Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kury domowe czyli małżeńskie prostytutki

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się czy prostutuowanie się z każdym facetem jest gorsze od małżeńskich prostytutek. Przecież i tak biznes robi się przez kasę i sponsoring. Chyba prostytutka to prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest gorsze. Kury domowe malo są wymagające, sypiaja z jednym żeby w razie czego miał kto pracować na dziecko. Większość związków to rozmaity stopień k******a. Tak naprawdę spotkać parę która się kocha to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę Weź się jedna z drugą rozpędź i walnijcie łbem w ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie źle:DNaprawdę powód do dumy macie małolaty,że zarabiacie na d***e:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co prawda zabolała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest logiczne, żyje się tylko z zarabiania tyłkiem. qrwa to qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dajecie d**y za bezpieczeństwo. A w myślach marzycie o krolewiczu z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale przyłączę się do opinii. Kobieta która jest utrzymanką to prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialalas jedna z druga , ze prostytutka nie pierze gaci klientowi, nie robi mu obiadkow, nie sprzata lazienki po klienicie I nie rodzi mu dzieci :D Nie kazda prostytutka pracuje zdalnie w domu.. raczej jest to niemozliwe:D zwlaszcza zdalnie:D No I nie kazda prostututka umie zlapac stalego klienya , ktory za kawalek du/py od czasu do czasu bedzie je utrzymywal do konca zycia:D Ech, dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez nie każda prostytutka ma zapewnione mieszkanie, jedzenie za free. :D domowa prostytutka ma takie udogodnienie. A to że sprząta...jak przesatnie to wyp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościsz?? Co cie obchodzi to jak ktos żyje? Obejrzyj sobie m jak milosc jak nie masz czym sie zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca życia ? Oj gimbusie, co ty wiesz o życiu? Jak żywiciel zdechnie to co wtedy zrobisz pasożycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda ma brak ambicji bycia kurą domową o aspiracjach czerpanych z ,,m jak miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy pasożyt będzie szukał kolejnego sponsora/ lub zdechnie z głodu pod mostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiś
Jestem mamą i żoną pracującą ale był czas kiedy nie pracowałam gdyż urodziłam dziecko i musiałam zostać w domu by poświęcić mu czas. Nie każdy ma babcię, ciocię, nianię i żłobek pod nosem a po za tym nie każdy CHCE zostawić 3-miesieczne dzieciątko i znikać na 8h z domu. Byłam z córką w domu 3 lata i w żadnym wypadku nie czuję się prostytutką, praca w domu w sensie zwykłych domowych obowiązków to bardzo ciężka i niedoceniana praca. Życzę Wam aby nigdy żadna z Was nie musiała sobie przypominać tych słów i czuć się jak prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie kobietki spokój,szkoda nerwów:D Temat dla zawodowych prostytutek,dla Nich to bułka z masłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca życia ? Oj gimbusie, co ty wiesz o życiu? Jak żywiciel zdechnie to co wtedy zrobisz pasożycie? xx Gimbusie ? Mam 44 lata :D dzieki ! Jak zywiciel zdechnie to zostaje po nim spadek , ale niekoniecznie dlugi:P A tak wogole nic nie musze, nie musze pracowac , mam inne dochody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka to zawod, a k/u/r/w/a to charakter. Ktos o takim charakterze nawet nie pracujac w "zawodzie" i bedac w zwiazku pozostanie tym czym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to właśnie piszemy o dochodach z prostytucji swoją drogą to jesteś rasowy pasożyt, stara baba , a lewe ręce i pusty łeb do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadek? Częst gęsto należy się kochankom męzulkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pochlebiasz mi 44 lata I byc prostytutka !:D Masz baardzo waskie horyzonty , skoro nie potrafisz sobie wyobrazic innych sposobow na dochody jak praca zarobkowa I prostytucja:D Gosciu z 14.14 dokadnie tak !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz dyskutować o horyzontach z gościem, którego tutaj nie ma? tak? wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli facet, który nie pracuje w związku małżeńskim, dba o dom i uprawia seks z pracującą żoną to męska prostytutka? tak dla ścisłości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja doopcia i mozesz z nia sobie robic co chcesz :-))) A KURY DOMOWE TO PRACOWNICE NA PELNYCH OBROTACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być naprawdę obleśną kurą domową skoro pochlebia ci to, że jesteś prostytutkom. Znam wartościowe kobiety ok 50 lat, dlaktórych byłaby to obelga ze względu na intelekt jak rownież wygląd i klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutkom ? A co to ? Aaa ujawnily sie twoje horyzonty:D I tak nie zrozumiesz, ze nie wszyscy musza tyrac jak mroweczki :) Wiesz, niektorym kasa wplywa na konto z dobrze zainwestowanych pieniedzy I moga robic to co lubia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakies prowo, i do tego gimbazy. Nie wierzè, ze dorosła osoba, o jakichkolwiek przestrzeniach mentalnych, mogła załozyc taki top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteryjna elyta byznesowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie do towarzystwa sa niezalezne cielesnie :))) mezatki maja swojego Pana i Wladce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×