Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pryszczekk

kwasy u kosmetyczki

Polecane posty

Gość pryszczekk

Kto mial robione kwasy u kosmetyczji prosze o pomoc :) . Wczoraj mialam robiony pierwszy zabieg . Dzisiaj wygladam fatalnie mam pełno takich czerwonych wypalonych plam wygladam jakby mnie przypalono papierosem :( czy to normalne jak dlugo bede to miala . jak bym wiedziala ze tak bedzie nigdy bym sie nie zdecydowala . I jeszcze musze chodzic do pracy - a pracuje w sklepie . jestem zalamana :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żartuj
Myślałaś, że po kwasach będziesz miała buzię jak pupa niemowlaka? :O Kup sobie jakiś krem odżywczy typu Alantan, a na taką pogodę jak dziś - krem ochronny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczekk
Wiedzialam ze bede czerwona ,ale nie ze bede miec takie blizny . Za dwa tygodnie mam kolejny zabieg czy tak samo bede wyglac czy lepiej skoro za pierwszym razem podobno wypalilo mi te pryszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja nier chodze do kosm
etyczki tylko pod kontrola dermatologa stosuje atrederm - jest doskonaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnike
naprawdę,i co teraz zrobisz? bardzo ci wspólczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczekk
Bede czekac az mi sie to zagoi tylko nikt mi nie odpowiedzial czy po nastepnym zabiegu tez tak bede wygladac:( tak sobie mysle ze chyba juz wiecej nie pojde . Kurcze wszyscy sie na mnie patrza jeszcze mam tyle tapety nalozonej ze wygldam jak Michael Jackson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczekk
dermatolog kazala mi isc na kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żartuj
Ty na to nakładasz makijaż????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żartuj
Mogłaś wcześniej poczytać o tym i w ogóle nie robić tego zabiegu. Takie zabiegi maja sens gdy są robione seriami. Jeden nic ci nie da, wyzuciłaś tylko pieniądze w błoto. Teraz masz cieńszą, uwrażliwioną skórę więc po następnym zabiegu też mogą być jakieś slady, zaczerwienienia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczekk
a nie ?? no podobno mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żartuj
Moja dermatolog zabroniła mi używać ręcznika w kilka dni po kwasach, żeby nie zakazić skóry. Do wycierania twarzy musiałam uzywac tylko papierowych ręczników. No i zero makijażu. Dopiero po tygodniu mogłam użyć sypkiego pudru, ale tez bardzo delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żartuj
Dlatego nie ufam kosmetyczkom :O Moja dermatolog odsyłała mnie kilka razy zanim zrobiła pierwszy zabieg. Po prostu twarz musiała byc gotowa, należało najpierw zaleczyć pryszcze. Natomiast opowiadała mi, że kosmetyczkom za bardzo to nie przeszkadza i robią kwasy kazdemu kto zapłaci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczekk
Nie no to ja juz nic nie wiem . Kosmetyczka mowila ze moge . No ale z drugiej strony to ja bym dzisiaj z domu nie wyszla z taka gebą . kurcz e niech to sie zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie zabiegi chodzi sie do dermatologa estetycznego, a nie do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj robiłam sobie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197242 tu możesz trochę poczytać o doświadczeniach innych.....niestety piling chemiczny tak działa, niszczy skórę, aby pod spodem odbudowała się zdrowsza...... trzeba swoje odcierpieć, ale moim zdaniem warto..... zamiast makijazu polecam filtr z pigmentem, bioderma swietnie kryje, ale ja mam z avene i też ok.... mozna nimi zastąpić smiało podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Twoja kosmetyczka mogła Tobie zrobić kwasy jesli masz nie zagojone zaksórniki! TO jest normalna reakcja na to co sie stało. A czy powiedziała Tobie ta pani kosmetyczka że bezwzględnie musisz używac po takim zabiegu filtrów? żeby nie nabawić się przebarwień na przyszłość? Mi 2 lata temu nie powiedziała i dzisiaj mam dwie piękne plamy, które widać jak tylko lekko się opalę. Naprawde trudno znalezc dzisiaj dobra kosmetyczke, ktora dobrze wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! i w żadnym wypadku nie zrywaj tych strupków! czekaj aż same zaschną i odpadną. I nawilżaj dobrze twarz - bo o tym pewnie juz powiedziała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczekk
dzieki dziewczyny za pomoc. Co ja zrobiłam i do kogo poszłam . Szczerze nic nie mowila o nawilzaniu filtrach itd. mam nadzieje ze nie bede miec blizn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj robiłam sobie---> a te filtry z Avene koloryzujące mają jakieś różne odcienie? BO ja kupiłam sobie z LRP ale słabiutki jest, niby brązowy ale na twarzy nic nie widać, jak rozsmaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczekk
bylam u niej pare razy na czyszczeniu twarzy bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podejdz do kilku aptek w miescie i popros o próbki z filltrami z Avene np. (mają dużo) +50 . Jak Cię stać to kup sobie, to koszt ok. 60 zł ale mi starcza 50ml na dobrze ponad 4 miesiące, smarujesz go po prostu jak krem pod makijaż (krem nie jest juz konieczny bo one nawilżają). I jakis krem nawilżający obowiązkowo bo skóra bedzie płatami Tobie schodzić jak nie nawilżysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, widocznie nakładasz za cienką warstwę filtra, powinnaś nałożyć ok. 2,5 ml na twarz i szyję. dziwne, że nie widzisz po nim koloru, ja nie mogę używać prawie żadnego filtra tonującego, bo wszystkie są dla mnie za ciemne i zbyt pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczekk
A po jakim czasie od ostatniego zabiegu mozna sie opalac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj robiłam sobie
chyba zalezy jaki kwas..... ja stosuję przy migdałku (jak wiadomo on niby nie fotouczula ale ostrozności nigdy za wiele) taką zasadę..... skóra w pełni regeneruje się po 21 dniach, więc min tyle musi minąc, abym znów zaczęła się opalać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby powinnam te 2,5 ml , ale to chyba nirealne, skoro próbka starcza mi na 2 razy. Chociaz ten moj kłądę na policzki, nos, brodę, czoło i szyję (2 maźnięcia) i wtedy dopiero rozsmarowuję więc trochę jest tego. Może u mnie koloru tez nie widać bo nie mam idealnie białej cery na twarzy. Lekko śniada. ZObaczę sobie ten Avene, ale narazie nigdzie nie ma próbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatana
Jak wybieracie kosmetyczki? Patrzycie na tą masę dyplomów? Przyznam, że nie mam nikogo z polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kosmetyczka, a właściwie kosmetolog często chodzi na szkolenia, ale nie zbiera tej całej makulatury w postaci certyfikatów. Najważniejsze, że ma dyplom ukończenia szkoły i to z wyróżnieniem. Ja swój salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambanara
To jedna wielka głupota, bo co? Zweryfikujesz to, co znajduje się na tych papierach? No nie bardzo. Dużo lepszym rozwiązaniem jest postawienie na dziewczyny z polecenia, a nie zaglądanie w papiery. Papiery niech sprawdzają pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki konkretnie kwas Ci wstrzyknęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce robic reklamy, ale jest video-szkolenie przygotowane przez kosmetyczke w polskim internecie. Zawiera informacje m.in. od czego zależy siła działania kwasów, frosting, efekty uboczne -objawy, jak łagodzić efekty uboczne, jak możemy wspomóc regenerację skóry wewnętrznie, jak minimalizować ryzyko powikłań. Kosztuje ok. 30zł, ale myśle, że niektórym osobom może się przydac. https://pinqwin.pl/produkt/szkolenie-szybka-pomoc-w-poparzeniach-kwasami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×