Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjasc1234

Kwas hialuronowy, opinie.

Polecane posty

Gość Alicjasc1234

Cześc dziewczyny, może jesteście w stanie mi POMÓC . Jakis czas temu powiekszyąłm sobie delikatnie usta kwasem, lekarka wstrzykneła mi resztę kwasu w miejsce bruzd nosowo-wargowych,ktorych nie miałam.Zapewniała,że to mi nie zaszkodzi a lepiej skora bedzie wyglądała,nawilży,dlatego się zgodziłam. Zrobiły mi się wybrzuszenia w tych miejsach,takie linie .Od mniej więcej skrzydełek nosa do kącikow ust.Wygląda to brzydko, duzo gorzej.Byłam u niej po zabiegu.Powiedziała,że nadmiar się wchłonie niebawem.Tetraz nieco wchłonął się kwas ale wydaje mi się,że u skrzydełek nosa powstały dziwne wgłębienia, jakby większe niz miałam,takie zapadniecie twarzy. Jakby owal się zmieniał. Czy jest to możliwe?tAK ŻAŁUJE TEGO ZAMIAST POLEPSZYC POGORSZYŁAM SOBIE.CHCIAŁAM ZAZNACZYĆ,ŻE MAM DOPIERO 24LATA Czy niepotzrebnie wstrzyknięty KWAS możę zaszkodzić?Może ,ktoraś z was miała jakieś doświadczenia z kwasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venethi
ubytki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venethi
jesteście glupimi plastikowymi lalami ,miedzy nogi tez sobie zacznijcie wstrzykiwać żeby mieć większe wary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgbnbnbn
mylse venethi ze lepiej jakby se wstrzyknely w glowe moze mozg by mialy wiekszy a za tym i rozum ;'-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza64
dziewczyny a ile to kosztuje? Autorko wydaje mi się że to Ci sie wchonie po jakimś czasie,poszłas do złego specjalisty ale nie ma co panikować,wszystko wróci do stanu pierwotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak jest
A wogóle sa dobrzy specjaliści róza64,czy tylko zbijajacy kase podszywacze???wszystko wokół pieniedzy sie kreci a nie zyby Ci pomóc,to jak bedzie sz wygladac nikogo nie obchodzi,ale zapłącic trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffffffffffffffffffffffffffff
podaj babe o odszkodowanie!! kto to widzial 24 latce wstrzykiwac w bruzdy ktorych nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venethi
tgbnbnbn własnie juz pisałam żeby sobie braki w mózgu czymś wypełniły o ile ten mózg jeszcze maja,jeśli tak dalej pójdzie ten świat będzie pełen silikonowych lal którym nic innego w głowie jak tylko faceci i obciąganie i techno party!! OJ zal mi was wy wszystkie puste laski i puści faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Pierwsza wizyta 400 zł + 100 witaminy w ampułkach 2 następne po 300 zł ,czoło 800 zł a bruzdy i policzki 900 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To...
To nie puste laski tylko kobiety, które mają poczucie estetyki, zadbane i eleganckie, a nie otyłe, zakompleksione, zaniedbane, ubrane na czarno sieroty chowające się pod czernią, które są tak zaniedbane, że nic nie jest im w stanie już pomóc i piszą takie bzdury z zazdrości. Kobieta bez względu na wiek ma być zawsze piękna i wyglądać dobrze. Starość niestety nie jest w modzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
To...,he he "starość nie jest w modzie"dobre sobie:)starośc to nie kwestia mody tylko upływu lat i degradacji organizmu,i czy tego chcesz czy nie zmierzasz w kierunku śmierci,od samego urodzenia:)ale powiedziałaś:)Jesteś marzycielką,czy nie myslisz realnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do "I tak"
To jest jasne, że każdy na tej ziemi kiedyś umrze, ale można starzeć się ładnie pomagając urodzie, prawidłowo odżywiać się, a nie jak większość kobiet, które straszą swym wyglądem na ulicy, ale nic ze sobą nie zrobią tylko płaczą po kątach. Każda z nas takie zna. A dlaczego ? bo są leniwe, bo się nie chce, bo lepiej wskoczyć pod kocyk i nażreć się zamiast pójść gdzieś poćwiczyć. A póżniej wściekła zazdrość. Przecież nawet w kościele ksiądz mówi, że kobieta powinna być ozdobą domu-sama to słyszałam, ale nasz wybór i co za tym idzie nasz komfort życia należy wyłącznie od nas "Twoje życie w twoich rękach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,8765456
A nie lepiej dbać o siebie innymi metodami ,i miec w sobie trochę naturalnej urody a nie wstrzykkiwac sobie jakieś gówno ?? dla mnie wiekszosc tych zabiegów jest nie potrzebna ,dbam o siebie i nie potrzebuje sobie niczego powiekszac czy pomniejszac ,to wbrew naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I właśnie..
I oto chodzi abyśmy różniły się, bo inaczej życie byłoby zbyt szare. Muszą być i te piękne chwytające się wszystkiego i te szare myszki starzejące się z godnością. Każdy ma prawo wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to ,że nie umiem starzeć się z godnością. Chętnie schowałabym się na ten okres życia, ale muszę pracować ( chyba do upadłego), bo nawet ustawą wydłużono okres pracy. A to oznacza co, aby utrzymać pracę nie mogę odstraszać otoczenia wyglądem starzejącej się kobiety. Na luksus ukrycia się przed światem nie stać mnie, a więc pozostaje konieczność utrzymania się na burcie. Jak się radować nie wiem, z godnością starzenia nie ma tu nic do rzeczy Godne starzenie to luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara199
A co to jest niby starzenie sie z godnoscia? Trzeba przeciez utrzymywac sie w jak najlepszej formie jak dlugo sie tylko da -skore rowniez. No chyba ze ktos uwaza ze naturalne siwe wlosy sa piekne, naturalne psujące sie zeby sa piekne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest kwestia gustu,jednemu podoba sie córka innemu teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to chore.Za młoda dziewczyna na takie zabiegi,50+ to rozumiem.Są kobiety i są plastikowe lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To młodość należy utrzymywać, anie starość. Po 50-tce bez wcześniejszych wspomagaczy, to tylko skalpel! Zazdrość szarych myszek i tych które nie mają lustra w domu zawsze była i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi102
witam pomijając te wszystkie szlachetne wątki , bardzo proszę o jakieś konkretne info na temat kwasu hialuronowego , mnie bardzo interesuje poprawienie owalu twarzy , gdzie w trójmieście najlepiej i za jaką cenę , będę bardzo wdzięczna za każdą dojrzałą i normalną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliaro
@gabi102 - przebywam najwiecej w trojmiescie i Warszawie, i sama robilam zabieg. I powiekszanie ust i bruzde nosowo - wargową. Musze przyznac, ze lepszej kliniki niz Time Clinic w Warszawie nigdzie nie znalazlam. Szukalam tez w Trojmiescie ale nic nie znalazlam.... stolica jednak cos w sobie ma ;) Z samego zabiegu jestem mega zadowolona! Skora pieknie nawilzona, bruzda plytsza, usta tak pelne jak kiedys ;) Obsluga tez cudowna, przemili ludzie. Jak najbardziej polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meliaro, wypełniłas bruzdy, a masz nawilżoną skorę? Komu te bajki wciskasz? Wiadomo, że wypełniacze nie zastąpią zabiegów pielęgnacyjnych i oprócz nich trzeba robic zabiegi nawilzające, odmładzające itp na całej twarzy. Najgorsze co moze być to wstrzyknąć sobie botox lub wypełniacze a dalej chodzić z zażuloną cerą, szarą, matowa albo z pryszczami i przebarwieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszą mnie ci tępi ludzie, którzy krytykują nowoczesne zabiegi, czasy mamy inne, i należy korzystać z nowoczesnych metod, buraki i zacofane katoliczki to krytykują bo są brzydkie lub ich nie stać na zabiegi kwasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie super się sprawdziło ja widze różnicę, ale jest tak..delikatnie fakt, kosztuje sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafffne
Ja sobie wstrzyknęłam kwas hialuronowy, bo chciałam się pozbyć pajączków wokół oczu. Efekt bardzo fajny, jestem zadowolona. Zabieg robiłam w Osteomedzie (Krk). Skóra zdecydowanie wygładzona, wygląda świeżo, czuje że młodnieje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie." "Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie zabieg kwasem hialuronowym w ArtClinique w ubiegłym roku. Właściwie to jeszcze do dzisiaj utrzymują się efekty. Ale powoli zastanawiam się nad powtórzeniem zabiegu. Waham się tylko czy nie zrobić zamiast tego zabiegu nićmi pdo. Słyszałam że można uzyskać lepsze wizualnie i równie długotrwałe rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg kwasem hialuronowym w bruzdy nosowo-wargowe u dr Karasiuka w Lublinie. Doktor przyjmuje w Medical Hair & Esthetic . 5 września można skorzystać z bezpłatnej konsultacji i wykonać zabieg z rabatem 50%. Efekt po kwasie utrzymuje mi się już 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_nikt89
osobiście z kwasem hialuronowym w czystej postaci nie miałam doczynienia ale używam curiosn, który ma go w składzie i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie daje ten żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×