Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanert

Kuracja Power Acai Slim czyli Jagody Acai

Polecane posty

Gość Hanert

Zamówiłam sobie na groupnie kurację odchudzającą opartą na brazylijskich jagodach acai. Byłoby wszystko fajnie, tyle że zamówiłam to 28 listopada, a do dnia dzisiejszego tego nie otrzymałam, a jest zaznaczone, że jest 7 dni realizacji. Pisałam do nich i mi odpowiedzieli, że paczka została wysłana, ale tyle czasu to koszmar, przecież paczka nie idzie 4 tygodnie!!! Zgłaszałam do tej firmy, że paczki nadal niema, ale oni nawet nie potrafią odpisać :( Zgłosiłam to w grouponie i mam czekać kilka dni na ich odpowiedz, zobaczymy, poczekamy ... Czy ktoś z was miał już taki problem?? A może ktoś używał tej kuracji? I powie o efektach?? Czekam na wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz słyszę o efekcie odchudzającym! Na jakiej zasadzie to działa? Hamuje apetyt? Ogranicza przyswajanie węglowodanów, czy jak? Wiem, że są bardzo zdrowe, mają masę przeciwutleniaczy, odżywiają organizm ale żeby odchudzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jedno wielkie oszustwo
Od ponad roku mają wciąż te same komentarze i zmieniają codziennie daty by były aktualne. Każdy komentarz - jaki zamieścisz - znika po kilku chwilach :P Jagody same z siebie nie odchudzają a nikt nie potrafi podać dokładnego składu więc zajadanie się nimi może być ryzykowne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Badania naukowe z 2005 roku dowiodły, iż regularne spożywanie nasion mango afrykańskiego przez ponad miesiąc powoduje utratę do 6kg. Kolejne badania z 2006 roku potwierdziły te dane oraz dowiodły redukcję tluszczu o 6.3%. '' no z pewnością, jak będę jadła przez miesiąc same nasiona mango to schudnę DO 6 kg. Może, pół może 2 coś tak się schudnie. Nasiona nie są przez ludzi trawione więc nie mam pojęcia jak mogą redukować tłuszcz ? Już nie mówię o tym, że nie ma takich badań. Jeśli na jakieś prace naukowe się powołuje, to należy podać źródło (odnośnik do biblioteki uniwersytetu) Ludzie... Zachowajcie trochę zdrowego rozsądku. jedyną kuracją odchudzającą jest przestać za dużo jeść. Nie ma żadnego preparatu, który sam z siebie, bezpiecznie spali nam nadmiar tkanki tłuszczowej:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
http://poweracai.eu/po/index.php Tu macie link, poczytajcie sobie, wiadomo że nie schudne te 6 kg, ale może chociaż 2 kg :) czytałam na różnych forach i całkiem sobie chwalą, jak się nie sprawdzi to niebęde wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik od koni
Sprawdzałem. Jakoś nie znalazłem ani jednej osoby, która by twierdziła, że po tym schudła. Za to fałszywe komentarze na stronach sprzedawcy są pełne entuzjazmu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
Szukałam na rożne sposoby na google, w tej kuracji znajdują się jagody acai, a o nich bardzo dużo znajdziesz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik od koni
Dużo, ale żadnych konkretów. Właśnie w opisach są słowa "dużo, zdrowo..." a żadnych konkretnych ilości. Zauważ, że mogę powiedzieć, iż wątróbka jest zdrowa i ma dużo potrzebnych wartości. Zaczniesz jeść 200 gram dziennie i błyskawicznie przedawkujesz wit. A. Ponadto, jeśli masz skłonności do podagry - załatwisz sobie stawy. Tak skutkuje bezmyślne przyjmowanie produktu, o którym nie ma się pełnej wiedzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black123
Reklama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
Jak już to zastosuje to napisze wam czy dobry produkt czy też nie. Ale póki co to nadal piszcie co wy o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
Zobaczymy, byle bym tylko schudła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenais
UWAGA !!! WIELKIE OSZUSTWO NA GROUPONIE !!! NIE ZAMAWIAJCIE KURACJI Z JAGÓD, PONIEWAŻ PACZKI NIE DOCIERAJĄ DO KLIENTÓW ! SPRAWA DLA PROKURATORA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
Skąd wiesz, że to oszustwo na grouponie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenais
Helenais UWAGA !!! WIELKIE OSZUSTWO NA GROUPONIE !!! NIE ZAMAWIAJCIE KURACJI Z JAGÓD, PONIEWAŻ PACZKI NIE DOCIERAJĄ DO KLIENTÓW ! SPRAWA DLA PROKURATORA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenais
UWAGA !!! WIELKIE OSZUSTWO NA GROUPONIE !!! NIE ZAMAWIAJCIE KURACJI Z JAGÓD, PONIEWAŻ PACZKI NIE DOCIERAJĄ DO KLIENTÓW ! SPRAWA DLA PROKURATORA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
Jakoś załatwiłam sobie numer do Power Acai, dzwoniłam i ponoć wysłali paczkę 6 grudnia, ale do dnia dzisiejszego tego nie otrzymałam. Zrobiłam tam awanture itd, Pani tam powiedziała, że jeśli do dnia dzisiejszego nie otrzymam przesyłki to wyślą mi to jeszcze raz jak zbiorą daną ilość zamówień, więc to może być lada dzień. Prosiłam o jakieś potwierdzenie, ale jak się okazało to jest to wysyłane zwykłym listem. Nie mam już cierpliwości ! ! ! Pani mi zaproponowała zwrot pieniędzy, ale też nie wiadomo jak długo musiałabym czekać. Poczekam na paczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
W poniedziałek dzwoniłam i powiedzieli mi, że właśnie paczka została ponownie wysłana. Wiec teraz tylko czekam, aż przyjdzie. Mówiła, że przesyłka idzie między 5 a 10 dni, bo to z zagranicy... Czekamy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też czekam na wysyłke tych tabletek. Czy możesz HANERT podać numer telefonu do tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka908
To wieeeelkie WYŁUDZANIE PIENIĘDZY, NIC INNEGO!!! Zamówicie na grouponie i zostaniecie oszukani, jak ja i wielu innych naiwnych. Pieniądze płacisz a nic nie otrzymujesz w zamian! Na paczke czekam 2 miesiące, srednio dwa razy w tygodniu dzwonie do Grouponu. Oni nic nie robią!!! Nie są w stanie ustalić numeru przesyłki, nie są wstanie podać żadnych rzeczowych informacji. Ich tłumaczenia są identyczne, nieporadne, nic nowego nie wnoszą do sprawy. Wystrzegajcie się tego złodzieja! Złożyłam już pisemną reklamację z żądaniem zwrotu pieniędzy (199,00 zł). Czekam na ich odpowiedź. Pozdrawiam Was i trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animal
ja tez kupilem te jagody na gruponie i to juz w listiopadzie za 199zl. JEdnak dzisiaj ku mojemu zdziwieniu dostalem paczke. Pomijam fakt, ze pisalem do grupona w tej sprawie i pisalem maile do tej firmy od jagod. Dzisiaj dostalem maila z grupona ze sie niby kontaktowali i ze w tym tygodniu powinny byc, bo okazalo sie ze wyslali 16.01....a maile o wysylace dopstalem od nich juz w listpadzie, wiec troche zdziwko. ale nareszcie przyszly ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
Tu podaje numer do firmy Power Acai 0044 784-55-51-828. Odbiera taka Pani i prosi o nazwe maila. Piszcie o efektach tych tabletek. Ja dalej nie otrzymałam paczki i chyba już nawet na nią nie licze ;/ :( Bede się starać o zwrot pieniędzy, bo groupon nic z tym nie robi!! Napewno już nic wiecej nie zamówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grodli
Zamówiłam kurację acai początkiem listopada i dopiero w dniu dzisiejszym otrzymałam przesyłke. w środku nawet nie było paragonu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla77
Witam Miałam ten sam problem Zamówiłam jagody Acai 28 listopada 2011. Tzn kupiłam przez Groupon. Sprawę wyjaśniałam przez ponad miesiąc.Po licznych interwencjach i reklamacjach do Grouponu wczoraj otrzymałam w końcu przesyłkę. Minęły dwa miesiące. Też jestem zdania, że to o wiele za długo. Tabletki biorę od dziś, więc jeszcze nie wiem jak działają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Witam-też kożystałam z oferty na Grouponie w zeszłym roku. Dzis otrzymałam paczke-nie ma daty nadania, jedynie naklejka,ze pocztą lotniczą nadane z Wielkiej Brytani. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanert
I jak efekty stosowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam problem z otrzymaniem przesyłki z power acai, ale ja pisałam do nich maila. Wiadomość zwrotną otrzymywałam następnego dnia. Gdy już napisałam z pytaniem dlaczego po 3 tygodniach jeszcze nic nie otrzymałam, oni odpowiedzieli że już wysyłają i przepraszają za opóźnienia. Następnego dnia paczka już była u mnie. Najpierw był problem ze złożeniem zamówienia na stronie internetowej, bo niby u nich coś nie działało, później z otrzymaniem paczki.... chyba wszyscy się nabraliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×