Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszmirrra

Kupujecie buty na Allegro?

Polecane posty

Gość kaszmirrra

Upatrzyłam sobie fajne buty na allegro, ale waham się czy to dobre miejsce na robienie zakupów...Kupowaliście kiedyś obuwie na allegro? Jakie macie wspomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotundakrakowska
Yhm..ja kupilam. Buty miały być z Londynu. W rzeczywistości made in china. Nie wyglądały źle, więc pomyślałam sobie trudno, może będzie się dobrze nosić. Niewygodne jak cholera. Zapłaciłam z przesyłką ponad 100zł...Żal, nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrra
A zdradzisz u kogo je kupowalas? Aby inni sie nie nacieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotundakrakowska
szczerze mowiac nie pamietam bo to bylo jakis czas temu..cos z numerkami jakimis byla nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak tu mierzyć nogę
czasami z rozmiarami jest istna ruletka, sama chciałabym zacząć kupować w ogóle on-line no ale wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak tu mierzyć nogę
chciałabym zacząć ale mam watpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak tu mierzyć nogę
chciałabym zacząć ale mam watpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak tu mierzyć nogę
chciałabym zacząć ale mam watpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaBrunetka___
Dałam łącznie coś k. 120zł z przesyłka. Raz włożyłam. Ledwo przeżyłam ten dzień. Szpilki nude z odkrytym palcem. Nie jestem w stanie ustać w nich, a chodzę przeważnie w szpilkach i mam ich troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrra
A gdzie w necie kupowałas? Fajnie jak na stronach jest podana długość wkładki. Ja też kocham szpilki, ale robia coraz wyzsze....;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulCity
3 razy kupilam u roznych sprzedawcow i zawsze mialam jakis problem...moze po prostu jestem pechowa...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje buty w necie
i jestem prawie zawsze zadowolona. Polecam sklepy internetowe: schaffaschoes, e-obuwie, gomez ceny przeważnie tańsze niż w sklepach stacjonarnych, szybka przesyłka, możliwość zwrotu, gwarancja :-) Co do długości wkładki to trzeba dokładnie stopę zmierzyć, zawsze w opisie jest podana długość wkładki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrra
O super, zajrzę tam. ;) Ja wczoraj dzięki koleżance odkryłam jeszcze lilulai.pl bo kupowała sobie buty na wesele i w dodatku były przecenione. Więc poszperam w tych sklepach. Chyba jednak lepiej w sklepie internetowym niż na allegro..jakoś nie ufam temu portalowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrra
świetna rada ;) Obawiam się jednak, ze czasem sprzedawcy np. fałszują komentarze, bo otwierają ileś tam fikcyjnych kont...zdarzyło się tak mojemu kumplowi, że osoby do których pisał z tych komentarzy nie odpisywały wcale a jak w końcu odpisały to ta sama formułka że wszystko cudownie pięknie idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrra
Niestety mam wiecej niż 12 lat...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperka
Nigdy butow na allegro,szajs akupiłam kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajcik he
ja kupowalam przewaznie sportowe obuwie i zawsze bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam buty na allegro dwa razy i obiecałam sobie, że więcej tego nie zrobię. Mam dość słabych butów, które rozlatują się po dwóch tygodniach chodzenia. Jak będziecie chciały kupić dobre buty w najlepszej cenie, to polecam www.szch.pl. Nie dość, że ich jakość potwierdzają bloggerki, to jeszcze można negocjować z nimi ceny, jeśli gdzieś znalazłyście niższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupował ktoś na tym szch? air maxy w promocji po 129 wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyprys31
Też kupuję teraz na http://www.szch.pl/ bo tam ceny są niższe niż na allegro. A dodatkowo mam darmową wysyłkę co bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77
Nie, nie opłaca się. Osoby sprzedające na allegro same gdzieś kupują te buty, a potem sprzedają je drożej. Ja wolę kupić bezpośrednio u sprzedawcy, w http://www.szch.pl i nie musieć dodatkowo przepłacać za towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ktoś sprzedaje air maxy po 170zł, a później jest płacz, że podróby Wam sprzedali.. myśleć najpierw, później wydawać pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kupowałam i nawet jak rozmiar się nie zgadzał, to z wymianą nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy znać nie tyle rozmiar-bo te są rożne w zależności od danej firmy,ile raczej długość wkładki,ja zawsze zamawiam przez internet i jakoś nigdy nie było żadnego problemu,polecam MaxQ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak wyżej, Air Maxy są po 300 zł i nikt nie ma korzyści ze sprzedawania ich taniej, chyba, ze na prawdę jest jakaś wyprzedaż, ale to wtedy jest odpowiednio oznaczone. Ja mam zaufany sklep www.dip24.pl i mogę go polecić. Nigdy nie miałam żadnych problemów z nimi, szybko wysyłają, kuriera powyżej 50 zł mają gratis. Znalazł ich mój mąż na allegro - same pozytywy - ( http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=35386948), a później okazało się, że mają też swój sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AgaKlimek kupowalas na tym tanio z chin? nie bylo problemu z wymiana? jak buty ida do Ciebie pare tygodni i drugie pare tygodni je odsylasz, a trzecie pare tygodni idzie do Ciebie inny rozmiar to juz z wiosny robi sie jesien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgnaBa
Kupuję, ale też korzystam z innych stron jak np. https://www.buty360.pl/ Wszystkie buty w jednym miejscu, fajna stronka = bardzo czytelna i nawet są opinie o butach. Jak dla mnie świetna sprawa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka_123
ja ostatnio przerzucilam sie prawie calkowicie z allegro na strony internetowe. znalazlam np bardzo fajny sklep multu.pl - maja duzy wybor modnych butow i niskie ceny :) zamowilam pare par i poki co jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×