Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyzucha-kozucha

kupujecie na stronce czy w sklepie Empiku?

Polecane posty

Gość pyzucha-kozucha

hej, widzieliście nową stronkę Empiku? bardzo fajnie zrobiona.ja właśnie w empiku głównie przez net kupuję i zamawiam na stronce. a wy jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrtyna
Ja już dawno wymieniłam tą księgarnie internetową na http://www.inbook.pl/podreczniki Zresztą teraz tez kupowałam u nich podręczniki dla dzieci. I powyżej 250zl mieliśmy darmowa przesyłkę i 10% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję dużo książek, lubię czytać i gromadzić zbiory w mojej biblioteczce. Jestem stałym klientem inbook.pl i mam 10% zniżki, do tej pory nie zwracałem uwagi na inny asortyment. W sumie nie wiem czemu. Szukałem nowego zegarka i wyszukiwarka mnie przeniosła właśnie do inbooka, powiem wam, że przy zegarku zniżka wyszła niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)tak czasami sie zdarza ze no ludzie nie wiedza gdzie kupowac 555 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do inbook to sie akurat zgodze, bo my kupilismy wszystkie książki i jeszcze do tego udalo nam sie kupić piórnik ulubionej firmy mojej córki - Nici. I naprawde co do samych cen to maja bardzo atrakcyjne, wiec spokojnie mozna zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to dobrze wiedziec ze gdzies jeszcze mozna dostac takie gadzety, bo szczerze mówiąc myslałam ze juz dawno nie sa w sprzedaży. Na pewno zajrze na stronę tej księgarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemeczeme
Empik podobno średnio zagrywa z autorami ;/ ja kupuję na inbook.pl - tanio, szybko, bezproblemowo, a o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×