Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
Ja mam na 23/26.03. Na marcowki ciezko sie zalapac bo watek strasznie rozbudowany i dziewczyny sie juz znaja dobrze. Jak mozna to tu chetnie popisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że można. Je też 5 tydzień. A to wasze pierwsze dzieci ? Ja mam już córkę Olę z 14.10.2012roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie czujecie dziewczyny? Jakie macie objawy? Bylyscie juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie czujecie dziewczyny? Jakie macie objawy? Bylyscie juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziecko pierwsze ciaza druga. Poprzednia porobilam w marcu 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i ja się melduję - termin porodu na 04.04.2014 dzisiaj 4 tydzień i 5 dzień ciaży czyli jestem w 5 tygodniu, wczorajsza beta 130 w czwartek mam zamiar powtórzyć, termin do lekarza mam na przyszłą środę tj., 07.08 to będzie równo skończony 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drugie ;-) Mam synka Adasia, w czerwcu skończył 3 latka;-) Tak go strasznie kocham, że nie wiem czy pokocham drugie równie mocno;-) Ja u lekarza jeszcze nie byłam( w szpitalnej przychodni termin mi dali na 28.08....bo urlopy niby. Prywatnie idę 10.08. Może będzie już słychać serducho!!! A co objawów..Możecie to uznać za bzdurę ale ja od dnia ,,przytulenia'' mam wydęty brzuch, po prostu wylazł mi ze spodni...Nie mam okresu, trochę mnie piersi bolą i niestety mam w przełyku jakby wielką kosmata gumkę do włosów (tak bym to określiła) ;-) ;-) ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też ciąża druga w walce o pierwsze dziecko, poroniłam 24.04.2013 moze teraz kwiecień będzie bardziej szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielicaaaaaa-o to kiedy był pierwszy dzień ostatniej miesiączki? 29-30 czerwca?ja 01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Majka012345, kochana nie bałaś się że Twoja córcia jeszcze taka mała? mój synek ma 3 latka i wciąż wydaje mi się taki ,,malusi''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej anielica my z tego samego watku:) u mnie okropne mdlosci dzis ciezko mi jesc :(. Odpoczywam sobie bo.mam ciaze zagrozona. Troche wiecej wstaje ale tak dalej leze. Wkurza mnie ze w domu nie moge nic zrobic. Piersi obolale, bole brzucha jak na okres no i plamienia mam. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ;-) To powodzenia Anielicoooooo ;-) rośnijcie zdrowo. A macie jakieś przeczucie co do płci? przy synku wiedziałam że będzie sisior a teraz marzę o piśce małej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ostatnia @ 16.06 zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zmęczona, mnie piersi delikatnie pobolewaja mam biały śluz o od czasu jajniki mnie bola ale własnie jak wstanę, jak siedze lub leże jest lepiej, puki co nie plamie, w poprzedniej ciąży też nie plamiłam, po prostu nagle w jeden dzień chlusneła ze mnie krew i już było po wszytskim wiem, że byłaś wczoraj na wizycie, któr to dzień ciąży było widać serduszko?? kiedy miałaś OM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni okres miałam 27 czerwca. Córkę mam grzeczną więc czego się bać. Jedno po drugim i później będzie tylko lepiej. Ja poprzednią ciąże miałam zagrozoną znam ból. A ja jeszcze przed pierwszą ciążą byłam bardzo aktywna zawodowo, mam swoją firmę no i było mi cholernie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci to marzy mi się synek. Ale ważne żeby było zdrowe. Moja Ola miała być Dawidem może teraz się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to idziemy w łeb w łeb bo ja też miałam OM 27.06 ;) a płeć bez znaczenia bo to pierwsze, najważniejsze by było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam ostatnia @ 16.06. Na usg wczoraj pecherzyk 21 mm z zarodkiem widoczne echo zarodka bylo. Dostalam skierowanie na badania. Chodze do lekarza prywatnie wiec wszystkie badania mam platne. U mnie na zmiane problemy zoladkowe albo zaparcia albo biegunki teraz doszly mdlosci.i zmeczenie mimo ze nic nie robie procz lezenia. Zmeczona 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuje, po wakacjach mialam sie ubiegac o staz z up. Pracuje maz. Choc musze przyznac ze brak mi wyjscia do ludzi. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz akurat nie pracuje niania ma wolne i wraca dopiero pod koniec sierpienia. Ale zleci 1 sierpnia wyjeżdżamy na wczasy wrócimy w połowie sierpnia do końca mało zostanie. Mam zamiar pracować do marca. Muszę trochę odciążyć współwłaścicielke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
dziewczyny zapisuję się na 06-04-2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×