarły się po kilku dniach. Dodatkowo z którą się kontaktowałam- pracownica deezee okropnie niemiła! wysłała mi przez swoje niedopatrzenie błędny model butów i w dodatku wpierała mi ze to moja wina. Powiedziałam- nigdy wiecej deezee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak fruttis999 - najpierw zawsze starałam się wypatrzyć model butów w sklepie stacjonarnym a później dopiero zamawiałam. I tutaj zależy też dużo od rodzaju butów - jeśli mają być sportowe to na fajne promocje można zawsze trafić na tanich butach. Co do butów eleganckich - nie mam swojego ulubionego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @kokoszanel
kupowałam sportowe buty i byłam zadowolona :) Tylko trzeba uważać z rozmiarami, ale zazwyczaj jest na takich stronach podana rozmiarówka, więc trzeba tylko sobie zmierzyć stopę, czy wkładkę i dopiero wtedy zamawiać :) Nie ma strachu tylko trzeba dobrać dobrze rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja na allegro, jak kupowałam sportowe to najpierw zmierzyłam je sobie w sklepie, a potem zamówiłam bo z przesyłką i tak były tańsze o 80 zł. Gdy kupowałam innego rodzaju obuwie, to z rozmiarami bylo różnie, w 80% trafiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennwilson
kupowałam buty w necie ale tylko sportowe no i kiedy chciałam po prostu coś tańszego namierzyć. teraz ogarniam jeszcze jedną opcję- szperam po zakupach grupowych typu gruper czy coś, bo czasem maja zniżki do róznych sklepów z ciuchami czy właśnie z butami i można coś fajnego upatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola98
Ja już dawno zrezygnowałam z zakupów na allegro. Teraz korzystam ze strony wszystkozameryki.com . Można tam kupić dosłownie wszystko: ciuchy, samochody, elektronika. Wszystko prosto, legalnie i bezpiecznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam raz i już nie kupię ponieważ niestety nie dopsowały mi się do nogi wole osobiście jechać i kupić i dopasować do swojej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka989
Ja kupiłam na allegro. Uzytkownikim było niejakie lilulei. Bylam bardzo zadwolona, cale lato przechodzilam w sandalkach na obcasie. Teraz są na allegro jako stilio_pl i maja jeszcze fajniejsze buciki, a ja czekam na wyplate...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muka-buka
Kupowałam, kupuję i kupować będę. Allegro lub eBay (do tej pory angielski lub chiński). Zawsze byłam zadowolona, z eBaya szczególnie. Brytyjska rozmiarówka jest bardzo standardowa, w razie obaw gdziekolwiek - zawsze można dopytać o długość wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×