Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena 1985

Kurs masażu akademia zdrowia łódź

Polecane posty

Gość lena 1985

czy ktos uczęszczał na kursy do tej szkoły i moze podzielić sie opinią o niej? Czy dyplom ukonczenia kursu w tej szkole jest powszechnie uznawany czy ma duza wartosc dla pracodawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Chętnie ci strzele ale najpierw musze miec pewność ze mnie kompetentnie naucza i ze dyplom cos wart...podzielcie sie opinia o tej szkole please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki000
Co do kursu to powinnaś się oriętowac ze wchodzi nowe prawo iż masażysta powinien miec co najmniej technika zeby moc pracowac w zawodzie mimo ze chodzi w tym przepisie o masaże lecznicze pracodawcy raczej poszukują osób minimum z tytułem technika. Ja ukończyłam Akademie Zdrowia pare lat temu a dokładnie dwu letnie policealne i to jest rzecz której nie żałuje. Niedługo po szkole zaczełam pracowac w zawodzie i zaocznie studiowac na pokrewnym kieruneku. Z czasem dostałam prace w jednej najlepszych day-spa w Waszawie. Papiery jakie przedstawiłam tylko z studium bo uczelni jeszcze wtedy nie skączyłam wystarczyły zeby mnie zatrudnic. Jednakże wracając do temetu kursów teraz z własnego doświadczenia wiem ze nie zatrudniła bym osoby po kursie. Wg mnie powinnas pomyślec czy chcesz w temacie masażystka pogłębiac swoja wiedze i czy wiążesz z tym przyszłośc. Jak tak to radze isc do studium. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapytaj się po prostu w salonach, w których masaże są wykonywane, czy zadowala ich dyplom i certyfikat ukończenia takiego kursu. Będziesz miała informacje z pierwszej ręki. Co do tego miejsca w Łodzi to ja niestety nie znam. Znam Pro Activ z Warszawy gdzie organizują bardzo dobre kursy również masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs masaz tajski
Kursy masaży orientalnych Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej: Kampinos k Warszawy: - 3.5 stopy 300zl - 4-6.5 tajski 700zl - 7.6 stopy 300zl - 8-10.6 tajski 700zl oba kursy (tajski+stopy) 900zl Augustow - 8.05 stopy 400zl Gdansk - 11-13.5 tajski 850, pary, studenci 750 Krakow - 18-20.5 tajski 800zl - 25-27.5 tajski 800zl Warszawa - 29-30.5 indonezyjski 800zl - 26-28.6 tajski 1000zl - 29.6 stopy 500zl, zajęcia godz 8:00 - 20:00 Opole - 15-17.6 tajski 800zl Szczecin - 22-24.6 tajski 800zl Wroclaw - 29.6-1.7 tajski 800zl Lodz - 6-8.7 tajski 800zl Wejherowo - 20.11 masaz na krzesle 400zl - 21.11 stemple 400zl - 22.11 stopy 400zl - 23-25.11 tajski 800zl pary 200zl znizki W czerwcu sa możliwe kursy prywatne, dojadę do was na miejsce. Planowane kursy w Kielcach i Koszalinie pozna wiosna lub jesienia, zbieram zainteresowanych. Kursy w Kampinosie - dla drugiej i każdej kolejnej osoby: tajski 500, stopy 200. W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę. Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50-100zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień. Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwójkach z łazienką 35zl. Można też codziennie dojeżdzać, można przywieźć psa. Są warunki do pobytu z dziećmi. Wyżywienie opcjonalne (można też korzystać z ogólnodostępnej kuchni): śniadania, kolacje 13zł, obiady 18zł. http://massagethai.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaaaaaaaa
mogę polecić Akademię zdrowia, nie wiem jak było kiedyś ale teraz mieszczą się w nowym budynku,wyposażenie sali jest napradę na wysokim poziomie,dodatkowo na + podczas zajęć przychodzą ludzie z różnymi urazami i są w ten sposób rehabilitowani za darmo tzn są przez nas masowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że w ERUDIO na pomorskiej uruchomili kilka fajnych masaży np. SPA, stemplami, kulami szklanymi, miseczkami kokosowymi, bańkami chińskimi, pałeczkami bambusowymi, masaż joga, holistyczny masaż kamieniami, muszlami lava, masaż lodem, czekoladą, kalifornijski, modelujący. No i masaż klasyczny zwykły. I nie trzeba mieć swojego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczeszczalam na kurs masazu klasycznego i kurs masazu banka chinska do http://stylstudio.eu/ Jestem zadowolona, klientki nie narzekaja a ja mogla rozszerzyc swoje kompetencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Akademie Techników Medycznych w Łodzi.Chodzisz do szkoły 3 razy w tygodniu.Zajęcia prowadzą spoko goście.Polecam super szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettabackca1987givdr
Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapytaj się po prostu w salonach, w których masaże są wykonywane, czy zadowala ich dyplom i certyfikat ukończenia takiego kursu. Będziesz miała informacje z pierwszej ręki. Co do tego miejsca w Łodzi to ja niestety nie znam. Znam Pro Activ z Warszawy gdzie organizują bardzo dobre kursy również masażu. Jasne http://isthat.info/m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam tam kurs ale przy obecnych wymogach to jak ktoś napisał bez technika ani rusz ssam dyplom Ci za dużo nie da, ja robiłam w łodz kurs masażu arabskiego ale przed tym musiałam skończyć licencjat aby móc pracować swobodnie w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumcia7
Taki dyplom to zależy od tego jaką szkołę lub kurs ukończyłaś, od tego zależy jaką ma wartość. Ja skończyłam kilka kursów masażu w Biostudio, bo już po pierwszym okazało się, że przyszli pracodawcy dobrze patrzą na papierek od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×