Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już szczęśliwa

Kwas hialuronowy miałam powikłania!

Polecane posty

Gość już szczęśliwa

Miałam rok temu robione wypełnienia kwasem hialuronowym. Powstały jakieś grudy, które nierówno się układały a po jednej stronie miałam twarz jakbym wpadła w stado os. Słyszałam o rozpuszczaniu kwasu, ale pani która mi to robiła powiedziała, że u nic nie trzeba zabieg jest wykonany bardzo dobrze. Nie będę przytaczać nazwiska , ale najnormalniej w świecie mnie spławiła. Miałam pecha i dziś wiem, że to lekarz ma robić takie zabiegi a ja trafiłam jak się okazało na kosmetyczkę. Poszłam z niewiedzy i nawet nie wiedziałam, że taka nie może tego robić. A ona jeszcze botoksem się bawi! Przeszłam przez Internet szukając odpowiedzi co się z moją twarzą dzieje a na domiar złego co jakiś czas czułam wstając rano jakbym puchła z jednej strony w okolicy policzka. Trwało to kilka dni i przechodziło. Po 4 miesiącach pojawiły się grudy zwłaszcza po jednej stronie pod oczodołem. Znalazłam post na facebooku dziewczyny zrobionej jak ja w balona. Miała gorzej z twarzą niż ja. Dała mi namiary na dr Wojciecha Maruszę. On pomaga pacjentkom z powikłaniami. Jechałam z Krakowa do Warszawy tak troszkę bez nadziei, bo już byłam u jednego tutaj i mi powiedział, że muszę czekać z rok zanim mi to zejdzie. Twarz miałam z gulą pod okiem :( Doktorek w Wawie wyjaśnił co jest przyczyną i rozpuścił w parę minut ten kwas hialuronowy. Nie zapytał nawet kto mnie tak urządził. Sama mu powiedziałam, że byłam u kosmetyczki a on się tylko uśmiechnął i powiedział, że nie będzie komentować. Dla mnie ważne, że moja buzia wygląda już normalnie! Uważajcie u kogo robicie zabiegi i na pewno nie u kosmetyczki, bo ta nawet nie wie co później ma zrobić, nie może przepisać recepty BO NIE JEST LEKARZEM. Teraz jestem mądra, ale ile to kosztowało mnie stresu na patrzenie na zniekształconą twarz w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranny Skowronek
Wow to nieźle. Nie wiedziałam, że mogą kosmetyczki coś takiego robić. Trzeba myśleć jak się chcesz poddać jakimś zabiegom. Czytałam o dziewczynach, które mają problemy po źle podanych substancjach. Fajnie, że jest jakiś lekarz, który wie jak to usunąć. Ja słyszałam, że trzeba odczekać że samo zniknie. A jak rozpoznać czy jest powikłanie? Tego lekarza to ja znam, widziałam go w TV . Super, że wszystko już u Ciebie ok. Czy ten zabieg rozpuszczania kwasu hial. bolał??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już szczęśliwa
Poranny Skowronek Nie nic a nic nie bolało. Również się tego obawiałam. Bardziej stracha miałam przed gorszym efektem. Doktor nie dość że przystojniak to ma sporo wiedzy i potrafi uspokoić. Połączenie dla mnie idealne. Babeczki spotkane w poczekalni są po prostu reklamą. Dlatego nie chcę reklamować. Chodzi o to by jak któraś z Was nie daj Boże będzie potrzebować pomocy z powikłaniami w takich zabiegach to jak wpisze w google powikłania w medycynie estetycznej niech szybciej niż ja trafi na nazwisko dr Maruszy. Ja już przypłaciłam stresem, płaczem w poduszkę a nawet zerwałam nieźle pokłóciłam z koleżanką przez którą trafiłam do tej kosmetyczki. Lekarz ma to wykonać a nie kosmetyczka od paznokci, która nawet nie wie na jaką głębokość ma wbić igłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranny Skowronek
Dziękuję za odpowiedź. Przyznam się że szukam lekarza na wypełnianie kwasem. Napaliłam się na zabieg, ale po przeczytaniu tego że mogą być powikłania spasowałam troszkę. Bardziej z głową muszę do tego podejść. Nie chcę później jak Ty mieć problemy. Dzięki za namiary. Czytałam wczoraj opinie i byłam na stronce tego lekarza. Parę prac widziałam i napisałam e-maila, bo troszkę się wstydzę takiego kontaktu telefonicznego. Czekam na odp. i dam znać na kiedy będę miała wizytę i co będzie u mnie robione. Pytałam czy boli to usuwanie kw. hialuronowego, bo panicznie boją się igieł. Silniejsze jest jednak to bym miała ładniejszą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka nieznajoma
O fajny temat , ja również jestem ofiarą amatora lekarza. Po botoxie miałam ,,opuszczona powieką,, tak mi górna dziwnie wisiała. Teraz szukam specjalisty na stałe , bo jestem fanka botoxu. Nawet przejade pół Polski niż pójdę do najblizszego lekarza amatora. Już szczęsliwa a ty byłaś raz u dr. Maruszy czy więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się już szczęśliwa
nie pokazuje na tym wątku , a szkoda bo mam parę pytań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie przesadzaj
z krakowa do warszawy jest blisko. 2,55 intercity. A po drugie wiadomo ze taki zabieg ma wykonywac lekarz. czlowiek ktory zna szczeke. Czyli np chirurg lub dentysta. Skad ty wzielas kosmetyczke, no litosci.Pewnie sie skusilas bo niwiele kosztowalo, u profesjonalistow taki zabieg minimum 600zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia K.
Cześć współtowarzyszki niedoli lub ofiary złego kwasu hialuronowego i niedoświadczonego lekarza (-:). ja też musiałam na własnej skórze przekonać się i niska cena skusiła mnie do pójścia tak gdzie poddałam się zabiegowi kwasem i z którego wyszłam jak straszydło i bez rozpuszczania się nie obyło. Teraz jestem mądrzejsza i o kwasie wiem bardzo wiele, a już na pewno gdzie go w Warszawie wykonać i jakie kwasy hialuronowe wybrać według naszej opinii czyli opinii kobiet z różnych portali kobiecych bo "obczytałam" niemal wszystkie (-:). jak nei jesteście z w-wy to szukajcie sprawdzonego i polecanego na forach lekarza, który stosuje kwasy Revanesse - są genialne, naturalne a nie karykaturalne i nie czuje się je w skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa UK
Ja rowniez szukalam dobrego lekarza, jestem bardzo wymagajaca. Jedynie doktor Wojciech Marusza w Polsce spelnia moje wymagania. Dr Marusza jest kompletenty i delikatny. Juz pierwsza wizyta mi to uswiadomila. Na wszystkie moje pytania odpowiedzial bardzo szczegolowo, usmiechal sie . Bardzo mily i dobry lekarz, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja mam tez powikłania , w chwili obecnej mam ból, pieczenie i odrętwienie nad górna wargą tzw. zmarszczki palacza. Miałam podany kwas hialuronowy 7 m-cy temu i dopiero teraz mam dolegliwości. Poszukuję dobrego lekarza na usunięcie tego świństwa. Przestrzegam Wszystkich- patrzcie co podpisujecie u lekarza, ogladajcie ampułki i dobrze obserwujcie czy macie to podane, co zamierzałyście, ponieważ moją czujność uśpiła lekarka, która za pierwszym razem podała moim zdaniem jeden z lepszych kwasów hialuro- nowych, niestety nastepnym razem wyraziłam zgodę pisęmną na coś, czego tym razem nie przeczytałam, a był to preparat,który ma badania na wyniki działania do 5 m-cy, było to zupełnie coś innego, a dowiedziałam się o tym dopiero jak zaczęły się dolegliwości bólowe i zaczęłam być dociekliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja mam tez powikłania , w chwili obecnej mam ból, pieczenie i odrętwienie nad górna wargą tzw. zmarszczki palacza. Miałam podany kwas hialuronowy 7 m-cy temu i dopiero teraz mam dolegliwości. Poszukuję dobrego lekarza na usunięcie tego świństwa. Przestrzegam Wszystkich- patrzcie co podpisujecie u lekarza, ogladajcie ampułki i dobrze obserwujcie czy macie to podane, co zamierzałyście, ponieważ moją czujność uśpiła lekarka, która za pierwszym razem podała moim zdaniem jeden z lepszych kwasów hialuro- nowych, niestety nastepnym razem wyraziłam zgodę pisęmną na coś, czego tym razem nie przeczytałam, a był to preparat,który ma badania na wyniki działania do 5 m-cy, było to zupełnie coś innego, a dowiedziałam się o tym dopiero jak zaczęły się dolegliwości bólowe i zaczęłam być dociekliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja mam tez powikłania , w chwili obecnej mam ból, pieczenie i odrętwienie nad górna wargą tzw. zmarszczki palacza. Miałam podany kwas hialuronowy 7 m-cy temu i dopiero teraz mam dolegliwości. Poszukuję dobrego lekarza na usunięcie tego świństwa. Przestrzegam Wszystkich- patrzcie co podpisujecie u lekarza, ogladajcie ampułki i dobrze obserwujcie czy macie to podane, co zamierzałyście, ponieważ moją czujność uśpiła lekarka, która za pierwszym razem podała moim zdaniem jeden z lepszych kwasów hialuro- nowych, niestety nastepnym razem wyraziłam zgodę pisęmną na coś, czego tym razem nie przeczytałam, a był to preparat,który ma badania na wyniki działania do 5 m-cy, było to zupełnie coś innego, a dowiedziałam się o tym dopiero jak zaczęły się dolegliwości bólowe i zaczęłam być dociekliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! POSZUKUJE KOBIET OSZPECONYCH PRZEZ dr Wojciecha Marusze!!! Zostalam OSZPECONA przez tego lekarza!!! Sprawe oddaje do Sadu. Prosze o wpisy z emailem odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie pacjentek oszpeconych przez dra Maruszę - mam pytanie - czy doktor względnił wam darmową poprawkę w ramach reklamacji? Niestety mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoko 1
Omijac z daleka dr Marusze. Wyciagnie od was wszystkie pieniadze. Mialam powiklania po jego zabiegach. Nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny chciałabym skontaktowac się z dziewczyną ktora była Oszpecona przez MARUSZEGO , czy jesteś jeszcze zinteresowana kontaktem z osobą pokrzywdzoną !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.12.13 [zgłoś do usunięcia] naomiclark haha.. oj jakie wasze życie musi być nudne ;D G** a nie szukam mieszkania. Robię reportaż o dzisiejszym społeczeństwie, a dokładnie "Czy to tylko zwykła tępota? Czy człowiek się z tym rodzi? Czy można od tego uciec?" Miałam się rozpisać na min. 30stron, ale chyba wystarczy jeśli napiszę TAK! przy czym wskażę ............................................................ ......................................................... Zeby pisać reportaż o społeczeństwie to samemu trzeba sprostać przynajmniej standartom .Ty w swoich wpisach używasz terminologii bazarowej ,ubliżąjąc komentrującym, myśle ze swoim """reportażu""" nie omieszkasz ując słów jakimi posługiwałas w stosunku do ludzi się czerpiąc wiedzęusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif chamskie i prostackie okreslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam Te posty i całkowicie się zgadzam z koleżankami to baran i prostak !!!!! Znam lekarzy medycyny estetycznej i nie wypowiadają sie dobrze na temat Maruszego !!!!! Ludzi w jego Lekarium zero nadrabia filmikami w necie ! Nikt z branży nie bierze go powarznie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto kogo dzis bierze powaznie???taki wesoły mamy teraz swiat :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marusz wiem ze w wieku starczym nie mozna spac to siedzisz na necie i wypisujesz gupoty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
etam wiesz,niczego nie wiesz włąsnie bo piszesz bzdury jak mało który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia555asia
Drodzy koledzy po fachu - nie polecam jako trenera do szkoleń z medycyny estetycznej , niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt nikogo siła nie zaciaga na takie zabiegi,wiec do kogo macie pretensje??chcecie dac zarobić człowiekowi to on chetnie z tego korzysta i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola 99
No tak , ale nie jest tak jak byc powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrusiu uspokój się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coście sie tak uwzieli na dr. Maruszę. Czy na serio jest taki, jak piszecie ??? Czy to tylko może zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na kwas hialuronowy, bezpieczny jest tylko taki, który jest na rynku od wielu, wielu lat. PRZESTRZEGAJCIE TEJ ZASADY !!!!! Cała reszta nowinek to bardzo często wielkie problemy i kłopoty na baaaaaarrdzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M 11
Witam., Po powikłaniu, które jeszcze się nie skończyło pomógł mi dr. Marusza. Myślę, że jeszcze jedna lub dwie wizyty i mój problem się skończy. Jeśli macie powikłania, doktor napewno Wam pomoże. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BĄDŻCIE CZUJNE, patrzcie , co podpisujecie czytajcie dwa razy, a jak czegoś nie rozumiecie, to pytajcie zanim podpiszecie na co wyrażacie zgodę. Niestety jest tyle preparatów chinskich i europejskich na polskim rynku........ Wiele osób zajmujących się med. estetyczną jest zauroczona kryształowymi żyrandolami podczas szkoleń , że chyba pustka powstaje w ich głowach i aplikuja te świństwa w czyjąś twarz, wierząc, że ten preparat jest np. " super wyjątkowo miękki" i hulaj dusza, piekła nie ma, ale ONO JEST i kazdy sam odpowie, za swoje czyny, które powodują piekło na ziemi dla tych, którzy są ofiarami swoich pseudo - lekarzy i tych testowanych świństw. Każdy, kto wstrzykuje wypełniacze bez badań klinicznych i robi to świadomie i z premedytacją, wstrzykując na dwie strony twarzy różne wypełniacze ten dokonuje czynu niedozwolonego moralnie i całe jego życie będzie udręką, choćby miał miliony milionów . tak mi dopomóż Panie Boże. Niech będą bogaci wszyscy, ale nie kosztem cudzego cierpienia !!!! Światły umysł i moralność zachowajcie , bo firma produkująca te preparaty zarabia miliony na waszej - chyba głupocie, bo jak inaczej to nazwać. Nie wszyscy lekarze na to poszli, nie wszyscy. TYLKO SZCZURY SA SZCZĘŚLIWE, BO ICH TO JUŻ NIE DOTYCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×