Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jujkaa

kurs maturalny

Polecane posty

Gość Jujkaa

Będę zdawała w maju 2015 tę nową maturę i mam problem z matmą i angielskim, znacie jakieś kursy maturalne w Poznaniu co mnie do tej nowej formy przygotują?Tylko nie jakieś drogie i żebym mogła płacić za dwa przedmioty bez polskiego bo z tym sobie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz w necie najlepiej przy uczelni jakiejś albo zainwestuj w korepetycje zawsze to indywidualna nauka z nauczycielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej mature i tak nie zdasz idź się napić a nie wydawać kasę na jakieś kursy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jujkaa
No ale takie kursy przy uczelniach są po pierwsze drogie bo niby to prestiż a po drugie w pakiecie z trzema przedmiotami maturalnymi obowiązkowymi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poszukaj takich gdzie nie płacisz za coś czego nie chcesz, może kurs w jakiejś szkole językowej a na matematykę weź sobie jakieś korepetycje, u mnie ten układ się sprawdził, bo chodziłam na kurs maturalny w speak up na angielski a korepetycje brałam od koleżanki mojej matematyczki, matura zdana, no ale to tego starego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jujkaa
Nie wiem chyba bym wolała już dwa przedmioty na kursach a w tym speak up mają jeszcze inne przedmioty maturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mają tam jest tylko język angielski i nie tylko kursy maturalne jest na przykład nauka języka angielskiego pod kątem zawodowym nawet moja Mama miała takie zajęcia które płacił pracodawca u nich, ale matmy nie mają, chociaż mogliby prowadzić np naukę matmy po angielsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jujkaa
Jakoś się z nimi skontaktuję bo widzę, że mają szkołę na Św. Marcina to mam dobry dojazd, jakieś promocje może mają to nie wyjdzie jakoś drogo a z tymi korkami może i jest to jakaś myśl pogadam z moją sorką we wrześniu to może mi kogoś poleci i od razu bardziej na mnie przychylnie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ja zawsze miałam problemy z językiem obcym. Jak macie podobnie to może przed maturą warto zobaczyć tu http://www.taniaksiazka.pl/t/repetytorium-maturalne/ Są tu nawet pomoce z płytkami CD. A swoją drogą ciekawe, czy jeszcze ktoś zdaje maturę z języka rosyjskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przygotowaniach do matury polecam repetytoria i ćwiczenia na arkuszach. Ja kupiłem ostatnio za 50% ceny repetytoria WSiP. Są dopracowane i zwarte, a w necie można ćwiczyć na ich stronie online. Fajny materiał powtórkowy. Był u nas w szkole ich przedstawiciel i dał nam wielorazowe kody na 50% rabat. Wystarczy wpisać: R980041 w sklepie internetowym wsip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej skuteczne kursy dopiero odbyłam w tej szkole www.cku1.edu.pl, w końcu też znalazłam taki z WOS’u który bardzo mnie interesował, dużo z nich wyniosłam, milo wspominam, mogę polecić przyszłym pokoleniom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×