Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może przyszła mamusia

kwietniowki 2015

Polecane posty

Gość może przyszła mamusia

ktoś sie stara ze mną? bądzmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitkaniedlugomamusia
Rozpoczęłaś już staranka? :) bo ja tak i nie mogę się doczekać mojej fasolinki. Codziennie są przytulanka z moim mężusiem, no wiesz, trzeba zacząć serduszkowanie, bo mamy już po 23 lata, więc kiedy jak nie teraz? :) jutro będę się testować, trzymaj kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Cześć tez prawdopodobnie spodziewam sie maluszka :) pisze prawdopodobnie bo testy są pozytywne ale na usg za wcześnie i nic nie było widać :( 9 miesięcy temu byłam tu na październikówkach 2013 tak grupa to fajne wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie są 2 fora kwietniowki 2015 tu jedno a na drugim jest już 3 strony zapisane o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79
Witajcie, kto już wie, ze zostanie mamą w kwietniu 2015? Jestem po pierwszej wizycie, 8 tydz, termin lekarz wyznaczył na 2.04:) bardzo sie cieszę:) pozdrawiam:) jeśli jesteście w podobnej sytuacji odezwijcie sie........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorisBB
Ja już mam pewność, będzie dzisiaj. Dwa testy po dwie kreski. Ostatnia miesiączka 16 lipca. W jakimś kalkulatorze wyliczyło, że termin to około 26 kwietnia. Jak się czujecie? Ja jestem osłabiona, dodatkowo wczoraj byłam spokojna, dzisiaj chce mi się płakać. W czwartek do gina, jutro odbiór wyników z krwi, Kuzynka wróży bliżniaki, to jakiś szalony czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gratuluje ciąż :) i zapraszam do mnie do szafki :) na pewno znajdziecie coś ciekawego dla swoich pociech :) http://szafka.pl/profil/karola8483 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×