Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

dziewczyny czy któraś wstrzyknęła sobie ten kwas jako wypełniacz zmarszczek pod oczy? podzielcie sie opiniami proszę ! Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy na zmarszczke pod broda(dosłownie parę dni temu).Musze przyznać ,że efekt jest.Lekarz zapewnia mnie ,że bedzie od 9-do 12 miesiecy.Po tym okresie na pewno sobie zrobie.jesli hodzi o zmarszczki pod oczy to lekarz mowił,ze raczej botoks.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy dobrym preparacie efekt może się utrzymywać 18 miesięcy! Koleżanka korygowała linię ust Juvederm i nie dość, że efekt jest trwały, to naturalnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próżka
W piątek robiłam buzię kwasem juwederm. Efekt - bo zupa była za słona. No marnie wyglądam. Oczywiście w gabinecie nie uprzedzono mnie, że tak będzie. Martwię się, bo nie wiem czy coś lekarka sknociła czy tak po prostu jest. kasa duża ale obecne zmartwienie to dopiero dół....Coś na pocieszenie - proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona 30-stka
a mnie interesuje tzw. lwia zmarszczka chyba tak to się nazywa, chodzi mi o czoło a dokładnie miejsce między brwiami, tak już mam że od pewnego czasu zrobiły mi się 2 zmarszczki między brwiami...wyglądam groźnie jakby ciągle wkurzona :P :P co na to??? nie znam się na tych botoksach itp ale wiem że można to skorygować...miał ktoś podobny defekt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u kogo robiłaś zabieg?? na dobrą sprawę sam preparat nei powinien dać takich efektów więc to pewnie kwestia techniczna zabiegu...najlepiej zapisać się na kontrolę do tej pani/pana powinna cię przyjąć bez problemu! mam pytanie co bierzecie pod uwagę wybierając kwas?? długość utrzymującego się efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżka
Pozdrawiam HOSTESS, dwa lata temu zrobiłam botox. Ponieważ mam nadzwyczajnie ' silną' mimikę pewnie nie trzymał moich zmarszczuch. Teraz już bardzo zdesperowana zdecydowałam się na juvederm ultra 2 i 4 bo miał zdziałać cuda i to na ca 12 m-cy. Robiłam to w Łodzi w DERMEDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki próżka :) a jak dzisiaj trochę lepiej?? rozumiem że dostałaś 2 i 4 na raz ale w różne miejsca tak?? a mogę spytać w które partie twarzy miałaś wstrzyknięty kwas ?? głowa do góry kochana będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżka
witaj, hostess jak miło, dzięki. Jest dzisiaj rzeczywiście trochę lepiej. Pokazałam się w Dermedzie. no, nie powiem, zrobilam wrażenie. Kupilam arcelan i już posmarowalam te wybroczyny/jak po zderzeniu z czolgiem, bez przesady/Robilam bruzdy nosowe, zmarszczki palacza no i lwie. Acha i jeszcze kurze łapki. Uff. Trudno mówić o efekcie. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżka
hallo, hostess a Ty masz jakieś plany na poprawę samopoczucia. Napisz coś o sobie-proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniek2009
Cześć dziewczyny , polecam na wszelkie zmarszczki zabiegi falami radiowymi.Robiam ten zabieg w Doris Dorin w Krakowie a teraz jest promocja wiec warto spróbować. Jestem wyprasowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próżka
Fale radiowe, no ha, znaczy ultradźwięki czy jakieś inne nowe licho. Proszę, więcej , bo w wielkiej desperacji jestem. PozdrowiAM cIĘ NiuNIEK.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próżka
Halo Niuniek 2009 cieszę się Twoją wyprasowaną radością. Opowiedz o tym więcej-proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie! Dla 2000 użytkownika cenna nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próżka to ciesze się że poszłaś do lekarza i sama zobaczysz będzie dobrze :) ja się zastanawiam nad wypełnieniem doliny łez przede wszystkim ale może lekarz poleci mi coś jeszcze :) stąd moje moje pytanie jaki produkt wybrałyście. ja myślę że jestem już zdecydowana na Juvederm bo czytałam o nim dużo i ma najdłuższe efekty i jest plastyczny a sama wiesz doskonale że oko to bardzo delikatne miejsce i nie chciałabym go sobie zepsuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próżka
Trzymam kciuki za Twoje powodzenie Hostess. Napisz-proszę gdzie i u kogo chcesz to zrobić. Myślę, że powinnaś jedynie- wziąć pod uwgę czas rekonwalescencji, wiesz jakieś zasinienia. ..Ja jestem zdruzgotana, że mnie nie uprzedzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Próżka napiszę na pewno :) masz rację będę pamiętała o ewentualnych siniaczkach chociaż przyznam że to bardzo rzadkie po wypełnianiu kwasem, widocznie masz bardzo delikatną skórę :) ale najważniejsze że buzia dochodzi do siebie i będziesz sie mogła teraz cieszyć ładnym efektem końcowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próżka
WŁaśnie minęła siódma doba, matko, to jakiś nieprawdopodobny koszmar. Moja buzia nadal wygląda jakbym miała czarną ospę. Plamy mają wielkość dziesięcio -groszówek., a jedna, ta ulubiona , to niemniej niż 2 piątki razem razem wzięte. Do tego pozostałe zasinienia razlały się w piękne żóte rzeczki. Czy którejś z Was przytrafiło się coś podobnego ???? Wątpię również, że jak to minie, jak minie , zobaczę ten rzekomy, natychmiastowy efekt. Póki co nie namawiam i na pewno nie polecam. Nie mam bladego pojęcia co u licha nie zadziałało. Może ktoś wie??? Pozdrawiam, zwłaszcza hostess.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próżka głowa do góry :) najważniejsze że masz wszystko pod kontrolą lekarza, który mam nadzieję zrobił coś więcej niż tylko krótkie: "należy czekać" wybierasz się do niego jeszcze na kontrolę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próżka
Wi taj Hostess, ale zrobiło się miło. Z utęsknieniem czekałam na jakiś odzew a na Twój głos w szczególności . Ta Pani doktor t o osoba bardzo sympatyczna i chyba szczerze się zmartwiła moim wyglądem. Nestety nic ponadto . Jestem w skrajnym stresie. Jutro , przede mną to kolejne ważne , rodzinne spotkanie. Głupio się czuję. to takie osobiste i dość krępujące "wypełniać się". Miałam nadzieję, że uda się to przeprowadzić w pełnej dyskrecji. No cóż, trudno. Hostess, a Ty, czy też bedziesz chciała zrobić to w tajemnicy czy raczej nie masz z tym żadnego problemu? Ciekawe jak inne kobiety do tego podchodzą? W dalszym ciągu proszę o kontakt z osobami, którym przytrafiła się podobna historia. Bardzo proszę napiszcie o wypełnieniach juvedermem ich następstwach i późniejszych efektach. Ciekawa jestem jak długo tak naprawdę "to trzyma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próżka
Wi taj Hostess, ale zrobiło się miło. Z utęsknieniem czekałam na jakiś odzew a na Twój głos w szczególności . Ta Pani doktor t o osoba bardzo sympatyczna i chyba szczerze się zmartwiła moim wyglądem. Nestety nic ponadto . Jestem w skrajnym stresie. Jutro , przede mną to kolejne ważne , rodzinne spotkanie. Głupio się czuję. to takie osobiste i dość krępujące "wypełniać się". Miałam nadzieję, że uda się to przeprowadzić w pełnej dyskrecji. No cóż, trudno. Hostess, a Ty, czy też bedziesz chciała zrobić to w tajemnicy czy raczej nie masz z tym żadnego problemu? Ciekawe jak inne kobiety do tego podchodzą? W dalszym ciągu proszę o kontakt z osobami, którym przytrafiła się podobna historia. Bardzo proszę napiszcie o wypełnieniach juvedermem ich następstwach i późniejszych efektach. Ciekawa jestem jak długo tak naprawdę "to trzyma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za spotkanie, domyślam się, że to może być krępujące masz rację to niestety jest nadal temat tabu u nas i przyznam się że nie wiem czy powiedziałabym wszystkim o zabiegu tym bardziej że jest tak mało inwazyjny. mój chłopak wie że będę robić sobie oczka juvedermem i moja przyjaciółka, ale wiesz myślę że jak ktoś spyta skąd taki efekt to powiem że robiłam sobie kwas hialuronowy bo uważam że to żadem wstyd - to znak że dbam o siebie i nie uważam że należy się z tym chować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próżka
Hostess-dzięki piękne. Po kunsztownym makijażu prawie było dobrze. Zapytana, jednak nałgałam. Cieszę się, że Ty masz takie zdrowe podejście. Muszę nad tym popracować. Fajnie się z Tobą gada. Pozdrawiam. Aha moja twarz zaczyna mi się podobać. Widzę jednak, że zabieg nie poszedł jak należy . Bardzo możliwe, ze to jeszcze się zmienia i dlatego mam wypełnienie n.p. tylko w kawałku zmarszczki. Uważam, że bardzo ważne są sprawdzone umiejętności lekarza. Hostess a Ty gdzie chcesz to zrobić? Masz KOGOŚ POLECONEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki hostess :) ty też możesz mieć takie podejście to kwestia przełamania bariery jeśli czujesz że lepiej się poczujesz jak powiesz znajomym to polecam ale tylko jesli sama tego chcesz :) ciesze się że z Twoją buzią już lepiej mam nadzieję że zmarszczki się wyrównają i zgadzam się z Tobą doświadczenie lekarza jest bardzo ważne dlatego warto szukać renomowanych gabinetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniek2009
Moje drogie, otóz jako osoba wyprasowana śmiało donosze o szczególach zabiegu falami radiowymi. Nie sa to ultradźwięki a oddziaływane ciepłem na włokna kolagenowe , które podgrzane do pewnej temperatury zaczynają się skracac i zmieniac swoje położenie ( sorry , ale tłumaczę tak jak umiem). Sam zabieg jest bardzo przyjemny - kosmetyczka jeżdzi głoica po twarzy a Ty odczuwasz jedynie przyjemne usypiające nieco ciepło. Efekty w doris dorin zobaczyłam już po pierwszym zabiegu - czoło mi się wyprasowało jak po botoksie! , ale faktyczie pełen rezutat będzie po trzech , sześciu miesiącach i utrzyma się .....sześć lat!!!!! Obecnie zrobiłam już czwarty zabieg i widzę , ze jstem młodsza. Jest to stosunkowo nowa metoda - w niektórych miastach jeszcze bardzo droga , ale w KRK , gdzie tego typu urządzeń jest wiecej zabieg kosztuje ok 300-400 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniek2009
Zapomniałam dodać, że obecnie będzie przedłuzona promocja na fale w Doris Dorin , bo babki oszalały . W pakiecie dostaje sie cenę 270 za zabieg + 1 zabieg gratis a do tego opalanie SUN SUN po kazdym zabiegu gratis. SUN SUN to temat na odzielnego posta - opalanie w sprayu - nowość na rynku. Pozdrawiam !Spróbujcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość land
Witam, zapraszam na zabiegi do gabinetu w warszawie : www.kosmetyczka.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×