Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parkowana94

Kurtka parka, ma ktoś? proszę o rade ! ;)

Polecane posty

Gość parkowana94

rok temu kupiłam sobie słynną kurtkę Parke ;) Bardzo dobrze mi służyła przez okres jesień-zima :) Ostatnio wyciągnęłam ją z szafy i zauważyłam, że ma na sobie dziwne przebarwienia. Kurtka jest ciemno zielona. Butelkowa. Ma na sobie jakby lekkie jaśniejsze miejsca, albo ciemniejsze.. postanowilam ją wyprać, na metce bylo ze 30 stopni bez wirowania i nadal ma takie lekkie przebarwienia.. W dodatku puszek od kaptura się troche zniszczyl od tego prania, a nie dalo się go odpiąć .. wlasnie co do kaptura to jak o niego dbacie? spodziewalam sie po tej kurtce troszke wiecej bo dalam za nia ok. 230 zl.. Wasze parki Wam sluza? prosze o opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkowana
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam beżową zimową parkę i tym roku będę ją nosiła trzeci sezon, Piorę w płynie Perwoll do kolorów , program do delikatnych tkanin. Ma się dobrze, futerko też. Być może wyprałaś kurtkę w proszku i to on spowodował przebarwienia. Spróbuj teraz wyprać ja w samej wodzie , z dodatkowym płukaniem, może plamki znikną . Jeżeli przebarwienia będą nadal widoczne, narzuć na parkę ponczo albo futrzaną kamizelkę . Widziałam takie stylizacje , super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. ja fajną kurtkę widziałam na stronie allinside.pl. Sama kupuję na tej stronie i jestem ze swoich zakupów zadowolona, po pierwsze, że rzeczy z tej stronki są modne i fajnie zrobione, a po drugie cena jest bardzo niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×