Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćK1987

kurs księgowości czy daje szanse na pracę

Polecane posty

Gość gośćK1987

Witam Chciałam się doradzić , czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii. Jeśli ktoś pracuję w księgowości, jak dostał pracę itp. Nie mam znajomości. Właśnie skończyłam taki kurs księgowości, nauczyłam się podstaw księgowości, dekretacji, obsługi programów księgowych np. Symfonia chociaż i tak pewnie to jest niewiele ( w porównaniu do osób co mają doświadczenie). Mam wykształcenie podyplomowe kierunek bankowość i finanse, skończyłam również administrację (studia magisterskie). Mam jakieś doświadczenie, tylko nie w księgowości, pracowałam w centrali w banku (analiza finansowa na podstawie sprawozdań finansowych). Mam na myśli prace w księgowości. (asystent, referent, specjalista ds. finansów itp. ). Nie jako księgowa, bo jeszcze za mało umiem. Biorę pod uwagę Warszawę jako miejsce pracy, bo w małej miejscowości można szukać miesiącami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Dobry kurs zawsze daje szansę na pracę. Jednak należy wybierać określoną branżę ze względu na dwie rzeczy - to musi Ciebie interesować i musi mieć przyszłość. Księgowych jest wiele, więc dobrze byłoby, gdybyś miała jakieś znajomości, możliwość podjęcia pracy. Bez tego może być trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, im więcej umiesz tym większa szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy dlatego ja zapisałam się na kurs http://www.bc1.pl/szkolenia/kurs-ksiegowosci Dla mnie istotne jest poza wiedzą nabytą na kursie uzyskanie certyfikatu zgodnego z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8j
daje. po kursie ksiegowosci finansowanym przez unię musiałam znaleźć miejsce do odbycia miesięcznej praktyki, znalazłam biuro rachunkowe, po praktyce zaproponowali mi przychodzenie na dwa tygodnie w tygodniu do pomocy przy ksiegowaniu, po 8 miesiącach zaproponowali etat na pełnej księgowości :) poświęć trochę czasu nawet na darmową miesiączna prace, pokaż co potrafisz, a może ktoś Cię zauważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie, ja też zawsze się zastanawiałam czy taki kurs coś daje... otóż skończyłam studia i nie wiedziałam co dalej. niestety na studiach bardzo mało jest pracy takiej praktycznej wszystko jest teorią. Dlatego postanowiłam zaryzykować i zapisać się na kurs GoWork Tak szczerze to dzięki temu że tam jest na prawdę dużo praktyki to zdecydowanie się przez ten czas kursu nauczyłam niż przez całe studia... Ja polecam się zapisać do gowork.pl i potem znaleźć pracę jest na prawdę łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirtu
Czy ktoś może zna albo słyszał o jakimś dobrym kursie księgowości organizowanym niedługo w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastko29
Sprawdź sobie na stronie gowork, mają dużo kursów o tematyce księgowej, w Warszawie też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele kursów i szkoleń w tej dziedzinie znajdziecie na rekrutacyjnej rewolucji.pl! polecam, znajdziecie na pewno coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×