Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kurs na wozek widlowy kobiety

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoeas taki kues robi badz zrobila i czy znalazla prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam, ale mój chlopak robił i jakaś babka też była na kursie. A z robotą każdemu jest cięzko, myśle jednak ze warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ja dostalam taka propozycje z pracy zeby zrobic kurs, niby zeby zmniejszyc ilosc pracownikow a wyszkolic grupe kobiet na kilku stanowiskach zeby byly wszechstronne do kilku prac. troche sie boje tego jakos nie widze kobiety na tym wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz trzeba sie przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego :) samochodami też jeżdża kobiety i dobrze, nawet ciągnikami, autobusami i ciężarówkami. Kobiety, o których pisałam raczej wzbudzały zazdrość u tych, które np. pakowały te meble :) podobno zarabiały więcej, a na zmęczone naprawdę nie wyglądały, więc myślę, ze to nie jest najgorsza praca i mogłabyś spróbować :) A ten kurs masz sama sfinansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, kurs finansuje polowa unia europejska a reszte firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to oznacza, że nic nie tracisz :) przecież jeśli nie będziesz umiała posługiwać się tym wózkiem nie zaliczą Ci kursu i nie skierują na siłę do tej pracy :) a może właśnie ci się spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jednak zrobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno się boisz, oczami wyobraźni widzisz siebie jadąca widłakiem i demolującą magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cos w tym stylu jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, napewno zdam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawo jazdy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pracą raczej nie ma problemu po takim kursie, przynajmniej z tego co słyszałam, ja kurs już zaliczyłam, jeszcze muszę zrobić badania psychologiczne w http://psychoco.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka8
Mam uprawnienia na wózek widłowy, a jestem kobietą. Nie wstydzę się tego- takie maszyny zawsze mnie interesowały. Jeżdżę wózkiem widłowym z napędem elektrycznym. Jestem tylko operatorem, serwisem zajmują się oni: http://www.ajax.krakow.pl/ Bycie kobietą nie przeszkadza w jeździe wózkiem widłowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że kobiety mogą robić, ja mam :D Pamiętajcie jednak że tutaj trzeba szczególnie dbac o bezpieczeństwo. Nie wsiadajcie na jakieś słabo jeżdżące graty. Ja jeżdżę fajną i sprawną Toyotką na solidnych oponach Prestige Tyres. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×