Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Gość kla

Witam! wiem że już są podobne wątki, ale są tak rozbudowane i dziewczyny tak dobrze się znają, że trudno się wkręcić. Jeśli są przyszłe mamusie co chcą porozmawiać to zapraszam :) Mój termin porodu 26.04.2014!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, chętnie dolacze ja mam na 25 maj, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
hejka no są już podobne i faktycznie wszystkie się znają. ja mam termin na 21 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
super może uda nam się tu rozwinąć trochę wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Cze ja mam termin na 7 kwiecien ale bedzie chyba wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu000
Cześć, ja mam termin na 5 maja, będziemy mieli synka a wy? nie mogę sięjuż doczekać spotkania z małym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
ten gość wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
oj chwile mnie nie było i już tyle przyszłych mamusiek :) no ja niestety przez ostatnie dwa dni mam ciągłe kłucie w brzuszku i wydaje mi się, że brzuszek troche twardnieje:( a wczoraj byłam na teście z glukozą 75g i myślałam, że to może od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Mi też tak czasem twardnieje, połóż się i odpoczywaj :) tak najlepiej. Jak to mi lekarz powiedział w szpitalu - myśleć 3 razy wolniej, a wykonywać 5 razy wolniej :) a jak sobie przypomnę o glukozie to słabo mi się robi i niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
a co do płci to jesteśmy tak szczęśliwi z mężem, że udało nam się i postanowiliśmy poczekać z wiadomością o płci do porodu :) chociaż lekarz już na pierwszych prenatalnych chcial nam powiedzieć mówiąc, że jest na 100% już pewny płci!! ale my jesteśmy nieugięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yomysskaa
hej dziewczyny , ja mam termin na 30 maja :) wiec chyba jeszcze łapie sie tu do Was ;-) bede miala chłopczyka a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yomysskaa
do KLa i co dopiero wyprawke bedziecie kupywac po narodzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
ojej, ja bym nie wytrzymała :D ja się bardzo cieszę z dziewczynki, to była dla nas taka niespodzianka bo szwagierki itp wszyscy chłopców mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
a to ja z glukozą nie miałam większego problemu chociaż szłam nieźle nastraszona przez inne dziewczyny. dobre to nie było, ale uważam że są gorsze badania :) a muszę dodać, że nie lubie słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Będziemy kupować w neutralnych kolorach beże, biele, zieleń itd wszystko w pastelowych kolorach. Wózek też mam oliwkowo-beżowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Ojej to jesteś dzielna kla. Dla mnie glukoza była przeokropna. A ja już mam trochę typowych ubranek dla mojej dziewczynki, łóżeczko jutro powinien kurier dostarczyc, wózek upatrzony ale kupimy w marcu - fioletowy. A tak to chyba od soboty zaczynamy pozostałe zakupy bo spisałam wczoraj na kartce wszystko i duuużo tego. W jakim wieku jesteście dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Znajoma niedawno rodziła i na 100% miał być chłopak a tu dziewczynka i był szok dla rodziców bo wiadomo każdy już się nastawia:) a już nawet nie mówie że wyprawke szlag trafił bo wszystko niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
ja byłam na zwykłym usg i na 4d i potwierdzone przez dwóch lekarzy, nie myślę o tym że może być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yomysskaa
a czemu szlak trafil? niebieskie to przeciez i dziewczynka moze nosic :)) gorzej jakby bylo jakies czarne. Ja za miesiac koncze 20 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
My o zakupach dopiero zaczynamy myśleć bo ledwo remonty w domu skończyliśmy:) wózek, przewijak, becik, i jeszcze jakieś drobne rzeczy dostałam od znajomych łózeczko mamy do odebrania u rodziny a mąż zajmie się renowacją;) a z ciuszkami jeszcze sie wstrzymujemy. ja mam 24 lata i przeszło pół roku wielkich starań o nasze maleństwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisza123
hej, mam termin na 4 kwietnia, będzie synek podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
a ja 23 lata i powiem wam, że to była wpadka. jeden jedyny raz nie uważaliśmy i proszę - maleństwo. a ludzie się latami starają, dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
wiem że niestety pomyłki się zdażają koleżnka też była u kilku lekarzy bo ona akurat o dziecko 8 lat się starała i do różnych klinik prywatnych chodzili jak już była w ciaży a płeć każdy tą samą potwierdzał każdy kolejny lekarz ale naprawde mi akurat o to nie chodzi że sie tam mogą lekarze pomylić czy nie ale jeszcze przed zajściem w ciąże rozmawialiśmy dużo z mężem i tak postanowiliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisza123
podziwiam Cię kla, ja bym nie wytrzymała nie znając płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
bo zazwyczaj jest tak, że jak ludzie bardzo chcą to nie idzie zajść w ciąże dopiero jak odpuszczą to się udaje wiem to po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
he he każdy nam mówi, że musimy mieć silną wole, że chcemy poczekać aż do porodu a tak wogóle dziewczyny na l4 jesteście czy do pracy chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu000
Mamuśki a jak wasza wyprawka, macie już wszystko? Ja tylko mam ubranka, ale wózek i łóżeczko mam wybrane z tym że kupie dopiero w kwietniu chyba.Poza tym będę mieć cc,a wy sn czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
ja jestem na l4, a z wyprawką to parę postów wyżej pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×