Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serdeczna dziewczyna z Polski

kurs angielskiego - ile kosztuje?

Polecane posty

Gość serdeczna dziewczyna z Polski

Ile kosztuje oraz jakie sa poziomy, bo ja znam podstawowe slowka, nazwy przedmiotow, wiec nie wiem na jaki powinnam sie zapisac? :( podstawowy czy ciut wyzej o ile cos takiego jest ... jaki jest koszt kursu i ile trwa? dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban w domó
Taki podstawowy to jakieś śmieszne grosze, będziesz chodzić na niego razem z przedszkolakami :classic_cool: Żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Zastanow sie czy jest sens placic tyle kasy za nauke czegos, co mozna samemu bez problemu opanowac. Wystarczy zaopatrzyc sie w dobre materialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczna dziewczyna z Polski
dzej zi to prosze napisz o jakie materialy Ci chodzi dokladnie - co polecasz? :) please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczna dziewczyna z Polski
no i jak zwykle ktos niby cos poleca, ale jak ma juz napisac CO to nie wpisuje sie 😭 ale jestescie ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczna dziewczyna z Polski
czy ktos mi odpowie????????????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Jesli chodzi o gramatyke z cwiczeniami, to Essential grammar in use Raymonda Murphy'ego to obowiazkowa pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczna dziewczyna z Polski
a Ty sam nauczyles sie ang.czy na kursach? jak bylo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
napisze cos za 25 minut, musze wyjsc z psem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczna dziewczyna z Polski
bede czekala, ale pamietaj WROC i napisz ok? :) bardzo mi zalezy na jakiejkolwiek podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Nie napisze Ci nic odkrywczego, bo angielskiego nauczylam sie glownie sama. Mialam ten jezyk od 4 klasy szkoly podstawowej, ale dopiero jak w 8 klasie zaczelam sama sie go intensywnie uczyc,jak stal sie moja pasja to zaczelam robic prawdziwe postepy. Chodzilam potem na kurs, ale to byla strata pieniedzy, bo na kursie uczyli glownie gramatyki, ktora juz dawno mialam opanowana. Potem wyjechalam za granice i dopiero tam nauczylam sie plynnie mowic, bo niestety siedzac nad ksiazkami uczymi sie glownie biernie, nie czynnie. Dwa lata temu rozpoczelam samodzielna nauke hiszpanskiego, wczesniej francuskiego od zera, takze wiem jak to jest zaczynac nauke jezyka w doroslym zyciu. Tylko, ze ja mam pewne zdolnosci jezykowe, do tego jestem typowym samoukiem i kocham jezyki obce,a ta mieszanka powoduje, ze ucze sie ich bardzo szybko. Jesli Ty nie czujesz sie na silach, aby sama zaglebiac sie w jezyk, to moze kurs, to faktycznie dobry pomysl. Co jest wazne to systematycznosc i uczenie sie z pasja, zainteresowaniem. Niby banalne stwierdzenia, ale naprawde istotne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczna dziewczyna z Polski
dzieki za wypowiedz - slowna jestes :) w zasadzie moge sama sprobowac, zaopatrzyc sie w odpowiednie ksiazki, tylko kto mnie bedzie sprawdzal czy dobrze wymawiam? :( najgorsze sa te "of" "the" "a" "an" itp.... najwyzej bede to pomijac w zdaniach :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw k
niestac cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopiec z Polski
w Speak Up (renomowana szkoła) płaci się około 200zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W krakowskim Axonie semest kosztuje jakieś 800 zł, ale moim zdaniem nie powinnaś kierować się ceną, a raczej jakością zajęć. Ważne, żeby stawiali na komunikację, czyli żeby jak najwięcej się rozmawiało podczas zajęć. W Axonie w taki sposób zajęcia właśnie się odbywają, także na pewno można skutecznie nauczyć się tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iberytka
Za rok nauki w speak up zapłaciłam cirka dwa tyśki. W normie jak na Wawę i szkołę językową. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaletka_
też coś koło tego dałam, a kurs naprawdę niczego sobie :) po nim maturejszyn nie był taki trudny, jak wcześniej mi się wydawało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoś tam sobie :)
jeśli boisz się wymowy to polecam www.diki.pl. to słownik z lektorem :) wpisujesz słowo po angielsku a a słownik je tłumaczy i automatycznie włącza się lektor. Jak chcesz jeszcze raz usłyszeć wymowę to wystarczy kliknąć na rysunek głośnika, to naprawdę świetny słownik i to za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gu gu:)
ja też polecam www.diki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmokes
od siebie polecam osobiscie tfls, dobra kadra, przykładają się na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy bardzo od kursu :) ale jeśli chodzi np o Pi School to wszystkie ceny znajdziesz na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam 6ka.pl tam jest kurs. Wykupujesz stały dostęp i masz dożywotnio. Kazdy poziom jaki chcesz. lektor czyat na głos i masz wymowę. Kurs można wydrukować i zrobić sobie książkę. Szkoda płacic parę tysiecy na jakieś szkoły językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zastanawiam się nad kursem w pi school - czy dużo wcześniej trzeba się tam zgłaszać? jak wygląda rekrutacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to tam cały czas tworzone są nowe grupy, także można się zapisywać w każdym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fajnie, czyli moge w kazdym momencie "tam uderzac" :) ja chcialabym chodzic na jakis kurs wakacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa tygodnie zajęło mi opanowanie gramatyki. Spisałam, jakie czasy do czego . Nauka słowek to juz inny temat. Teraz śmigam po angielsku , a w życiu książki doń w ręku nie miałam:P:P Wszystko jest w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, ze sporo jest w necie ale niestety mowienia i otwartosci w mowieniu sie nie nauczysz z internetu ;) dlatego w pi school to jest fajne, ze duzo sie cwiczy mowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może idź na kurs do www.englishzone.eu/cennik.html tutaj od razu masz cennik i możesz sie zorientować co CIę interesuje i ile kosztuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakkuda
Najlepiej jest jednak pójść na jakiś kurs, ja sięgnęłam po naukę do Expert School do Pana Daniela, i muszę przyznać, że naprawdę dużo wyniosłam z tego kursu. Nie sądziłam, że można nauczyć się tak wiele w tak krótkim czasie, a jednak... Polecam tę stronę rozumiem-angielski.com każdemu kto naprawdę chce nauczyć się języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×