Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kwestia stypendium studenckiego chora sytuacja

Polecane posty

Gość gość

O stypendium studenckie socjalne może sie ubiegać osoba, której dochód rodzinny na jedną osobę wynosi 592,80. Powiedzcie mi, co to jest za kwota? czy państwu naprawdę wydaje się, że za taką kwotę można utrzymać rodzinę? W mojej rodzinie dochód jest niewiele większy, ale rodzice sa zaradni i nigdy mi niczego nie brakowało (jestem jedynaczką). W tym roku wyjeżdżam na studia do miasta oddalonego od mojego i prawdopodobnie nie będe miała szansy na to stypendium! bo przekraczam próg ;/. Jestem bardzo zawiedziona, liczyłam na jakąś pomoc, rodzice dadzą mi ile mogą, ale nie wiem czy to wystarczy. Dlaczego ten kraj jest taki porąbany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, ze oczywiscie, sa osoby, którym takie stypendia są przyznawane, jednak są to np. takie osoby gdzie matka pracuje za grosze, najniższa krajowa a ojciec np. na czarno i wtedy dochody są minimalne lub odwrotnie. U mnie pracuje tylko tata, mamę zwolnili parę lat temu bo zakłady likwidowali a ona już była za stara na inną pracę (tak jej mówili, miała 35 lat). Wyhcodzi na to, ze TRZEBA oszukiwać, bo inaczej będziesz żył uczciwie o chlebie i wodzie albo i na tow końcu zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×